Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrze wam poradzę

Do wszystkich prawiczków, creamów, brzydkich beznadziejnych i niskich, itp.

Polecane posty

A ja tak bede mówić Bo skoro nie kocham ale lubie szanuje ufam to mówię ;;zostańmy przyjaciółmi''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"Jasne, to siedźcie tu dalej i obwiniajcie wszystkich i wszystko poza sobą i swoim ZACHOWANIEM." ależ dlaczego nie mamy obwiniać siebie i swojego zachowania? przecież to właśnie my jesteśmy winni. to jest oczywiste że nikt nie jest w stanie kochać takich szmaciarzy (tu w zasadzie mówię za siebie) i nie jest to kwestia niczyjej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na to: Nigdy nie zostanę twoim przyjacielem bo czuję coś więcej niż zwykłą sympatię. Prawdziwi przyjaciele nie szufladkują się w ten sposób. Zatem proszę; zachowaj sobie swoją przyjaźń dla siebie i wynoś się z mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BadZiom
A dupa tam, ja się otwierałem nie siedziałem w domu i jakoś nie trafiłem za bardzo, ciągle szmaciarswtwo same. A nie będę nikogo na siłe ciagał bo mam takie przekonania. CO innego seks bez zobowiązań z tym to w ogóle jest coraz gorzej, laski same podchodzą. A najlepiej jest w Anglii, jak się ktoś tak cyka to niech sobie zabukuje bilety do Londynu i wynajmie coś na tydzień, wystarczy posiedzieć trochę w centrum, tam się zawsze zbiera dużo ludzi i laski same was będą zaczepiać. Ale czy o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy jak chce kogos pozna to musi działac kobiety mają łatwiej bo wystarczy ze sie seksi ubierze i to całe jej starania a facet musi kombinowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady mi sie podoba kilka typów urody kobiet i zawsze mam plan awaryjny ;) nie nAstawiam sie na jeden typ bo to nie ma sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BadZiom
Traumatyczny, dupa tam, się nie skończy za głupi jesteś na to. PRzeżyjesz, i będziesz silniejszy. I dobrze dzisiaj potrzeba facetów z jajami a nie metroseksualnych miętkich faj albo chorych n przerost mięśni pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream, kobiety niby łatwiej?? sorry my musimy czekać, aż łaskawie się pofatygujecie.. a ile starań, ładny uśmiech , spojrzenie, ubrać uczesać, a wy podejdziecie zagadacie i tyle :P Rozważny, a jak poznasz jakąś , która będzie Cię bardziej pociągać? wszytsko może się zmienić, nie sądze, zebys miał 90 lat i koniec życia przed sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydki Niski Beznadziejny ..ja za 400 to bym sie zajebiscie ubrał poprostu trzeba wiedziec co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magic_key ..a skąd ja to mohe wiedziec co sie kryje za waszym usmiechem, spojrzeniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak robię "słodką minkę" to chyba nie chcę się bić, prawda? :P tylko chce , żeby ten obiekt podszedł i zagadał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
sami, tobie się chyba poprzestawiało pod sufitem. przyjaciele zaspokajają swoje potrzeby a jeżeli ty nie masz ochoty ani zamiaru zaspokoić potrzeb faceta to o żadnej przyjaźni z nim nie może być mowy. przyjaźń to nie jest coś co dostajesz "zamiast", to nie jest jakaś "nagroda pocieszenia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magic_key .ale mozesz sie zemnie smiac jaki jestem paskudny taka opcja tez jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przepraszam,nie w gapiam się godzinami, na kogoś kto mi się nie podoba :P poza tym , powiedz mi , co tym tracisz? tylko mozesz zyskac, poznaniem nowej kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"PRzeżyjesz, i będziesz silniejszy." Wątpię tym bardziej, że i tak się ledwo trzymam jakkolwiek w czerwcu wszystko będzie jasne. "Rozważny, a jak poznasz jakąś , która będzie Cię bardziej pociągać? wszytsko może się zmienić, nie sądze, zebys miał 90 lat i koniec życia przed sobą!" Magic ... mam 24 lata z nikim nigdy nie byłem. Jestem introwertykiem. Nie chodzę po klubach, dyskotekach nie bywam na imprezach i nie bawię się w flirtowanie w sieci więc raczej nie poznam i nie chcę poznawać żadnej innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 lata, to przepraszam conamniej kolejne 24 przezyjesz ;) a tego nie wiesz, czy innej nie pokochasz, przeciez zycie jest tak zmienne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma ale ja wiem na czym polega przyjażń. Z tym ze faceci są egoistami .bo wolą mnie odrzucić za to tylko ze nie czułam nic. ''Radz sobie teraz sama'' dla mnie to chamstwo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream na 100% mam rację ;) wiem już , że nie warto się przejmować tym "co może być gdy.." w złym świetle, zawsze lepiej pozytywnie się nastawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*cream* na mnie sie czesto spoglądają dziewczyny " To teraz tylko podejść ;) Przełam się w końcu i zagadaj do którejś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta i znowu będzie podobnie: jesteś taki fany ale ja mam chłopaka. Ale do tego nie dojdzie ponieważ nie będzie żadnej innej, nie jestem w gimnazjum jestem dorosłym, wykształconym człowiekiem. Ciekawe, nie mam zamiaru w tym stanie dożyć 27 ale ty jesteś dziewczyną więc rozumiem twój optymizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×