Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdssedwerrer

ZNAMY SIĘ TYLKO Z WIDZENIA.

Polecane posty

Gość pudelson
to moze zagadaj do niego? moze nic straconego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony wielomax
bo nie chciałam zeby wyszło ze jestem jakas napalona na niego czy cos... i tak wiedzialam ze ja mu sie podobam....(gapil sie, wgapiał... a jak ja patrzyłam to szybko odwracał wzrok...) potem jak juz sie poznalismy... na stopie DYSTANS NA WIELOMAXIE.... to go zbywalam... a jemu bardziej i bardziej zalezalo im bardziej zbywalam tym bardziej sie starał.... ale w koncuprzegiełam i sie obraził no way:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony wielomax
widzielismy sie codziennie w tym samym miejscu.... a potem jak PRZEGIEŁAM ani razu więcej.... sie nie widzielismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelson
a na czym polegalo to jego staranie sie coraz bardziej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony wielomax
jak mam powiedziec skoro nie widzielismy sie dokładnie rok czasu co? mailem-wyjde na desperatke do kwadratu... uniosl sie.... urazilam jego meska dume.... wiec stracil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony wielomax
zagadywal, usmiechal sie.... np nigdy nie jezdzil tramwajem nr 2... ale kiedy ja jezdzialm on tez zaczał:D nawet kiedys specjalnie jechalam wczesniej a on biegl zeby wsiasc do tego samego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony wielomax
no chyba nie utyl tak strasznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelson
Jak masz kontakt do niego to napisz cos pod byle pretekstem i juz. Moze warto sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkaakekwkkkq
mialam kilka takich przypadkow ktore gleboko utkwily w sercu 1.kiedys dawno temu zakochalam sie od pierwszego wejrzenia w jednym facecie,on chyba we mnie tez bo gapilismy sie na siebie bez slowa..odwazylam sie i za pare dni dalam mu nr tel...bylismy razem 5 lat,,, 2.zwrocil na mnie uwage facet w autobusie ,zauwazylam ze zawsze sie gapi,pytal kolezanki z ktora szlam -tez ja znal z widzenia--kim jestem...i tak od slowa do slowa dostal moj nr..to bylo 12 lat temu..przez ten czas mamy kontakt ,ale nie bylismy ze soba,on jest w zwiazku ,u mnie bylo roznie,ale do dzis widze blysk w jego oku jak na mnie patrzy..zawsze dzwoni z zyczeniami na swieta a byl czas gdy pol roku dzwonil codzien ale dal spokoj gdy powiedzialam ze to bez sensu 3.spodobal mi facet ktorego spotykalam w drodze do pracy,rok czasu usmiechalismy sie do siebie,w koncu przypadkiem poznalismy sie na imprezie sylwestrowej..bylismy tylko 2 tyg bo dowiedzialam sie ze ma zone,ale wciaz o nim mysle..dziekuje za uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony wielomax
nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co slychac?:D nie na jego co slychac kiedys odpowiedzialam A CO CIE TO OBCHODZI i sie obrazil:D a ja do tej pory nie wiem czemu tak wypaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelson
Skad to Twoje zachowanie wynikalo? jakas taka agresywna bylas :D moze niesmialoscia i niepewnoscia podszyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony wielomax
podszyta makabrycznie złym humorem poranka....takim ze chcialam wszytskim dookola pozabijac a on mi tu ze sczerzacym fortepianem i oczami wgapionymi we mnie pyta kuźwa co u mnie ciekawego słychać! NO NERWOWO TEGO NIE ZNIOSŁAM:p wolałam nie mowic "koles, odpie**ol sie" tylko grzeczniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelson
To kiedy nadarzyla sie okazja do wymiany mailowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony wielomax
jak kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coswampowiem
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coswampowiem
Hehe, widze, ze sporo osob boryka sie z kims znanym tylko z widzenia ;) U mnie sytuacja wciaz bez zmiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony wielomax
a maile byly wczesniej..... zanim zagadał do mnie.... na wkresie wygladałoby to tak : - maile -zagdal po raz 1 w realu... gadanie w realu gadanie w realu gadanie w realu gadanie w realu gadanie w realu -"a co cie to"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coswampowiem
zielony :D a to dobre :D szkoda, ze juz nie macie mozliwosci spotkac sie gdzies przypadkiem... a moze jednak? ja kontakt werbalny mialam tylko raz z owym nieznajomym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony wielomax
bo faceci nie wiedza ze my sie ich boimy.... zeby nie wyszlo glupio, zeby nie wyjsc na debilkę...zeby to nie wygladalo ze tylko oni se nam podobaja a nie my im.... tylko se mysla ONA MA MNIE W DUPIE.... NIE JEST ZAINTERESOWANA gowno prawda;( proste myslenie facetow;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coswampowiem
zielony... a jestescie w zblizonym do siebie wieku? w ciagu roku czasu to wiele moglo sie u niego zmienic... moze poznal jakas inna nieznajoma, ktora byla bardziej otwarta... Widze, ze Ty bardzo zalujesz swojej opryskliwosci wzgledem niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla____
Słuchajcie, opisywałam wcześniej tutaj swoją sytuację. Zainicjowałam spotkanie z tym chłopakiem (w ciemno, nie widział, z kim się spotyka:)) Jesteśmy na stopie koleżeńskiej, nie wiem jak mam to dalej ruszyć, a jak się okazało - on jest równie nieśmiały, jak ja. Ale warto ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony wielomax
bardzo..... nie wiem czy bardzo... po prostu no nieszczera bylam:D roznica 5lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwne oczyyy
Nie za bardzo mi się chce czytać 33 strony ;) Ale mam dokładnie tak jak w temacie. Podoba mi się pewien chłopak z widzenia, którego spotykam w drodze z pracy. Sa spojrzenia itd, ale nie wiem jak go zachęcić żeby zagadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coswampowiem
Czesto bywa tak, ze jedna ze stron w ogole nie ma swiadomosci, ze cos sie swieci :D tak jak ja np., zylam w blogiej nieswiadomosci ;) zielony.... moze on wyjechal z miasta w ogole? skoro tyle juz go nie widzialas.... a 5 lat to w sam raz... on starszy? a w jakim przedziale? 20-30. 30- 40....? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wielomax
zmienilam płec:D hehe bede zielona:D nie wiem, wszyscy mi mowia ze albo umarł, albo zmienil srodek=na autobus, albo godziny pracy... albo kupił auto... wyjechac? chyba nie.... NIE WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wielomax
a przedzial number one. konkretnie ja 19 on 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coswampowiem
Moze powinnas na przeszpiegi udac sie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wielomax
juz lece,,, bede biegac jak on codziennie kolo 17-18 predzej schudne niz go spotkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coswampowiem
no to masz problem... ja mojego nieznajomego spotykam kilka razy w tygodniu... bywa, ze przez dluzszy okres czasu jestesmy dosc blisko siebie... dzieli nas raptem z 50cm :D Ja jestem w bardziej komfortowej sytuacji niz on, mimo to, to on wlasnie zbliza sie do mnie .... tak czy inaczej... jest w tym cos, jak juz pisalam powyzej, intrygujacego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wielomax
jak ktos mnie pokochał na tyle zeby mi cos powiedziec co mam zrobic zapraszam na waroem@op.pl :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×