Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apel do polskich panów

dlaczego polscy mężczyźni nie potrafią się ubrać

Polecane posty

odezwij się koniecznie- już ie moge się doczekać jutra, chyba szybciej pójdę spać to czas szybciej jakoś zleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
Napewno stanie przy kasie i od kogos wysepi paragon, daj spokoj.:D Ale nie martw sie NIuniaaa ja Cie zasponsoruje ale musisz wytatuowac sobie na udach nazwe mojej firmy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz firmę?? WOW coś w stylu: "nieudacznik & company" ?? :D:D:D a na pleckach mogę?? Będzie bardziej widoczny:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
jasne ze mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
ale jesli jestes taka fajna to dobrze na powierzchnie reklamowa nada sie twoje czolo:D ze tez o tym nie pomyslalem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
ze to niby ja sie ujawnilem? no szalony szaleniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
Niuniaaa ja chce z toba na skypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawik - ty przynajmniej ładnie pachniesz (heh tak myślę) więc nie zaliczasz się do w/w osobników a prawko robisz więc kiedyś w koncu zrobisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiazujac nieco do tematu dlaczego rodzimi panowie nie potrafia sie ubrac, wydaje mi sie ze to przez komplexy, kazdy chce byc podobny do kolegi..no i zubozala wyobraznia oczywiscie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
olalas moja propozycje:( zranilas mnie - wiesz o ty? zdajesz sobie sprawe jak wielka krzywde wyrządziłaś mojemu sercu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
spoznilem sie:) oj tam nie znamy sie, co w tym zlego - poznamy sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drama - no wlaśnie - jak ktoś się troszkę wyróżnia to zaraz jest wg reszty jakis "homo-niewiadomo" i dlatego chyba faceci sa tacy nieciekawi stylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokator - takie jest życie - cierpienie i odrzucenie to jego nieodłączny element :D:D bawimy się dalej czy idziemy spać?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mala wiem ze pytanie nie bylo do mnie tylko dla Prawiczka ale moge Ci doradzic D&G Masculine albo Gaultier Le Male mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
kup mu lacoste cool play albo armani black code. Jasne ze sie bawimy. Ta rozmowa jest tak ciekawe ze warto ja przeniesc na gg, co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i jest kilku powtarzam kilku panow na caly kraj ktorzy wiedza co z czym laczyc .. materialy, fasony i trendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
Nie o to chodzi - to sa dobre zapachy:) spodobaja ci sie, sprawdzic mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze sprubuj Allure moja droga Masculine najpiekniej pachnie po jakims czasie, na ciele, bezposrednio z buteleczki pachnie lekko chemicznie, nie zraz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem stwierdzenia że facet nie potafi sie ubrac ? wydaje mi się że tutaj chodzi ogólnie o styl nad którym nie ma co dyskutowac. np osoba ubierająca się luzacko nigdy nie będzie sie podobała metalom i odwrotnie. P.S. dawno nie widziałem Kobiety ładnie ubranej bo zawsze coś założy co mi się nie podoba a najczęściej balerinki-tak ten model buta nie podoba mi się choc ma duże poparcie u Kobiet czyli co? dla mnie właśnie One nie potrafią się ubierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
hej niuniaaaa czekam na Ciebie co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×