Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrze wam poradzę

Do wszystkich prawiczków, creamów, brzydkich beznadziejnych i niskich, itp.

Polecane posty

ha, ja mam zawsze racje;) a widzisz, to może warto do ,którejs podejsc zagadac? :) przeciez warto miec o kolezanke więcej, bo ona ma kolejne znajome :P to nie jest optymizm, tylko realistyczne podejscie ;) a powiedz mi dlaczego Ty masz tracic życie? przeciez nie wiesz, ze np. pozniej poznasz znacznie wartościowszą kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magic_key ..pozniej to jedynie moge poznac syf :O z tym trzeba działac jak najszybciej a ja mam tez takie podejscie czyli ja moge byc przyjacielem ale to by oznaczało ze szukam sobie innego obiektu (*lepszego)i wtedy by ta co mnie nie chciała by miała niezłą jazde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ponownie Oferma ma 100% racji. "a widzisz, to może warto do, którejś podejść zagadać? przecież warto mieć o koleżankę więcej, bo ona ma kolejne znajome " Ale ja już powiedziałem, że mnie inne nie interesują. Poza tym, błaganie o zapoznanie z którąś jest urągające. Ja nie rzucę się na inną/innego jak pozostali faceci czy kobiety. Skończy się załamaniem nerwowym które już odczuwam a potem to sam nie wiem co z sobą zrobię... Ona jest wartościowa dla mnie. Innymi się nie interesuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozważny w takim razzie życzę Ci dużo szczęścia z Twoją wybranką ;) żeby się powiodło :) Jarek, co znowu? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podaję przykład ;) a jak ktoś do mnie podejdzie i zagada to nie uciekam :P ale sama raczej bym nie podeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie czasem tez korci, zeby podejsc ;) ale jakos ak mysle, ze kobiecie to nie wypada i pozostaje mi wtedy usmiech ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
predzej kogos fajnego sie pozna na ulicy niz na imprezie ja tez mam czasem chcice zagadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BadZiom
prawiczek a kto ci powiedzial ze musisz byc bratem pidem ? Wystarczy jak bedziesz soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream i o to chodzi :) prawiczek, nie kazdej podobaja sie "tacy" np. w moim typie b.p. nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"Z tym ze faceci są egoistami .bo wolą mnie odrzucić za to tylko ze nie czułam nic. ''Radz sobie teraz sama'' no ja akurat myślę że w tym wypadku większymi egoistkami są kobiety. bo nie chcą dać facetowi tego co on od nich potrzebuje, OK, zdarza się, ale jednocześnie oczekują że on będzie im dawał to co one potrzebują od niego a swoje uczucia i potrzeby będzie trzymał jak psa na łańcuchu i kontrolował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma ja wiem ze masz rację ale mnie to trochę boli tak mają faceci rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cartoon, ale czekać i działać trzeba :) tak w ogole to ja widze, ze wiekszosc narzeka na wygląd, nie wierze, żeby tutaj byli jacys paskudni ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
błąd w rozumowaniu cartoon. TY (albo ja) możesz sobie znaleźć w necie najwyżej kogoś do pogadania ale ci którzy się laskom podobają to znajdują sobie i do czego innego. zauważ że atrakcyjny facet to pewnie jakby się postarał to przeleciał by na tym twoim kursie tańca połowę lasek. i nieważne czy mężatek czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
prosimy o zgłaszanie sie tych którym cartoon kojarzy się z bólem, cierpieniem lub śmiercią bo mi nie i się zastanawiam czy ja jestem jakiś dziwny czy co!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kojarzy się, niby jak? ;P a ja Was nie widziałam , więc nie oceniam, ale wiadomo każdemu podoba się co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×