Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AaKate

Najwięksi Fani Anime Naruto !!

Polecane posty

Tak, Hinatka ma rację :) Ja sobie też nie przypominam o takim wydarzeniu, oprócz ostatniego odcinka Naruto part1 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie! widziałam spoilery z mangi.. Sasuke zamiast do Konohy wybiera się na spotkanie 5 Kage. może przynajmniej zajmie się Danzo, ehh, a chciałabym, zobaczyć jego konfrontację z drużyną Kakashiego. z dobrych wiadomości: wraca Gaara 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja też jestem bardzo ciekawa tego spotkania :)) Chce zobaczyć minę Naruto :) :P I jak zachowa się niegrzeczny Sasuś :) Co do Gaary, to dobrze, bo już mi brakowało tego rudowłosego przystojniaka :) ^___^ ahh, te śliczne zielone oczka ... ;) czekam na 116 shippuuden .. już blisko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale póki co mamy zebranie Kage.. Tobi jest Mizukage, hm, ciekawe.. będzie się działo. http://i41.tinypic.com/mbick1.jpg trochę skanów znalazłam w necie ;) Gaara, Temari i Kankuro.. Kankuś zmienił makijaż ;) w spoilerach jest też hint pro SasuSaku :) Sakura płacze, bo Sasuke jest w Akatsuki = nadal go kocha xD zobaczymy w piątek jak to będzie wyglądało :P pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, Kankuro, Kankuro ... Był by niezły bez tego \"makijażu\" na twarzy ^^ Temari skróciła swoje wdzianko :P Co to spoilera to muszę zobaczyć .. masz może link do tego spoilera ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, dokładnie, Kankuro byłby lepszy bez makijażu, z drugiej strony Kishi pewnie chciał stworzyć oryginalną postać xD nie wszyscy muszą być przystojniakami :P tak, tak, już daję: http://mangahelpers.com/forums/showthread.php?p=1417957 :) Zetsu : Yes. It seems he became awesomely powerful. It's possible that he's stronger than Sasuke. - Zetsu mówi, że prawdopodobnie Naruto jest silniejszy od Sasuke :D lubisz też Bleacha, prawda? ja też, chociaż wolę jednak Naruto. ostatnio podobało mi się wejście Hinamori :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale i tak nasz Kankuro jest świetny ^__^ Jeśli chodzi o Bleach, to oglądam tak można powiedzieć w kratkę ;) Nie jestem jakimś wiernym fanem, jak w przypadku Naruto i Shippuudena :) Jednak sądzę że Bleach to również niezłe anime :D Kurczę, muszę popracować trochę nad angielskim :) Myślałam że umiem już dużo, a jednak podczas czytania po angielsku mam niekiedy pewne problemy ze zrozumieniem niektórych słów :( ;( PS: jak myślisz, czy po shippuudenie będzie koniec Naruto ?? I jak według Ciebie zakończy się shippuuden ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Bleachem miałam podobnie jak były fillery, niektórych nie dało się oglądać. teraz są niezłe jak na Bleacha odcinki :) ja nad moim cały czas pracuję, ale wiem, że warto.. jak mam problem z jakimś słowem, wrzucam w translator i jest git. po shippuudenie.. hm, raczej tak, chociaż może Kishi pokaże nam co było ''kilka lat później''.. a koniec Naruto.. no cóż, nie jestem wróżką, ale jeśli mam już gdybać.. Naruto i reszta rozwalają całe Akatsuki.. to chyba do przewidzenia, prawda? nie wiem co z Sasuke, czy będzie do końca postacią tragiczną, czy czeka go cudowne nawrócenie. Naruto zostaje Hokage, mamy NaruHina, jak Sasuke przeżyje i wróci do Konohy to pewnie i SasuSaku.. jeśli nie, to możliwe jest SaiSaku, choć ja wolę InoSai ;) Naruto już jest w sumie w wiosce uważany za bohatera, więc zostanie Hokage będzie łatwe. niektórzy obstawiają śmierć Naruto, ja nie, spodziewam się ''happy endu''. Naruciak na pewno odmieni cały świat shinobi, nie będzie wojen itp xD trzeba jeszcze zrobić porządek w klanie Hyuuga (obietnica Naruto), Shikamaru oczywiście z Temari i jest senseiem dziecka Asumy i Kurenai :) TenTen z Nejim.. kogo jeszcze mamy? :> aha, Gaara jak mówiłam z Matsuri rządzą w Sunie. jeszcze muszą rozwiązać sprawę z Kabuto. jak coś sobie przypomnę to dopiszę :P reasumując, to pewnie pokażą małe Narutki i Hinatki z blond włosami i byakuganem, i odnowiony klan Uchiha z różowymi włosami i sharinganem (nie wiem czy chcę te oglądać xP), ale byłoby to dość zabawne xD o, a Kakashi może być z Ayame, bo chyba nie z Yamato? :D ale mnie na yaoi wzięło ^^ Kiba, Chouji, Lee, Gai chyba niestety nie znajdą sobie panienek :( a Ty jak byś to widziała? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnosze temat a zeby nie zaginal ^^ Zapraszam na moja stronke internetowa ^^ I prosze o komentarze ^^ Jest to opowiadania z serii NARUTO :-] www.milosc-nienawisc-strach.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja to widzę całkiem podobnie :) No więc teraz czas na moją bajkę ^___^ Myślę że shippuuden skończy się po jakimś 220- 250 odcinku .. Będzie trzeba trochu poczekać aż Kishi ruszy główką i wymyśli coś równie wspaniałego jak Naruto part1 i part2 .. Taa, Naruciak i spółka zniszczą AKATSUKI ( hmm, będę tęsknić za Deidarą i Tobim ;( ) .. Co z Saskiem, też nie mam żadnych wyobrażeń :) No cóż, to chyba [rzez tą jego złożoną osobowość ^__^ I owszem, też myślę że Naruto zostanie Hokage, ale coś mi się wydaje, że coś się tak popiepszy w Liściu, że Naruto będzie musiał sobie dłuuugo poczekać :) Raczej NaruHina będzie .. Co do SakuSasu wątpię .. A może bardziej precyzyjniej, po prostu bym nie chciała .. Nie cierpię spoilerów z SasuSaku !! Nie ciepię wyobrażeń o zakazanej, nieszczęśliwej aczkolwiek pięknej miłości między tymi dwojga .. Po prostu to wszystko nie trzyma się kupy ... Ale to tylko moje zdanie :) Już bardziej pasuje SaiSaku .... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
220-250 odcinków.. hm, to byłaby optymistyczna wersja i chyba bez fillerów :) ja się martwię, ze znowu nam wsadzą pełno zapychaczy i shippuuden zacznie przypominać ilością odcinków Modę na sukces :O oby nie! mi Deidary też szkoda.. w Liściu niby już zaczęło się pieprzyć, bo Danzo został Rokudaime Hokage, ale cała nadzieja w Sasie :classic_cool: wiesz, mnie też nieraz SasuSaku denerwuje, bo Sasuke tyle razy źle traktował Sakurę, Naruto zresztą też.. ale skoro Sakura pada na kolana i ryczy za nim po tym wszystkim, to to chyba jednak coś znaczy.. SaiSaku, ja też lubiłam, ale po spoilerach do chaptera 453 można w nie zwątpić. jeżeli uczucia Sakury nie zmieniły się od part1 to nie zbyt dużych szans na nagłą zmianę teraz. poza tym za Saiem przepada Ino, czyż nie? :P też mi SasuSaku się średnio widzi, nie mam jednoznacznego stosunku do tej pary, bo lubię Sakurę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasuke zostanie kanibalem sakurcia-czan wstapi do akatsuki bo jest tam ssaczek sasusaczek Naruto zginie, bo hinata w kolejnym napadzie paniki zabije go przez przydek Hinata zemdleje Kabuto poprawi sobie okulary na nosie Kibe złapie hycel akamaru zostanie dinozaurem ten-ten przygarnie kropka Lee zostanei adoptowany przez sen-seja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostroniks, wbrew pozorom prowadzimy tutaj trochę poważniejszą dyskusję :P a przynajmniej staramy się sprawiać takie wrażenie :classic_cool: sakura-cian, hm, ona co najwyżej ogoli się na łyso z tego cierpnienia, że jej miłość dołączyła do Akatsuki xD ale pamiętajcie, że to jest Sasuke, on wykiwał Orochimaru, więc Tobiego też może. czepiasz się Hinaty, ona tak często panikowała tylko w anime, te omdlenia itp w większości są fillerowe :P normalnie to chyba tylko raz, w pierwszym spotkaniu z Naruto po tsie nam padła :) Kabuto kupi soczewki :D a Lee już jest dla Gaia niczym syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijając ciekawą wypowiedź Ostroniksa ... Hinatka Tak, Sasuke zachowywał się jak zwykły gnojek w stosunku do Sakury ;o Z początku naprawdę bawiła mnie jego niechęć i te jego odpowiedzi lub krytyka .. Ale z czasem Sakura zaczęła zyskać u mnie uznanie, więc dopiero wtedy zauważyłam ze Sasuś przecholował ^__^ To jedna z nielicznych wad Saska, które budziły u mnie irytację ... Co do InoSai ... Hmmm, nie mam jednoznacznych poglądów na tą parkę, aczkolwiek również mi pasuje :) :P :D Ogólnie kocham Sai\'a i kocham Ino ;) Co ja tu będę pisać ... kocham wszystkich \"Naruto i spółka\" ^___^ pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Sasuke to zgoda, chociaż tak naprawdę nie wiemy do końca co się dzieje w jego ''środku''. Patrząc na ostatnie chaptery można stwierdzić, że uczucia Sakury względem niego są poważne i nadal aktualne.. Może jednak Kishi wybierze dla niej los podobny do Tsunade? bo ta przemiana Uchihy jest bardzo niepewna.. Mnie przemądrzałość Sasuke wkurzała strasznie :O no jasne, kochamy ich wszystkich :) ja jestem zadowolona z tego, że Sakura i Ino znowu się przyjaźnią :P chociaż zabawne były ich kłótnie a part1, teraz obie dorosły. i właśnie AaKate, chciałam Ciebie zapytać, jak uważasz, która z nich zachowała się gorzej i dziecinniej w tej ich ''kłótni''? ^^ najlepsze było ''wielkie czoło'' i ''Ino-świnia'' :D^^ Pozdrawiam :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, nie wytrzymałam i obejrzałam ep 115 shippuudena :) niby sfillerowany, a jednak mi się podobało :P Suigetsu jest cool 😍 ale mi się on spodobał! wygląda świetnie, te jego ząbki, ahh ^^ jego seiyuu pasuje do niego, ma fajną manierę jak mówi. pewnie strasznie słodzę, ale to jedna z moich ulubionych postaci :classic_cool: najlepszy był bez ubrania xD eh, kocham go ;) dobrze, że na tym forume mało facetów pisze, bo zaraz by mnie zjechali, że lecę na Suigetsu-chan :O można czepić się jedynie tego, że w mandze był taki bardziej niemiły i wredny, a tutaj wyszedł na pajaca :P dobre było jak Sasuke zabrał Suigetsu na lody xD ahh, wodny chłopak 😍 nie no, rozćwierkałam się :O ale serio mi się bardzo spodobał pan Hozuki :) szkoda, że jest to postać poboczna i nieznacząca, robi za tło dla Sasa.. jedyne co mi się nie podoba, to to, że w takim tempie nieprędko zobaczymy Sasuke vs Deidara, czy Jiraiya vs Pein, nie wspominając o Sasuke vs Itachi :O uroki studia Pierrot. wybaczcie mi ślinienie się do Suigetsu ;) pozdrawiam :) PS: fajne arty znalazłam http://th09.deviantart.net/fs18/300W/f/2007/166/6/4/Suigetsu_by_irusik666.jpg tu Suigetsu ma zielone oczy, a w anime dali mu fioletowe :) http://ninjanevelde.lapunk.hu/tarhely/ninjanevelde/kepek/suigetsu.jpg tu też jest słodki 😍 http://media.photobucket.com/image/suigetsu/pokie_moose/Suigetsu.jpg fajna klata xD to z mangi akurat. a w następnym odcinku Karin :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, która gorzej ? Według mnie obie zachowywały się jak potłuczone ^__^ .. I tak zostało do dziś, choć teraz jest to już rzadko spotykane :) Ale myślę że gorzej Ino .. To ona głównie prowokowała .. Ale to \"wielkoczoła\" mnie rozwala ;D :P A co do \"zjechania przez facetów\" to nie martw się, masz u mnie poparcie :)) A co dwie, to nie jedna ^^ Jeśli już mowa o Sas vs Otachi, widziałaś spoiler ??? ahh, ten świat Narutciaków :P i ci śliczni chłopcy, typu Sasuś, Sai, Kiba, Naruto ;) :) pozdrawiam Naruto 4 ever ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, ITACHI a nie OTACHI ^__^ z pośpiechu mi się pomyliło -.-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, widziałam całą walkę :( Itachi niestety zgona zaliczył.. w sumie dał się zabić, i do tego chorował, biedny.. później jeszcze się okazało, że cała masakra Uchicha nie była jedynie jego kaprysem. so sad :( ale trzeba przyznać, że Itachi śmierć miał piękną.. Ino i Sakura, no masz rację, ale tak to bywa w rywalizacjach nastolatek chyba ;) dobrze, że ja tego nie doświadczyłam :P a Suigetsu prawdziwe ciacho, nie? :> po lekturze chaptera 453: kolorowe strony! 😍 Sasuke z Taką zbierają opieprz od Tobiego :D chłopak zaliczył szok, bo myślał, że złapał 8ogoniastego, a tu się przeliczył. Sas to jest chyba durny, że atakuje Tobiego, masakra :O ja bym na jego miejscu nie ryzykowała :P fajne wejście informatora Zetsu i dowiadują się, że Danzo to Rokudaime Hokage i o spotkaniu 5 Kage. smuci mnie ta głupota Sasuke, chce dorwać Danzo, niech to zrobi, ale co zrobili mu pozostali Kage?! bo z tego co zrozumiałam ich tez zamierza zabić :O po czymś takim to już ma przesrane. histeria Sakury - dołujące. biedna, nadal kocha młodego Uchihę i wierzyła w jego powrót.. Naruto też zasmucony całą sytuacją. Team Samui, a szczególnie Karui są pod wrażeniem Naruto :) a ten chce im pomóc. Zetsu się rozdzielił O.O i były panele z Suigetsiakiem 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, że tu nie ma edytowania postów :O zapomniałam o Gaarze! piaskowe rodzeństwo wróciło :) i idą na spotkanie Kage.. take care, Gaara :( martwię się o niego.. czy Sasuke może być aż takim idiotą, który zabija niewinnych kage? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Itachi ;( Co do Saska, to mam nadzieję że się opamięta :P Suigetsu, Suigetsu .. hmm, no niezły, lecz do moim faworytów niestety nie należy ... Co do Gaary, oby nic mi się nie stało .. Myślę że Saseke-kun wiele silniejszy ... Tak jak się z resztą spodziewałam . Jedynie Naruto może mu dorównać :P wierze w niego :D Histeria Sakury, hmm ? i Smutek Naruto na wspominki o Sasuke .. No tak ... Im chyba nigdy nie przejdzie .. No ale dzięki czarnowłosemu przystojniakowi z sharinganem to anime jest ciekawsze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, na szczęście znalazłam info, że to prawdopodobnie jakiś błąd w tłumaczeniu i Sasuke chodziło tylko o Danzo. oby^^ znaczyłoby to, że nie zgłupiał całkiem :P bez Saska Naruciak nie miałby swojego drugiego celu, czyli sprowadzenia go :) to prawda.. ale nie podoba mi się jego zachowanie, uważa się za nie wiadomo kogo :O mnie ciekawią techniki Tobiego.. dzisiaj pokazał mu, że nie ma dużych szans z szefem Akatsuki :P już się nie mogę doczekać następnego, cały tydzień czekania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Sasuś pyskował nawet do św. pamięci Orosia . No ale taka już jego natura :) P.S: nie sądzisz że Tobi bez maski jest całkiem, całkiem ?? :P))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie tak, Uchiha mają to do siebie, że w większości są całkiem, całkiem :P pomijając wory pod oczami Itasia (to chyba były wory?:>) tylko szkoda, że Tobiasz jest taki stary ;) ile on ma, ok 100 lat o ile się nie mylę..? oj, Sasuke jak to Sasuke, pyskaty, ale nie spodziewałam się, że aż taki narwany xD i Madarę denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, Uchiha to klan przystojniaków :P A Sasuś zrobił się pyskaty i narwany przez Orosia ... chodź on sam nie wykazuje takich cach .. no cóż, wpływ na to miła ta potworna żądza zemsty .. Sasuke-kun, ty nasz mścicielu ;* :) pozdrawiam Naruto 4 ever ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak większość fanek Naruto ma słabość do Sasuke :P lol. co one w nim widzą? :P gburowatość, sztywniactwo i pozerstwo? :P nie, piękną twarzyczkę.. eh.. pozdro 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozerstwo ?? Możesz to bardziej rozwinąć ? :P PS: nie chcę żebyś uważała mnie za osobę, która leci na ładną buźkę .. Jest jednym z moich faworytów, ale TYLKO pod względem wyglądu .. Osobiście nie cierpię tego, że się wywyższa i uważa na najlepszego, wcześniej poniżając przy tym Naruto i Sakurę ... Wracając do par .. Więc, co myślisz o Anko i Kakashim ?? ^___^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, Sasuke moim zdaniem pozuje na pewnego siebie i zgrywa kozaka :P ja tez mam napady większej sympatii do niego, aczkolwiek krótkie ;) nie uważam :) Sasuke po prostu przyciąga wiele dziewczyn. Anko i Kakashi? no nie wiem, czy między nimi iskrzy.. stawiałabym na Samui i Kakashi, ale muszą się poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację ... nie będę się sprzeczać, bo każdy ma inne poglądy na Saska ... pozdrawiam \'_\' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, jasne.. znam sporo jego fanów i fanek też ;) nie no ten topik nie służy do sprzeczek, AaKate, my tu wszyscy kochamy Naruto (chociaż bardzo nas dużo :P) :) Sasuke wzbudza po prostu emocje xD a co do par.. Shizune i.. no właśnie.. Yamato też nie ma chyba nikogo odpowiedniego.. Kishi dał w tej mandze za mało babek! szkoda, że Tsunade i Jiraiya nie wypali.. kiedyś za nich trzymałam kciuki :( dla was fajna parodia: http://www.youtube.com/watch?v=D3XmSh0DCTw :D 🌼 miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×