Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdssedwerrer

ZNAMY SIĘ TYLKO Z WIDZENIA.

Polecane posty

Gość mmmmaaaagggg
Z twoich wypowiedzi na tym forum wnioskuję, , że odwagi w swoje sprawie to masz mało. Czekasz na wyraźny znak ze strony kobiety, którą jesteś zainteresowany, ale jaki to ma być znak? Za to świetnie służysz radą innym "Wujek dobra rada". Tak, czy inaczej życzę odwagi i powodzenia wszystkim, naprawdę sądzę, że czekacie na znaki wyraźnego zainteresowania waszą osobą, ale nie wiecie jakie to mają być znaki, to oznacza, że gdy je otrzymacie nie będziecie w stanie ich rozpoznać:( Proponuję także poczytać o mowie ciała może to mam trochę pomoże, komunikacja niewerbalna jest w takich sytuacjach jest niezmiernie pomocna.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
Taa, tylko, że znaki można różnie interpretować. Poza tym ja miałem trudną sytuację do nawiązania znajomości. A z drugiej strony nie mam zamiaru wariować i narzucać się komuś.To chyba też jest zrozumiałe? Dlatego piszę: nie, to nie. Poznam inną, z którą znajomość "jaśniej" się ułoży. Tego kwiatu jest pół światu. Jeszcze mam pytanie: dlaczego jesteś tak zainteresowana tym temate, czyżby Ciebie dotyczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
A co do tego czy mam mało odwagi w tej sprawie...Wiadomo, że jest to stresujące, najlepiej zapoznać się szybko, zanim "podobanie sie" przerodzi się w coś silniejszego, pod pretekstem jakiejś naturalnej rozmowy w danej sytuacji. Tyle, że są sytuacje, w których taka rozmowa jest niemożliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmaaaagggg
Ponieważ używasz swojej wypowiedzi formy czasu przeszłego, rozumiem, że nie masz już zamiaru nic zrobić, jest w tobie chyba trochę wewnętrznej złości. Piszesz „nie to nie”, nie spróbowałeś i zakładasz, że ona była niezainteresowana. Jeśli dalej o niej myślisz, to chyba lepiej znać odpowiedź. Dalej nie wiem na jaki ty znak czekałeś, no i jaka to trudna sytuacja sprawiła, że ci się nie udało jej poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmaaaagggg
Gdybyś zaprosił ja na kawę to byś wiedział, to nie jest takie trudne chyba? Po koleżeńsku też można się razem kawy napić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
Nie wiem, czy będę coś w tej sprawie robił, skoro ona ostatnio się nie pojawia. To jak to można odczytać? Jako brak zainteresowania. Może to jakaś gierka, albo ja coś sobie ubzdurałem. Może się przestraszyła, bo zacząłem działać. Pojęcia nie mam, ale jest to wkurzające i nie rozumiem tego. Trudno i tyle. Jest tyle ciekawych kobiet na świecie. A o sytuacji piszę ogólnie, nie wiem po co komu szczegóły? Zresztą widzę, że Ty też zwierzać się nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
Nie było za bardzo okazji, żeby nawiązać jakąś rozmowę. A zagajenie w stylu "cześć. jestem x, umówimy się? raczej nie jest zbyt interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
I przede wszystkim ona ostatnio sie nie pojawia. To czy ja mam teraz biegać z wywieszonym językiem, nie spać po nocach i czekać w nadziei, że się łaskawie zjawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie znaki
ja specjalnie się nie ukrywam...po prostu się nie widujemy choć bardzo chcę go spotkać... To wygląda jakby on się ukrywał... Ja za nim nie chodzę choć czasem widziałam jak jechał samochodem ale on mnie nie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmaaaagggg
No to po sprawie, chciałam ci poradzić, żebyś działał trochę szybciej, bo może być z późno, ale już sam Ci się problem rozwiązał. Co do moich zwierzeń, to właśnie ja też jestem w sytuacji, gdy już jest za późno i dlatego chciałam żeby Tobie się udało. Tak, czy inaczej mamy nauczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmaaaagggg
Z tym, że się kogoś już nie spotyka, to chyba jest tak, że im bardziej chcesz spotkać, tym bardziej się nie udaje, a czasem już nie ma okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
Tzn. być może ona jeszcze się zjawi, ale w sytuacji gdy chyba, traktuje to lekko, czy już sam nie wiem, to mi się "nie chce", nie będę z siebie robił idioty. Mam teraz dylemat, czy dalej chodzić w to miejsce gdzie ją spotykałem. O tyle to dziwne, że wydawało mi się, że się jej podobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-zauroczona na maxa
a odważyłabyś się odezwać pierwsza do niego, gdyby nie było za późno? W ogóle........... co byś robiła, jeśli mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
A dodam jeszcze, że nie wyglądała na jakąś pustą kokietkę. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
Jeśli bardzo chcesz kogoś spotkać, a nie spotykasz, to znaczy, że on nie chce najwidoczniej tak abrdzo, albo np. ma kogoś, czy właśnie poznał. Lub też się przestraszył i odpuścił. No albo wpadł pod samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie znaki
On - jakie to miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
A co za różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie znaki
nie wiem...tak z ciekawości pytam... ale widzę że bardzo tajemniczy jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmaaaagggg
Po wypowiedziach przedstawiciela płci męskiej w tej licznej grupie kobiet, jednoznacznie stwierdzam, że mężczyźni są wzrokowcami -jeśli nie widują obiektu zainteresowania, zainteresowanie mija jak ręka odjął. Nie to nie:) My kobiety niestety mamy chyba odwrotnie zgadzacie się ze mną dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100jak w morde dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie znaki
"jeśli nie widują obiektu zainteresowania, zainteresowanie mija jak ręka odjął. Nie to nie My kobiety niestety mamy chyba odwrotnie zgadzacie się ze mną dziewczyny?" Niestety tak, bo my jesteśmy bardziej uczuciowe i bardziej przeżywamy dylematy sercowe... Faceci to mają fajnie. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmaaaagggg
Trzeba marzyć (Jonasz Kofta) Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć Trzeba marzyć Zamiast dmuchać na zimne Na gorącym się sparzyć Z deszczu pobiec pod rynnę Trzeba marzyć Gdy spadają jak liście Kartki dat z kalendarzy Kiedy szaro i mgliście Trzeba marzyć W chłodnej, pustej godzinie Na swój los się odważyć Nim twe szczęście cię minie Trzeba marzyć W rytmie wietrznej tęsknoty Wraca fala do plaży Ty pamiętaj wciąż o tym Trzeba marzyć Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
To nie takie proste, faceci też mają uczucia. Ja tylko piszę, że taką strategię najlepiej przyjąć, jak nie wychodzi. Zresztą nie wiem czy bym zapomniał. A co powiecie o kobietach, które stosują jakieś gierki itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmaaaagggg
Jakie gierki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmaaaagggg
Sądzę, że mężczyźni próbują myśleć racjonalnie, ale chciałabym wiedzieć i tu pytanie do naszego rodzynka, czy to wam się udaje? Czy naprawdę przekonasz sam siebie, że to nie ma sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliann
ja takze jestem w sytuacji, gdzie jest juz za pozno, chyba ze wydarzylby sie jakis cud w kazdym razie, nie bede go juz widywac i dla niego to pewnie bedzie lepiej, dla mnie - niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
Może dla Ciebie też lepiej? Poznasz kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
Co do kobiecych gierek, to jest taki temat nawet tutaj. Chodzi mi o zgrywanie niedostępnej np. A co do racjonalności, myślę, że mężczyźni mają dwa niezależne źródła, które powodują działanie, 1) myślenie racjonalne 2) emocje. U kobiet chyba ta druga wersja bierze górę, u nas różnie, ścierają się te dwa pomysły. Problem w tym, że ja nei wiem na pewno, czy to nei ma sensu i co ona myśli o mnie, dlaczego jej nie było itd. Może rzucę monete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_women
Nie chcę się mieszać do topiku, ale mam tylko małą uwagę: wykorzystujcie jak możecie swoje okazje. Ja juz nie mogę być w tym miejscu w tych godzinach, w których zawsze się widywaliśmy, bo pracuję. Szanse na przypadkowe spotkanie są zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×