Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrze wam poradzę

Do wszystkich prawiczków, creamów, brzydkich beznadziejnych i niskich, itp.

Polecane posty

A ja np. się dziwię, że prawiczek i kropka nie ma jeszcze dziewczyny. Fajny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"atrakcyjne dziewczyny mają atrakcyjnych mężów więc nie ryzykują i mają takiego gdzieś. Jednak dziewczyna co ma tylko chłopaka to już prędzej wypróbuje coś innego bo nie jest zobowiązana" a ty cartoon to z jakiego tytułu zabierasz głos "w imieniu atrakcyjnych dziewczyn"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catoon Network -> Stracił nastoletnią szansę? Proszę cię. Ja też zaczęłam po dwudziestce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"wiem co i jak " znaczy na laskach znasz się jak mało kto!!!! uważaj chłopie bo zaczynasz tracić zupełnie kontakt z rzeczywistością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możliwe jest byście sprezentowali swoje fotografię? czy publiczne ukazywanie waszych oblicz nie jest możliwe? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mówię o wysyłaniu , tylko o sprezentowaniu na forum ;) a fotka za fotke ? :P albo 3 za jedną? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź przestań, widziałam cię "bez głowy" i fakt, jesteś zajebisty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ię dziwię, że prawiczek i kropka nie ma jeszcze dziewczyny. Fajny jest \" ale na pierwwzej randce zaczął by z ciebie wyciągać czy i co robiła i z kim :classic_cool: \" prawiczek i kropka był stuknięty i teraz ma już 22 lata i stracił nastoletnią szansę. Jak tak dalej pójdzie to zostanie w klubie prawiczek+25\" a ty zaraz będziesz w klubie stary prawiczek 30+ z podwójnym liściem dębu i nigdy się nie całowałem II klasy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poderwałam sama faceta :O I chyba nigdy już tego nie zrobię chociaż lubię dostawać to, czego chcę, więc pewnie szybko się złamię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok już podaję, bo musiałam zalozyc od nowa by publicznie podać :P magic__key@vp.pl ;) ale ja tez ostrzegam, nie jestem modelką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! Sama wszystko to nie! Ale gdyby nie moja interwencja to na pewno nie bylibyśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×