Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdssedwerrer

ZNAMY SIĘ TYLKO Z WIDZENIA.

Polecane posty

Gość zlosnica pospolitaaaa
sluchajcie, tez dlugo mialam "wzrokowy romans" ;) tzn ja sie do niego usmiechalam, on do mnie i trwalo to ponad pol roku az w koncu on sie odwazyl i podszedl do mnie :D takze znam go ale boje sie ze poza wzajemna fascynacja swoim wygladem nic nie bedzie nas laczylo :( wiem, moze martwie sie na zapas ale obawiam sie ze nic z tego nie bedzie... bo nie wystarczy sie sobie podobac, trzeba tez sie dogadac. a ja sie boje ze to nam nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
Nie bój się. Zresztą wygląd też trochę mówi o człowieku. Ja słyszałem jak ta moja mówi, jaką ma mimikę itp. To też sporo daje i też mi się bardzo podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do on32.....
na co jeszcze czekasz, kobita daje tak wyraźne sygnały a Ty nic? Przecież możesz podejść i powiedzieć np.znam cię z widzenia masz najpiękniejszy uśmiech coś tam dalej rozmowa się sama potoczy aż wreszcie zaproponujesz jakąś kawę, weźmiesz nr tel.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v v
On- coz, jestem kobieta i uwazam ze powinienes dzialac, to racja ze ona Ci daje wyrazne sygnaly , dzialaj!!!! Lilian- nikt nas tu nie zna i nie pozna, daj przyklad co zrobilas :P zobaczymy ktora tak naprawde jest mniej normalna :P ja tez cos napisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
Ok, dzięki za rady. Czy tak, czy siak, bedę musiał tak zrobić, bo innego sposobu raczej nie ma. Ale mogę jej teraz szybko nie zobaczyć, nie mówiąc już o dogodnej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie znaki
do On: kurcze czemu nic nie robisz jak widujecie się tak rzadko? Ona po prostu bardzo się wstydzi ale to raczej do ciebie należy inicjatywa... Ile ty masz lat i gdzie zwykle ją widujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
Bo nie tak latwo coś zrobić, chociaż ostatnio trochę zrobiłem. Mam nadzieję, że rzeczywiście jej się podobam, a nie coś sobie ubzdurałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnica pospolitaaaa
on, jak widzisz ze podobasz sie dziewczynie to dzialaj! :) chlopak ktorego poznalam tez mi sie podobal i dawalam mu to do zrozumienia przez spojrzenia, usmiechy itp. niedawno podszedl do mnie i sie poznalismy. nie masz sie czego obawiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
No właśnie tak do końca nie wiem. A jak ten Twój do Ciebie podszedł, to co powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnica pospolitaaaa
przywital sie i zapytal co slychac :) z tego co preczytalam wnioskuje ze ta dziewczyna jest niesmiala ale jak sie api to pewnie jej sie podobasz wiec dzialaj bo potem moze byc za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
Bardzo możliwe. To całkowite przeciwieństwo panienek typu Doda, czy Paris Hilton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliann
vvvv---> ja z kolei wpatrywalam sie w niego ostatnio, wiem ze to widzial, ale trudno, wpatrywalam sie, a jak mam juz mu spojrzec prosto w oczy to nie potrafie zbyt dlugo, jak on patrzy na mnie to uciekam wzrokiem, no ale sytuacja jest u mnie dosc specyficzna, wiec to dlatego zreszta, nie wiem czy on chcialby cos wiecej, poznac mnie, porozmawiac, czy czeka na ruch z mojej strony, nic juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meten
Ja spotkałem sympatyczną dziewczynę...jakoś w wakacje 2007 roku...jak dobrze pamiętam...pracowała w Realu (wtedy to chyba był Geant). Z kasy poszedłem do punktu, gdzie dawało się paragon...za każde wydane 50 zł była jedna zdrapka...ja wyjątkowo wydałem ponad 100 zł i dostałem dwie sztuki...(losowało się z pojemnika) ona na miejscu zdrapała i na jednej był napis zestaw spa (jakieś kosmetyki...). Trzeba było podać pesel...ona wpisała i powiedziała, że jest mojego rocznika...po chwili wyszedłem ze sklepu...i po jakimś czasie żałowałem, że nie poprosiłem o numer telefonu... Szkoda, że nie ma jakiegoś portalu, gdzie możnna się odnaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
Takie ogłoszenia są na gumtree, możesz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v v
Lilian uwazasz ze wpatrywanie sie to cyrk? nie dorastasz mi do piet :P ja tez uciekam wzrokiem jak on na mnie spojrzy , on tak samo, to normalne w takiej sytuacji chyba swiadczy to o braku obojetnosci, tylko czy on ma stosunek pozytywny czy negatywny to tego juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliann
nie wiem jak on to odczytuje, ale chyba ma juz tego dosc, poza tym nigdy nie wiadomo jak druga osoba traktuje taka historie, czym te wydarzenia dla niej sa, czy to tylko glupia gra, niewinny flirt, czy proba zblizenia sie by w koncu te druga osobe poznac, ale ja sie tego juz nigdy nie dowiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
Czy nikt się nie zauroczyl w nieznajomej/nieznajomym?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v v
liliann po czym wnioskujesz ze ma dosc? mi tez sie tak wydaje czesto ale ten moj to czasem wyglada na takiego co ma dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto bywa tak ze jak nas ktos zauroczy to potem zalujemy ze nie zrobilismy nic w tym kierunku, mi rzadko sie podoba jakis facet, a jak juz sie spodoba to obmyslam co robic, niesety jestem zbyt niesmilala do facetow ktorzy mnie pociagaja, nieumiem wydobyc z siebie slowa tak od siebie.Teraz tylko czekam az pojde na promocje i znow zobzace mojego ksiecia heheh...moze to dziecinny pomysl ale chyba mu wrecze karteczke z moim nr telefonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliann
bo łapię paranoje, ale podobno nadzieja umiera ostatnia, sama chyba przyciagnelam negatywne wydarzenia do siebie bede miec do konca nadzieje na maly cud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie postanowilam odkochac. Moj dawny ideal przestal istniec, niestety:( Wiec zaczne lokowac swe uczucia gdzie indziej...:( "Pusc to wolno to co kochasz, jesli wroci to jest Twe, jesli nie to traktuj jakby tego ngdy nie bylo..." Tego sie zaczne trzymac i trzymcie za mnie kciuki:):):) Pozdrawiam nieszczesliwie zakochanych:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
Dlaczego Twój ideał przestał istnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×