Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość MaciejPn
..a OLENKA wogole cos poczte swoja nie kontroluje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejPn
...to czekam na odpowiedz maili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolargol
Oooooch dziewczyny, goraco mi sie zrobilo jak sobie was wyobrazilem. To wspaniale uslyszec, ze sa kobiety lubiące zrobić wrażenie. Ten sposob manipulacji mężczyznami jest dla nich bardzo miły, a tak niewiele kosztuje. Szkoda tylko, ze wiekszosć kobiet nie lubi, zeby okazywac im zainteresowanie, a o celowym, a niezobowiązującym flircie pończoszką zwykle nie ma mowy. Tym bardziej chwala Sz. Kolezankom!! PS. Olenka jakie wysokie te obcasy (tracilas o mój fetysz)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! Jestem juz w pracy i moge odpowiedziec na pytanie odnosnie stron jakie podalam dwa dni temu . Oczywiscie jest na nich wspaniala oferta ponczoch - polecam ! A co dzisiaj u mnie ? Oczywiscie gole nozki bo zapowiadalo sie upalnie w Krakowie a ja nie chcialam by sie cos mi kleilo do tylka jak bede wracala po pracy i tez w pracy ! Wspolczuje tym kobietom , ktore w taka pogode musza byc bardzo eleganckie i oczywiscie zamiast tego co my lubimy nosza rajtopki !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
Czesc dziewczyny :) u mnie dzis ciepło ale pochmurnie ;) dzis mam obcisłe spodenki i białą koszulkę:) z duuuzym dekoltem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Ja dziś jak grzeczna uczennica. Granatowa szmizjerka z białymi lamówkami, biały szeroki pasek do tego... a pod spodem... uhu... czarne kabaretki pończochy, czerwone stringi i stanik czarno - czerwony. do tego!!! Czerwone szpile na obcasie wysokości 12 cm... mam nadzieję, że nóg dzis nie połamię, hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejPn
...hejka Olenka - ojjj - uuffff...goraco mi :). masz w skrzynce info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Witajcie !! Cześć Wszystkim, po 9.00 wejdę na antenę - teraz obowiązki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejPn
... Olenka a wejdz na stara - tam masz moje maile... odpisz i podaj swoj nowy prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
no już trochę spokoju, Oleńka - przed chwilą pukał listonosz ! U mnie dziś bardzo parno i duszno - mam szeroką spódnicę, klapki na wysokiim obcasie i..................... pierwszy raz w tym roku.................. gołe nogi i.................................... jedwabne majtki hi hi hi pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolargol
Witam drogie Panie i pozdrawiam z rana. Olenka, z Ciebie to demon sex-appealu. Jak na Twoj widok reagują mężczyźni? Wyobrażam sobie ich zamglony wzrok, opadające szczęki, urwane rozmowy i przechodniów wpadających na przeszkody :-) Ja czuję się jak oni "widząc" Cię dzisiaj. Kabaretki? - brawo to jest styl! I praktyczne na upaly Elegancka sukienka? - nieodłączny atrybut eleganckiej kobiety. Czerwone szpilki 12cm? Mrrrrrrrr,Ttwoje nogi mają w nich chyba ze 2 metry, a z jaką gracją się w nich poruszasz! :-) No i nieodlączne stringi - zwykle majty do tego zestawu to profanacja. Hm, tak sobie nieśmialo myslę: kobieta z Twoja fantazją moglaby zrezygnować ze stringow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńka - wszystko OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Napiszcie jak u Was z pogodą - oczywiście podajcie gdzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Asiu ok. Już jestem. U nas parno i dusno... za chwilę chyba będzie padało. Kolargol - pomyślę i tej rezygnacji ;-) i dam ci zna. A owszem, mężczyźni dziś tak jakoś metnie mi się przygladają... jeszcze niechcąco mi sie sukienka czasem rozsunie, hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejPn
olenka - prosze o kontakt - bo nam sie urwal przez zmiane twego maila.... stockingboy@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
:) opowiem wam jak to ostanio było u mnie :) wróciłam z pracy w sukience prze dolanka i szpileczkach zerknełam na meza lezał wyciągniety na kanapie w salonie i ogladał TV ;) jakis mecz wazny :) przez mysl mi przeszło czy jest w stanie przez chwilkę skupic sie tylko na mnie?:) podeszłam zaczełam całowac go po szyi i co? nic odgarniał mi włosy i zerkał na telewizor kiedy jednak podciągnełam sukienkę i jego oczom ukazłay sie ponczoszki ;) juz koncówki meczu nie widział :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
U mnie w P-niu ciepło, zaczyna padać - pranie na balkonie !!!! Jutro wieczorem mam "wyjście" - już myślę co na siebie i co pod spód ??? hi hi hi hi..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejPn
OLENKA - czekam na maila z twojej strony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
majowa - dlatego też lubię pończoszki - zrób to samo w rajstopach - obrzydzisz Mu mecz a siebie znudzisz..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
uwielbiam go tak kusić :) i czasem bez serca zostawiam ;) biedaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa... ale jesteś niedobra, hihihi... Mój mąż z kolei dziś mnie zostawił, Ooo... nie mial ochoty na poranna harce.... a ja tak go potrzebowałam. Okrutnik... nie wie co go czeka wieczorem, mrau...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Dziś na późny obiad zrobię zapiekanego dorsza w warzywach i w tartym serze + połwytrawne białe chłodne wino - a co, mam dziś dobry humor !!! Oleńka - całuski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejPn
OLENKA - nie chcesz kontaktu odnowic ? przesylalas fotki i super sie mailowalo - .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
ja rano uwielbiam czuc jego zapach :) ma bajecznie pachnące cialo ;) szczególnie rano tak go cmokac za uszkiem i ssc koncóweczkę uszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×