Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrze wam poradzę

Do wszystkich prawiczków, creamów, brzydkich beznadziejnych i niskich, itp.

Polecane posty

Gość inaczej__
mialam juz wczesniej napisac 'wezcie sie w garsc chlopy' bo strasznie narzekacie i uzalacie sie nad soba! my nie potrzebujemy w facetach brada pitta ale fajnosci, fajnej rozmowy, tego czegos, milego charakteru i blysku w oku! .. ale nie napisze... bo widzialam dzis dwoch takich i pomyslalam sobie ze to mozecie byc Wy, z wieku tak ok 25 lat, wlosy nie umyte, przylizane, glowa spuszczona w dol, garbienie sie... koszula wpuszczona do spodni rurek... za krotkich, sandaly i skarpety... to jakas masakra byla! wiec sie nie dziwcie ze nie macie nikogo, przykro ze sie wypowiem w imieniu kobiet no ale matkami teresami i caritas to my nie jestesmy! macie po dwadzieska kilka lat a wygladacie jak siodme nieszczescie, i nie chodzi tu o kase... chodzi o umiejetnosc wygladania... i zadbania o siebie! myslicie ze zwiarzemy sie z kolesiem ktory patrz caly czas na swoje buty bo sie boi popatrzec w oczy...oj nie, my tego nie odbieramy jak zachete.... mamy po dwadziescia kilka lat... nie mamy czasu na zwiazki i spotykanie sie z dziwnymi osobnikami, bojacymi sie wyjsc z domu, siedzacymi na damskim forum i nie posiadajacymi zainteresowan, pracy i przyjaciol :)) bo sa na rynku tacy ktorzy to wszystko maja :-) wyglad metalowca i zapuszczona oblesna broda tez nas nie zachecaja... bylo to modne kilkanascie lat temu :) mowienie, ze nie interesuje mnie zarabianie pieniedzy ale pasja grania w gry komputerowe tez nas do was nie przyciagnie :) mam takiego pseudo kolege, z podstawowki jeszcze, od 10 lat chodzi w starych adidasach i jednek bluzie, nonstop tak samo, wielki, niezadbany i oblesny! on mi nawet czesc nie mowi tylko wtapia sie w elewacje budynku... mieszka z mamusia i mamusia synkowy kawior i lososia do domu przynosi bo wymaga! moze on jest wsrod was ;) a co do kobiet, znam mnostwo zajebistych wolnych kobiet, 24-28 lat, fajnie wygladajach, wiedzacych czego chca od zycia, wesolych, spontanicznych i usmiechnietych !! ale dopoki wy sie nie zmienicie one was nie wybiora / nie zauwaza, i to nie ich wina ale tylko Wasza! Wiec do dziela. powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie mam uciekać?:P haha, uważaj zaraz moje do Ciebie pojdą ;) ja wyglądam za to na młodocianą ;) a tak poza tym, chyba nie widziałeś brzydkich osób!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ;) ale naprawdę brzydkich to nie widziałeś :P ! a teraz uważaj moje pooooszły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"i to nie ich wina ale tylko Wasza!" ja to rozumiem i nie buntuję się przeciw naturalnemu porządkowi rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja to rozumiem i nie buntuję się przeciw naturalnemu porządkowi rzeczy." Nikt tu się przeciw temu nie buntuje. To, ze stwierdzamy pewne fakty dotyczące tego co pociąga kobiety, nie znaczy, że ktokolwiek z nas ma o to pretensje. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vertex
"mamy po dwadziescia kilka lat... nie mamy czasu na zwiazki i spotykanie sie z dziwnymi osobnikami, bojacymi sie wyjsc z domu" a na roznego typu pijakow/zdrajcow/bawidamkow, czas macie? smiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
nie gadaj wiara, kropek trochę się ciska o te niedziewice a cartoon ma pretensje że kojarzy się z cierpieniem i śmiercią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie gadaj wiara, kropek trochę się ciska o te niedziewice a cartoon ma pretensje że kojarzy się z cierpieniem i śmiercią " Teraz już nie. Tylko obawia się, że niedziewica może go nie zechcieć ale ich o to nie obwinia. :classic_cool:🖐️ Cartoon to co innego, jego nie można brać na poważnie. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
". nie mamy czasu na zwiazki i spotykanie sie z dziwnymi osobnikami, bojacymi sie wyjsc z domu, siedzacymi na damskim forum i nie posiadajacymi zainteresowan, pracy i przyjaciol bo sa na rynku tacy ktorzy to wszystko maja " ich i tak nigdy nie dogonimy więc szkoda twojego pisania :O 🖐️ "wyglad metalowca i zapuszczona oblesna broda tez nas nie zachecaja... bylo to modne" ciebie widać nie... ale jakieś napewno... a ty się pieknie autorytarnie wypowiadasz w imieniu wszystkich :classic_cool: 🖐️ " a co do kobiet, znam mnostwo zaj**istych wolnych kobiet, 24-28 lat, fajnie wygladajach, wiedzacych czego chca od zycia, wesolych, spontanicznych i usmiechnietych !! ale dopoki wy sie nie zmienicie one was nie wybiora / nie zauwaza, i to nie ich wina ale tylko Wasza! Wiec do dziela." taka i tak na mniew nie poleci.... i nic się tu nie zmieni 🖐️ zresztą niechciał bym takiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cartoon, po 2 pierwszych , myślałam, że sobie ze mnie żarty stroisz, albo że zwariowałam ;) a na następnych zobaczyłam normalnego faceta, ja na prawde nie wiem na co Wy narzekacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam , faceci na zdjęciach zawsze gorzej wyglądają :P wiem z doświadczenia ( zajmuję się czasem fotografowaniem ;) ) więc ja uważam, że po prostu musicie zmienić nastawienie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB , na żadnym z nich nie widzę śladu fotoszopa , a każdy wygląda w zupełności normalnie, a nie tak jak piszą odpychająco !!! pewnie tak samo jest z Tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Magic_key wyslij mi fotkę proszę :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×