Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdssedwerrer

ZNAMY SIĘ TYLKO Z WIDZENIA.

Polecane posty

Panie "On" wiec zaczne od tego: Ile mozna do cholery czekac??? Wiem ze wyglad sie nie liczy ale tak prawde mowiac zakochalam sie w swoim wymyslonym ideale:( Z lat dziecinnych jeszcze...Tak prawde mowiac zaczelam w koncu REALNIE i POWAZNIE o tym wszystkim myslec, czyli moj "ukochany" jest inny niz w moich "marzeniach".Rozwazalam te zle i dobre strony. Wiem nie jest tak latwo ale trzeba pamietac ze latka leca i ja nie chce przeoczyc swej tej PRAWDZIWEJ REALNEJ I TEJ JEDYNEJ MILOSCI, KTORA JEST OPARTA NA TRWALYCH FUNDAMENTACH I BEDAC PEWNYM ZE TA DRUGA STRONA W 100% ROWNIEZ MNIE KOCHA. Tylko musze ja najpierw znalezc. Powiem tyle... jechalam raz z nim w autobusie i on jest ode mnie w cholere nizszy wiec jest jakas roznica:) Pzdr.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v v
ten który mi sie podoba tez jest niski, tzn nie zblizylam sie niestety do niego na tyle by stwierdzic na sto procent ale na pewno nie jest wyzszy ode mnie, albo taki sam albo nizszy, ale mi to szczerze powiedziawszy nie przeszkadza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliann
oj, dziewczyny, mnie niski wzrost w ogole nie przeszkadza, ten "moj" tez jest niski, ale ma cos w sobie, dla mnie to nie jest problem, w ogole nie zwracam na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v v
no ja mam tylko 162 cm , a on wyzszy nie jest :) mi tez to absolutnie nie przeszkadza, dokladnie tak jak napisala Liliann on ma w sobie to cos co sprawia ze caly jest dla mnie absolutnie pociagajacy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale JA jestem bardzo wysoka i troche \"przy kosci\" nawet dosc ON niski i chude chucherko wygladalibysmy razem jak Flip i Flap ale cos mi w glowie siedzi:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale JA jestem bardzo wysoka i troche "przy kosci" nawet dosc ON niski i chude chucherko wygladalibysmy razem jak Flip i Flap ale cos mi w glowie siedzi:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie znaki
chemia moi drodzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliann
nie masakra, tylko to jest naprawde piekne i moze w taki sposob trzeba na to patrzec, a bedzie co ma byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliann
oczywiscie, ze mam racje :) ciesze sie, ze moglam doswiadczyc czegos takiego, ale nic juz zrobic nie moge, pozostana mi wspaniale wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPUPup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v v
ja tez sie ciesze, mimo wszystko to nie bylo nieprzyjemne i teraz na pewno wiem ze chce faceta ktory dziala na mnie tak jak on, tylko ze ja ciagle mam nadzieje ze moze cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka Polska Katolicka
Napisane jest w Piśmie Świętym: szukajcie, a znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELKARRRR
Widze, że temat zamiera. Ciekawe czy komuś się uda chociaż umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos ku***wa mac cos jeszcze i kiedykolwiek napisze na tej piepszone Kafe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliann
Baby, przeciez caly czas piszemy :) Malo wnioskow, jednak jakby sie tak dobrze przyjrzec to jakies jednak sie pojawily i trzeba sie z tego cieszyc powiem tak: dzialajcie ci, ktorzy jeszcze macie szanse zadzialac, zebyscie nie musieli pozniej sie zastanawiac "co by bylo gdyby" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjklxcvbn
ja tez mam taka sytuacje... z tym ze raz mi sie wydaje ze mu sie podobam a raz mysle ze go w ogole nie obchodze:P czasami nie patrzy na mnie w ogole tj by mnie unikal a kiedys jak rozmawial z kolegami i sie smial to caly czas zerkal na mnie(ja siedzialm po drugiej stronie korytarza:D)i sie usmiechal niby ze z nimi rozmawia... jednak wydaje mi sie ze to nic nie znaczy bo inny chlopak gapi sie na mnie caly czas i nawet jak ja popatrze na niego to on sie nie odwraca i sie gapi dalej i to prosto w oczy:P z tym ze on ma dziewczyne hehehe(ps. ten mi sie nie podoba:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjklxcvbn
moze ktos sie jeszcze wypowie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
Możesz mu się podobać. Temu drugiemu zresztą też. Może nie chce się na Ciebie ciągle gapić, żeby nie wyjść na natręta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie znaki
a co jeśli ten mój gapowicz widział nas z moją koleżanką i ona mówi że na nią też się gapi...ale jak już kiedyś chyba pisałam jak jesteśmy we dwie to ja widzę ze zawsze patrzy najpierw na nie a na nią tylko rzuci okiem...Mama wrażenie że widzi tylko mnie a ja tylko jego bo jak nasze spojrzenia się spotykają to czuje coś niesamowitego/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie znaki
sama nie wiem co myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliann
tez czulam cos niesamowitego, ale jak widac pomylilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELKARRRR
Mam nadzieję, że jednak komuś się uda :/ Przecież jak się patrzą, uśmiechają to ta druga osoba musi im się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppupuuppupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×