Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrze wam poradzę

Do wszystkich prawiczków, creamów, brzydkich beznadziejnych i niskich, itp.

Polecane posty

inaczej__ Po pierwsze dziękuję, że nadludzką siłą woli powstrzymałaś się od napisania : weźcie się w garść. Słowa te przewijały się pod naszym adresem na kafe od tak dawna, że już nikt nie wie co za nimi powinno stać. Zacznę od stwierdzenia faktów: 1. Nie użalamy się nad sobą. My piszemy prawdę. Nikt tu nie rozpacza, nie rzuca się z krzykiem po ziemi i nie wyrywa włosów z głowy bo jest jaki jest. Piszesz, że Ty i inne kobiety potrzebujecie tu cytat: \"fajności, fajnej rozmowy, tego czegoś, miłego charakteru i błysku w oku! ..\" Tak mi przykro ale wychodzi na to, że nie posiadamy żadnej z wymienionych przez Ciebie cech. Jeśli jest Ci znany adres miejsca gdzie można nauczyć się fajności, bajery oraz dostać \"to coś\" w ilościach na wagę to proszę; nie trzymaj nas w niewiedzy tylko podziel się tą informacją. Będziemy wdzięczni. (rozumiem, że błysk w oku to subtelna aluzja by wywalić okulary i iść na zabieg laserowej korekcji wzroku? Z moimi oczyma jest wszystko w porządku więc podziękuję). 2. Co do osobników zaobserwowanych przez Ciebie to nie wiem jak inni ale ja biorę prysznic dwa razy dziennie, włosów siłą rzeczy nie przyliżę gdyż są ścięte krótko, chodzę wyprostowany, spodni rurek (tzw. pizdościsków) nie noszę a koszule zawsze mam wypuszczone o zakładaniu skarpet do sandałów nie wspomnę. Prawdopodobnie to co napotkałaś to Twój pierwszy kontakt ze zjawiskiem znanym pod tajemniczą nazwą Emo. 3. Twierdzisz, że wy kobiety nie jesteście Caritasem to dobrze bo on nigdy się nie rozlicza a przekręty robi spore. A w odróżnieniu od tych korzystających z jego pomocy ja osobiście nigdy też nie liczyłbym na pomoc kobiety. Zawsze patrzę w oczy gdy z kimś rozmawiam to raczej wy unikacie wzroku rozmówcy jeśli jest nim mężczyzna. Czyżbyście coś ukrywały? Ubrania wybieram sobie sam, paznokcie przycinam regularnie i nie straszę pryszczami. Jestem zadbany więc morda w kubeł. 4. Wiemy, że jesteśmy dziwni. Dałyście i dajecie nam to odczuć na każdym kroku. To naprawdę miłe gdy patrzycie na nas jakbyśmy byli daniem w restauracji którego nie zamawiałyście.To czy wychodzę z domu zależy od tego gdzie i w jakim celu się przemieszczam. Wiemy, że wy kobiety potraficie spędzić cały dzień w Galerii i gówno potraficie kupić ale wy nie nazywacie tego marnotrawieniem czasu. Dla takiego wychodzenia spasuję. Forum damskie czy męskie to bez znaczenia. Spodnie są męskie więc od jutra masz mi w spódnicach chodzić. I spal stanik bo to męski wynalazek. Moje zainteresowania to kultury dalekiego wschodu rozumiem, że to nie to samo co dyskoteki, tipsy i solarium dla Ciebie ale proszę bądź wyrozumiała. Jestem tylko prawiczkiem. Pracy nie posiadam ale wciąż się uczę a przyjaciele chodzą zalani 24/7. Chcesz ich poznać? Zgrzewka piwa dla każdego i pokochają Cię od razu. 5. To miłe, że znasz wiele samotnych koleżanek w młodym wieku ale one by nas nie chciały nawet kijem przez szmatę tknąć z powodu braku cech jakie wymieniłaś na początku swego postu. Wyślij je na dyskotekę, tam kogoś poznają. Po wódce każdy będzie jak Romeo czy Tristan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB jest niski. Nie miałabym nic do niskich gdybym sama była niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne, przez wasze wymagania ;) bo obydwoch p. widziałam i wyglądają jak najbardziej nie brzydko!! są przystojni, więc ja przepraszam ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magic ma rację! Ja też nie mam faceta przez wymagania. I tu nawet nie chodzi o te wszystkie cechy zewnętrzne ale ja bym chciała kogoś na poważnie i oczywiście, żebym go kochała do szaleństwa. Za wszelkie półśrodki typu facet na teraz, okres przejściowy, fuck buddies, związek bez miłości itp. podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa bo Kate , chcę Ci sprezentować mój ideał, a niestety jest on osobą niepubliczną , wiec mi glupio wstawic jego zdjęcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kasy - jakoś nie patrzę na to czy facet ma kasę czy jej nie ma i na pewno nie ma to znaczenia przy wyborze partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakieś przekleństwo kafeterii. Topic się rozwija aż tu nagle komuś wpada do głowy wspaniały pomysł by poprosić o zdjęcia ... i Szlag bierze wszystko. Takim ludziom powinno się otwierać brzuchy i wieszać na ich jelitach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"Nigdy nie sądziłam, że to powiem ale jednak typ południowca to jest to." to fakt, ja też w życiu bym się nie spodziewał że "typ południowca" może się jakiejś kobiecie podobać. zupełnie mnie zaskoczyłaś po prostu, aż nie wiem co powiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież dalej kontynuujemy temat. Teraz zeszło na moje i magic ideały, a raczej jeden, bo wychodzi na to, że to ten sam, więc o co ci chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofermma -> Całe nastoletnie życie podobali mi się blondyni z niebieskimi oczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała zobaczyć tych kafeteryjnych prawiczków. Kropkę, wiarę, BNB, cartoona. Szczerze bym powiedziała co myślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
myślę że to zależy od blondyna raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to uwielbiam się z nim bawić ;) chociaż na zdjęciu nie wyszedł tak idealnie jak na żywo , ale co tam ;) jeszcze jednego bym Ci sprezentowała,ale jego zdjęcia nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, magic, czy ty znasz osobiście tego chłopaka. Bo jeśli tak to dlaczego jeszcze nie jest twój? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a i na pewno nie ma to znaczenia przy wyborze partnera.\" bo masz 21 lat i wybierasz 21 latka jak by to miał być 30 latek to chronicznie bezrobotny dostał by kopa \"Takim ludziom powinno się otwierać brzuchy i wieszać na ich jelitach\" jak widzę jesteś w rewolucyjnym nastroju :D Liberté, égalité, fraternité :classic_cool: 🖐️ \"ylko który? Ten najnowszy? Nie chcę zostać bez ręki, a i d**e chce mieć całą. \" sprawdź i zdaj relację pewnie ten http://www.youtube.com/watch?v=6v_eorFolHQ&feature=related \"może się jakiejś kobiecie podobać. zupełnie mnie zaskoczyłaś po prostu, aż nie wiem co powiedzieć\" raczej nie typ południowca tylko takie marzenia o... bo na żywo było by inaczej 🖐️ wyszły by wady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×