Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fabulous

dziewczyny ktore spały tylko z jednym facetem- nie załujecie?

Polecane posty

nie korci was zeby sprobowac jak to jest z innym? nie czujecie ze cos was omija? jestem w stałym zwiazku juz trzy lata, moj facet był moim pierwszym. nasz zwiazek jest bardzo powazny, myślimy nawet o ślubie. wszystko jest ok, bardzo go kocham,ale.... Boje sie ze kiedys w przyszłosci bede zalowac ze nie sprobowalam jak to jest z innym. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żałuję - bo po co skoro
z nim jest bosko. Myslisz, że z innym jest inaczej? Czy jak zjesz ciastko z jednej cukierni, to z innej będzie inaczej smakować? Poza tym dla mnie seks jest związany wyłącznie z uczuciem. Nie mogłabym bez niego iść z kimś do łóżka tylko po to, żeby sprawdzać jak to jest.. Wcale mnie to nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfdgd
Oczywiście, że nie. Naprawdę udany związek można stworzyć tylko będąc z jednym partnerem. Wtedy nie ma tego ukrytego żalu, podejrzeń, pytań o przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym, ze ja nie byłam jego pierwsza. ale nie mam o to pretensji zastanawiam sie tylko czy kiedys ciekawosc nie wezmie u mnie góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna33
nie nie zaluje moze tylko tego ze nie mam od 10 lat seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj przyszly maz byl moim pierwszym partnerem (ale wczesniej spotykalam sie z innymi facetami, ale do niczego nie doszlo). ALE nie chcialabym, aby moj facet byl prawiczkiem. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam wierną żoneczką 15 lat
to był mój jedyny facet i ogólnie udany związek, a właściwie małżeństwo, do czasu, gdy nie odkryłam zdrady rozwiodłam się - z jego winy! poszalałam sobie przez kilka lat i ponownie wyszłam za mąż i jest ok wierności żałuję, bo zbyt dobre i milutkie żoni faceci po prostu zdradzają trzeba czasami pokazać rogi, wtedy się z kobietą liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdsfff
Było kiedyś takie opowiadanie. Żona kochała męża, było jeje z nim cudownie, ale chciała spróbować z innym. Z innym było beznadziejnie - bo go nie kochała. Maż się dowiedział i wszystkich pozabijał, siebie też. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdsfff
Nieprawda. To że Ciebie mąż zdradził, to nie znaczy, że wszystkie dobre żony są zdradzane, bo to wielka bzdura. Po prostu na takiego trafiłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie planuje zdrady bo bardzo kocham mojego faceta chciałam tylko wiedziec czy ktos ma takie same odczucia. prawiczek, a Ty chcesz miec tylko jedną kobiete? nie bedzie cie ciekawila jak jest z innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tooooooooooooooooooooooooo
a ja mysle, ze kiedys moze byc przez to problem (tym bardziej, ze juz teraz masz watpliwosci). tez bylam z chlopakiem 3 lata (byl moim pierwszym) i tez sie nad tym zastanawialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopvgdfgdg
Ja jestem facetem i chcę mieć w życiu tylko jedną kobiete. I chcę żeby ona chciała tylko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doswiadczenia wiem ze z innymi wcale nie musi byc lepiej;) moze sie wydawac ze jakis chlopak jest fajny, przystojny itp..ale wcale nie musi byc z nim fajnie w lozku...jesli jest Ci dobrze z chlopakiem, i calkiem dobrze ze doswiadczonym bo wiedzial co robic a czeog nie zeby bylo ok, to ja bym nie ryzykowala....sex jest spoko ale tylko z kims kogo kochasz:) a sex z innymi wbrew pozorom nie jest taki super jakby moglo sie wydawac;) po co masz sie rozczarowac...pozniej nie ma odwrotu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrada nie wchodzi w grę ale z drugiej strony... to uczucie ze cos mnie w zyciu ominie.... a przeciez nie powiem mu: "rozstanmy sie na miesiac, ja sie wyszaleje, a potem wrocimy do siebie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaluje
bo mnie zdradzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w zwiazku od 5
lat, bylismy dla siebie pierswi. Ja chcialabym spobowac z innym, a to z tego wzgledu,m ze ciagle chodze niezaspokojona. Zastanawiam sie czy kazdy jest taki beznadziejny jak on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna33
nieprawda bo prawiczki nie powinny miec w ogole kobiet, tylko faceci doswiadczeni, w Focusie byl o tym artykul ze kobieta moze byc szczesliwa tylok z doswiadczonym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż to pierwszy i jedyny
facet, jest dobrze. nigdy przez 15 lat mnie nie ciągnęło do innego, nie twierdzę że tylko takie postępowanie jest jedynie słuszne ale zupełnie nie przekonują mnie tezy o tym że, należy się przespać z kilkoma żeby podjąć decyzję o stałym związku. Myślę że lepiej jak się nie decydujemy zbyt pochopnie na sex, co nagle to... A do autorki wątku: jak wasze małżeństwo będzie udane to nie sądzę żeby cię ciągnęło do innych. Piszesz, ze bardzo kochasz to świetnie, że znalazłaś miłość. Chyba nie myślisz o tym żeby pójść z innym mężczyzną tylko po to żeby zobaczyć jak to jest? Po czymś takim wasz związek może się nie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopvgdfgdg
Czytaj dalej jakieś głupoty z gazet to daleko na tym zajedziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z etmoid
faboulos coś nie tak jest z Twoim związkiem że takie mysli krązą Ci po głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopvgdfgdg
Przecież wtedy będzie Ci beznadziejnie! Żadna kochająca dziewczyna czegoś takiego nie zrobi swojemu mężowi i sobie. Bo to jest zabójstwo Waszego związku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w zwiazku od 5
ja sobie zawsze mysle o facetach, jak jakeigos mijam i mnie fizycznie zainteresuje. Mysle o zdradzie, jakby moglo byc, ale nie zrobie tego, bo swinia nie jestem, a chlopak w mojej glowie nie siedzi, wiec nie wie co tam soboe tworze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
wiecie co... myśl jak to może być z innym, z tym, z tamty...zawsze moze człowieka najść. i każdego, nawet najlepszego partnera moze nagle najść ochota na zdrade... tyle że odpowiedzialna osoba po prostu sie tej chęci oprze no. i o to chodzi. pokusy ma każdy. Jezusa też kuszono. problem w tym żeby pokuse odeprzec. i będzie git...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie ze kiedys ciekawosc nie da za wygraną i zrobie cos glupiego, czego bede potem zalowac a jesli nie to bede zyła z takimi wątpliwosciami w moim związku naprawde wszystko jest ok, ja go bardzo kocham i on mnie tez. gdyby było inaczej to pewnie juz bym go zdradziła. ale za bardzo zalezy mi na naszej miłosci zeby oprzec sie pokusie zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tez nie gdybym go zdradziła to wyrzadzilabym mu niesamowita krzywde bo on tez mnie bardzo kocha i wiem ze by mi tego nie wybaczył, nawet jesli byłby to jeden skok w bok, z czystej ciekawosci, bez zadnego uczucia i zaangazowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopvgdfgdg
Fabulous, dziwie Ci się. Masz wszystko. Jesteś szczęśliwa. Chcesz zniszczyć sobie i jemu życie? Chcesz wiedzieć jak będzie? Beznadziejnie. Włoży Ci, wyjmie, a Ty będziesz się czuła jak k...jak idiotka która wszystko zniszczyła. Wystarczy Ci to, czy naprawdę nie potrafisz sobie wyobrazić jak będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopvgdfgdg wiem, ze masz racje... ale czy wy nigdy nie mieliscie takiej pokusy, poczucia ze cos was omija? w koncu zakazany owoc kusi najbardziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czy wogole istnieja takie zwiazki gdzie kobieta i mezczyzna byli dla siebie pierwszymi i nigdy sie nie zdradzili lub chocby nie mieli na to ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×