Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość Fan Oleńki
no my też, ale tymaczsem muszę znikać, zajrzę jutro i wysłucham ponętnego tekstu, co tym razem służy do wabienia i mamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
Oleńko, śliicznie wyglądasz, mogę powiedzieć znając Twoje poprzednie opisy, a więc w czym dziś wabisz, mamisz, kusisz? Pogoda chyba na pończoszki, bo ranki chłodne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fan, Fan... masz rację... wyglądam ślicznie, wszystko się zgadza ;-) Granatowa sukienka, typu szmizjerka z miałymi lamówkami, dopasowana... elegantka ze mnie. Pończochy czarne samonośne z koronką, ładne i klasyczne czarne szpilki na wyssooookim obcasie. Ups... jak wysiadałam z samochodu to się mi ta sukienka rozchyliła ;-) łobuziara... jeden z panów na parkingu doznał zaksztuszenia, hi hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolargol
Z radoscią witam elegantki w komplecie. Czas smutny, bo lato sie konczy, więc tym bardziej cieszy mnie, że nadchodzi nowy sezon pończochowy :-) Chociaż, jak ktoraś z Pań zauważyla, lato to dobra pora na kabaretki. Nie grzeją, może nawet można zlapać opaleniznę? Pzdrawiam zatem te, ktore lubią wabić, kusic, drażnimc i _wiedzią_ jak to robic. Olenka, twoje dokonania śledzę ze szczegolną uwaga, bo Ty wiesz, co daje kobiecie sax appeal: szpilki! O ile ponczochy to afrodyzjak dla samej wlascicielki i nielicznych wtajemniczonych, to szpilki demonstruja calemu swiatu piękne nogi i mowia: "patrzcie tu, to jest kobieta atrakcyjna, chce, zeby ja podziwiać". Trzymajcie sie, licze na nowe sprawozdania z frontu:-) PS. nauczyłem sie odruchowo pomijać wzrokiem niektore posy. A tym bardziej nie odpowiadać. Trolle niekarmione gina jak karaluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
A to już wiem dlaczego dziś się kawą zakrztusiłem, szpileczki są super, jak się ich do łóżka n ie zdejmuje jeszcze lepiej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie inne kolezanki! Asia! Beata! Łąka! Pomóżcie bo powoli tracę wenę, potrzebuję natchnienia. Fakt, że wierni moi Fani mnie podkręcają i wychodząc z domu myślę już co im opiszę ale damska solidarność też jest potrzebna :-) Fan... te szpileczki w łóżku, no, no... już wiem dlaczego mam taki porysowany sufit w sypialni, hi hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
a zabawa jeszcze lepsza jeszcze jakby były - jakto ostatnio określiłaś peep toe -ha ha, dzisiaj dalej wisienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupszej rzeczy dawno
nie słyszałem: "Fan... te szpileczki w łóżku, no, no... już wiem dlaczego mam taki porysowany sufit w sypialni, hi hi hi..." Nie ma to jak przymitomanić z przytupem i poświstem :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
mmmhhhh już się rozmarzyłem, zapewne będzie czerwień, ach Oleńko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwień, masz rację... generalnie bardzo lubię mieć pomalowane paznokcie... W czasie wolnym od pracy pozwalam sobie nawet na jakieś śmieszne kolory: fiolet czy niebieski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
fiolet i np. granat - super kolorki, wcale nie są śmieszne, są sexi, a jaka czerwień wyżej od kostek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę juz dziś uciekać... Pędzę na zakupki... ale jutro zostanę dłużej i opiszę co kupiłam i co robiłam na zakupach, hi hi hi... Czekajcie na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
czuję niedosyt, ale zakupy u kobiety, szczególnie takiej, która wie co kupić i ubrać muszą być, więc zaczekam na relacje z tą czerwienią w tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
Dzien Dobry ;) Przepiekny jesienny dzien. czasem czytam co piszecie :) Zakładam juz ponczoszki ale specyfika mojej pracy nie pozwala na szalenstwa w kolorystyce. klasyka to podstawa. Ale ładna prosta sukienka czy klasyczna mała czarma z czarnymi szpileczkami na porzadku dziennym ;) Troche szlenstwa w bieliznie za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga 1234
Nie wiem nad czym się tak dziewczyny rozdrabniacie ??? Pończochy noszę od 3 lat różne... kabretki, samonośne, do paska... zakładam je po prostu do spódnic i sukienek... Mój mąż bardzo sobie chwali taki sposób podkreślania kobiecości. Zabera mnie na zakupy itp. W sypialni są nieodłącznym dodatkiem :) ale aż tak nienapalam się na ten temat :) Skąd u Was takie rozpisywanie się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
Olgo, pończochy są elementem, który wzbudza bardzo zdrowe reakcje u pań i panów, z tego względu warto traktować go ze specjalną radością, a nie jak coś oczywistego i tego typu osobnicy spotkali się właśnie w tym gronie, jak widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie 🖐️ Fan... jak Ty to wszystko potrafisz ładnie wytłumaczyć i ująć w słowa ;-) Więc byłam na tych zakupach wczoraj. Uwielbiam sukienkie więc... nabyłam nową, którą dziś mam na sobie. Mała granatowa ;-) Góra dopasowana z dekoldem "w serek", rekawki 3/4 również dopasowane, a dół w kształcie bombki, bardzo efektowna a równocześnie skromna. Do tego oczywiście nieodłączne pończochy, czarne i takimż kolorze szpilki-lakierki. A pod spodem... hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
Cześć Oleńko, widzę, że zakupy udane, cieszy mnie to, choć zdroworozsądkowo powinno być obojętne, a jednak cieszy. a pod spodem i w oczach, to jak już Cię znam ogień i ogniki lub te no ....iki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że Cię cieszy... na oczach (lub raczej na nosie) okulary, a w oczach te, no... ....iki... Jak Ty to wszystko wiesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
zaraz zobaczymy, czy wszystko, a pod spodem ........czerwień!? i może nie tylko pod spodem, bo jeszcze w innym miejscu zdobienia, szcególną radość mi (przynajmniej) przynoszącym i co mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan-ie... przykładam wielką wagę do szczegółów... nawet jeśli ich nie widać... Pytasz Pan wszak o bieliznę... jest... na swoim miejscu... czarno - czerwona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
pytam Pani o bieliznę lecz nie tylko o bieliznę, (ależ sobie panujemy, a my w jednym wieku jak sądzę), ale to temat bieliżniarski więc inne radości życiowe można pomijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
O... Oleńko, dzięuję za pięny prezent. Zestaw wyborny, szczególnie te bordowe wstawki i super prześwit na majteczkach. Gust wyborny.Specjalne pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
Oko mi się jeszcze cieszy, a w nim diabliki figlują, z takim zestawem na pięknym ciele pewnie nastąpiło drapanie sufitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×