Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdssedwerrer

ZNAMY SIĘ TYLKO Z WIDZENIA.

Polecane posty

Gość niunniekk
to ja podam przykład nieco inny kiedyś w necie znalazłam stronę pewnego poety z pewnego dużego miasta, wydał kilka ksiazek poetyckich, naprawde dobry poeta jego wiersze mnie po prostu zafascynowały na stronie był podany e mail wiec nie zastanawiajac sie napisałam jakas krótką uwagę na temat jego wierszy nieoczekiwanie odpisał ja nieśmiała osoba, myślałam, że się schowam pod ziemię, nie wiedziałam co robić gdy okazało się, że jest z zawodu informatykiem i swoim sposobem po ip czy cos takiego dowiedział się skad pisze itp (spryciarz :D) i po kilku wiadomościach zaproponował spotkanie, ja odmówiłam bo się straaaaasznie wstydziłam i bałam, o czym z nim będę rozmawiać? przecież ja zwykła studentka a on dojrzały facet, poeta, facet przeinteligentny itp. no a on odpowiedział, że jeśli nie zechcę się spotkać to on mnie odwiedzi bo już wie o mnie na tyle, żeby to zrobić więc nie miałam wyboru:D spotkalismy się okazało się, że jest świetnym gościem i tak ponad 4 lata minęło mieszkamy razem planujemy na wiosnę ślub, dzidziora jakiegoś chcemy zmajstrować wkrótce :D i tak oto cudowny poeta, którego wiersze sprawiały że umieram z zachwytu robi mi rano śniadanie :D tak więc dziewczyny działajcie:D warto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonia777
Może to przeznaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwddhfuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5y4564342efd
Gdzie się wszyscy podziali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolgelowataona
niunniek nie draznji starych panien takimi romantycznymi opowiesciami ahh miekka sie zrobilam :) a moj obiekt westchnien ma mnie gdzies, juz wole go nawet nie spotykac bo jedyneco z tego mam to rozkojerzana uwage w pracy ) wole zeby zniknal naprawde :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......hf
Hehe nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coswampowiem
Bardzo ciekawy topik :D w wielu miejscach odnalazlam watki z wlasnego zywota... ;) i mysle sobie, ze czasem strona zaangazowana albo moze sobie cos uroic, albo po prostu dziala va bank... ja po czasie pozbieralam puzzle do kupy i wychodzi na to, ze facet z widzenia jedynie znajomy, ponad pol rogu zaginal na mnie parol... ja w owym czasie w ogole nie przywiazywalam wagi do pewnych spraw, a zatem nie moglam zachowywac sie w sposob, ktory dodatkowo przykulby jego uwage, nie mowiac juz o tym, ze dodatkowo moglam go w czyms utwierdzic czy do czegos zachecic... ostatecznie on podjal rekawice i ni z gruchy zapytal mijajac mnie (szedl w tym samym kierunku co ja) czy nie umowie sie z nim na kawe :) ale stanowczo odmowilam... on nic na to nie odpowiedzial... troche bylo mi go zal... ale coz.. myslalam, ze po tej akcji bedzie unikal miejsca, w ktorych spotykamy sie... wiadomo, sytuacja niezreczna jakby... ale nic z tych rzeczy... zycie toczy sie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fs3232ds
Ciekawe. I co, podoba Ci się? jak się teraz zachowuje? Co zamierzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola21Pom
Tez jestem ciekawa jak tam ta akcja dalej sie toczy. Odezwij sie jak wejdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula 22
Ładna piosenka! Ciekawe czy o mnie ktoś tak myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuuppu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Współczuję, znam z autopsji
Współczuję a może i nieco zazdroszczę tego uczucia niepewności i fascynacji ;p Miałam kilka takich sytuacji w swoim życiu, kiedy ktoś nieznajomy tak mocno mnie zauroczył. Kiedyś widywałam pewnego faceta w pubie w moim mieście, nie pamiętam kto kogo pierwszy zauważył, ale zawsze gapiliśmy się na siebie, potem zaczęliśmy się też uśmiechać, do dziś pamiętam jego ciemne oczy, raz już mi się wydawało, że podejdzie, bo specjalnie przechodził obok gapiąc się na mnie, ale nic... A ja byłam zbyt nieśmiała, do tego On był kilka lat starszy. Widziałam Go też kiedyś na mieście. Po kilu latach (w zeszłym roku) przypadkiem trafiłam na Jego profil na n-k, okazało się, że jest żonaty od kilku lat, w dodatku z dziewczyną jeszcze młodszą ode mnie (ode mnie jest kilka lat starszy tak jak myślałam). Pamięta się takie sytuacje i miło wspomina.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula 22
Ten strach wtedy jest okropny! Wszystko niszczy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el 23
Skąd ja to znam. To już trwa 3 lata. Ani ja ani on nie jesteśmy chyba na tyle odważni. Jak go widzę to mam jakiś paraliż. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coswampowiem
po jego probie zaproszenia mnie na kawe widujemy sie dalej tu i owdzie, ale zachowujemy sie zupelnie neutralnie... :) zadnych pozdrowien, usmiechow.... nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fs3232ds
Podoba ci się ten facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coswampowiem
czy podoba mi sie? jak model na pewno nie wyglada :D, ale brzydki tez nie jest ;) ot, normalny facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fs3232ds
Chciałabyś żeby coś z tego było? Wtedy się nie zgodzilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coswampowiem
fs3232ds-> a Tobie tez ktos odmowil, ze tak dociekasz? :) Sytuacja jest nazbyt skomplikowana, zebym mogla jednoznacznie odpowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fs3232ds
Może tak, może nie. ;) Ok, jak nie chcesz to nie pisz. Ale po odmowie to już raczej dają sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coswampowiem
no tak by rozsadek przynajmniej nakazywal, zeby dac sobie spokoj :) jedyne co mnie dziwi, to brak jakiegokolwiek skrepowania (czy jak by tego nie nazwac) ze strony tego czlowieka... no, ale moze to i dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fs3232ds
Ciekawa sprawa, ale nie wnikam. ;) Chyba kogoś masz, ale widać, że tamten jakoś zrobil wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coswampowiem
No jest to na swoj sposob intrygujace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eerrrrrrrrr8789
W górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avantidietro
uppppppupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony wielomax
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa on mi sie nadal podoba........... eh eh eh eh........... caly czas udawalam ze tak nie jest az sie zrazil..... moj "tylko z widzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×