Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AaKate

Najwięksi Fani Anime Naruto !!

Polecane posty

No teraz plany mu się zmieniły, wybiera się na spotkanie 5 Kage.. ale pewnie niedługo dojdzie do jego spotkania z Drużyną Kakashiego.. ach, uśmiałam się czytając moje powiedz.to :classic_cool: jacyś fani Naruto mi się wpisują :D pozdrawiam ich 😍;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieję, że podczas tego spotkania Naruto się wykaże .. I choć trochę uszkodzi Sasuke ... Niech sobie nie myśli że jest najlepszy :classic_cool: Ahh, bo Sas będzie już ze swoją \"bandą\" anie z Oro .. No, no .. zapowiada się ciekawie 🌼 :):D:P pozdro 😍 :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, fajnie by było żeby to spotkanie nastąpiło jak najszybciej ... Nudzi mnie już to czekanie, bo przyznam że czekam z utęsknieniem na tą akcję ... Ahh, ciekawa jestem miny Sakury .. W końcu to jej ukochany .. PS: coś mnie natchnęło i postanowiłam przeczytać wszystkie posty od początku .. Było dosyć ostro na starcie .. Ciekawe gdzie jest ta La Firynda ? :classic_cool: miłych wakacji wszystkim życzę ... 😍 pozdrawiam :P:D:P:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Firynda, La Firynda ... Ah,tak .. To ta \"wszystko-czepialska\" .. Wiesz, może to i dobrze że jej tu z nami nie ma ? :) :classic_cool: Tobie też życzę szczęśliwych wakacji :) :D 😍 Co do Sakury, to ja też jestem ciekawa :D Pewnie będzie płakała ... Bo i tak się im nie uda zmusić Saska do powrotu .. chyba ^_^ :P pozdrawiam 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałuję że mnie wcześniej nie było -.-\' To, mi też się wydaje że Sakura będzie płakać .. Za ciu.la go nie namówią .. Choćby siłą .. Chyba że jakimś cudem .. :D na koniec coś fajnego :) http://www.youtube.com/watch?v=fqNW9MUW7Qs pozdro :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :) Deidara ^__^ Fajne, fajne :):P:D No, mi też się tak wydaje .. Ciekawe czy ogólnie ( w całym anime ) Sasuke się opamięta i wróci do wioski .. Wydaje mi się że tam, aczkolwiek nie wszystko kończy się HAPPY ENDEM :O miejmy nadzieję że nie w tym przypadku :D pozdro :P:P😍🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NYNkaa
Ja najbardziej lubię Saia .. A wy, czyli AaKate, Hinatka i Right_now udajecie takie niby znawczynie Naruto, a tak naprawdę gó*w*no wiecie .. Żal mi takich dzieci jak wy ; / pozdro dzieci NEO I EMOSY ZAJE*BANE ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah uśmiałam się :D:D pozdrawiam fanów :classic_cool:🖐️ ja tylko na moment, widziałam w spoilerach, Danzo ma sharingana :P a Naruto z obita mordą wygląda naprawdę interesująco ;) miłych wakacji! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! Dziś wróciłam z koloni ;) Było super ;D A co u wam ?? Jak tam wakacje ? Miałam dziś dziwny sen, o ... Deidarze .. Śniło mi się że ja siedziałam na ławce razem z Deim . On był człowiekiem ale wyglądał praktycznie jak postać z anime. Nie wiem dlaczego, ale powiedział mi, że ktoś z nas musi odejść .. Przyznałam mu racje, wbrew sobie, bo przecież nikt nie chce umierać bo ktoś tak powiedział .. No ale ja się zgodziłam .. Zapytałam go, czy może jeszcze poczekać. Powiedział że może, i poszliśmy w dwie inne strony .. Ja poszłam na górą a Dei właśnie wchodził pod górkę .. Pobiegłam tak i podałam mu rękę żeby wszedł na górę.. Zapytałam czy sie boi a on powiedział że tak .. Po chwili zapytał czy jestem gotowa i ........ zadzwonił budzik ... A szkoda, i to wielka, bo chciałam zobaczyć jak sie to skończy ... :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaj_ebiisty sen ^^ chciała bym żeby mi sie coś podobnego przyśniło, pomijając tą śmierć oczywiście xdd Boże, ta karin mnie wkurza O.O pozdro 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam nic do niej nie mam . Saigetsu jest zabawny i uroczy ; dd :classic_cool: Fajnie że już są nowe odcinki . Obito jest taki niezdarny -.- pozdrawiam ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no .. robi się ciekawie :)) :classic_cool: Już niedługo (miejmy nadzieję) odbędzie się najbardziej oczekiwana przeze mnie walka 😍 pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basteel
Hejka:D Podobnie jak Wy, jestem fanka Naruto^^ Uwielbiam zarówno mangę jak i anime:) Moja ulubiona postacia jest Gaara^^ Kocham go po prostu:)) Wiecie co, tak mnie jakos ostatnio tknęło do wymyślania paringów z Gaara, ale takich jakiś ciekawych i uzasadnionych. Macie jakies pomysły? Moga być nawet najbardziej zwariowane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, Gaara, Gaara .. Cóż, nie jest moim ulubieńcem, ale mogę śmiało napisać, że należy do moich faworytów :D Co do paringów .. Hmm . . . Ale yaoi ? ^ __ ^ :classic_cool: Dobra, bez wygłupów .. chociaż, nie mam nic przeciwko yaoi & yuri : DD O jacie, nigdy nad tym nie myślałam ; dd No ale jakoś najbardziej to Gaara-Sakura .. Uzasadnień nie podam, ponieważ musiałabym się nad tym trochę zastanowić, a niestety w tej chwili coś innego zaprząta mój umysł =[ pozdrawiam 😍 🖐️ :) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basteel
Jeśli macie pomysły na yaoi, to proszę bardzo^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady MangaAnime
Ja też mam pomysł! GaaraXKarui!!! Co o tym sądzicie?^_^ Maja całkiem różne charaktery, ale przecież przeciwieństwa się przeciagają, co nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, aczkolwiek gdzie Hinatka to nie mam pojęcia =[ Od wczoraj jest już 122 Shippuuden ; dd robi się gorąco :)) Ale jak zobaczyłam Kabuto O.O SZOK !! miłej końcówki wakacji ; dd pozdro :classic_cool: 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_CUX
No, ja już sie nie mogę doczekać 123 @_@ dla mnie też było szokiem, to co ujawnił nasz pokręcony Kabuto xdd czyli Oroś jednak powróci ; dd pozdro ; ddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady MangaAnime
Ja osobiscie wole mange niż anmie^^ A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę anime ;D aczkolwiek mangą też nie pogardzę :) Kurcze ! Ja już żyję czwartkiem :classic_cool: Na jakiej stronie oglądacie Naruto Shippuuden ? Chodzi mi o to, kiedy wypuszczają nowe odcinki ? Ja oglądam na www.shippuuden.pl Tam są chyba najszybciej .... pozdro 😍🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basteel
Ja także wolę mangę, ale anime również oglądam. W anmie denerwują mnie fillery i czasami tłumaczenie jest błędne... W mandze też zdarzają się błędy w tłumaczeniu ale co tam^^ Wolę mange i to pewnie dlatego, że uwielbiam czytać^^ Od małęgo byłam z książkami i komiksami za pan brat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKA D
Co to są te fillery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady MangaAnime
Fillery to momenty w anime, których nie ma w mandze, np. w Naruto Shippuuden cała ta akcja z tym Sorą czy jak mu tam, to własnie fillery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKA D
O dziękuję :) A Spoilery ? czy jakoś tak ?? Będę wdzięczna na odp. bo niekiedy nie wiem o co chodzi w rozmowach właśnie na temat fillerów i spoilerów :D pozdrawiam :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady MangaAnime
Spoilery to informacje o szczegółach dotyczących fabuły, tzn "wyjawianie" jak się akcja dalej potoczy. W skrócie: psucie niespodzianki^^ Mam nadzieję, że Ci pomogłam i teraz będzie Ci łatwiej konwersować z innymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×