Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrze wam poradzę

Do wszystkich prawiczków, creamów, brzydkich beznadziejnych i niskich, itp.

Polecane posty

Nie mam 21 lat, tylko 22 ( tym roku będzie 23), facetów wybieram ok. 3 - 4 lata starszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Kate wiesz, znam , czasem z nim imprezuje ;) ale wiesz niestety , on tylko taki do imprezy jest zabójczy, nic na dluzej ;) w głowie ma puuusto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieszkam w Polsce i tutaj łatwo o typ południowca. Właściwie to można przebierać od wyboru do koloru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie, też by mi przeszła ochota jakby facet był pusty jak bęben.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda? :P dlatego z nim wolę nie być jakoś bliżej, bo móglby sobie coś ubzdurać ;) a to ja Tobie zazdroszczę możliwosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, bo jeszcze się zakochasz albo zechcesz powiesić mnie tu z tematem "co o niej sądzicie" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już idę się myć, więc już raczej nie wstąpie ;) spokojnej nocy Wam życze ;) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek incognito
ja tez prawiczkiem jestem, ale czarnego nicka nie mam, pisze pod pomaranczami, mam 22 lata w tym roku, dopisuje sie do listy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"do listy prawiczków dopisz korojenesa - nie wiem czy dobra pisowania i ofermę - najstarszego stałego dyżurnego prawiczka kafe\" a ja? :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beryl, no cóż natura eliminuje "złe" geny z puli wszystkich dostępnych. osobniki nieprzystosowane umierają nie pozostawiając po sobie potomstwa ze złymi genami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka -> Ja myślę, że ty już wkrótce będziesz musiał zmienić nick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę kolejny topik użalających sięnad sobą prawiczków. Weźcie ludzie się ogarnijcie bo to już jest nudne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka -> No to dziwne bo na tym topiku chyba dziewczyny ci powiedziały, że to jak najbardziej możliwe. Uwierz w siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG, no sorry ale żeby się ogarnąć to lekarz psychiatra powiedział mi że musiałbym się stawić do szpitala na oddział zamknięty w celu leczenia pod stałą opieką lekarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG, bo choruję jeszcze na kilka innych chorób i póki co nie mogę brać psychotropów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"Proszę kolejny topik użalających sięnad sobą prawiczków. Weźcie ludzie się ogarnijcie bo to już jest nudne" a mi się tam nie nudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×