Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubasekx3

**dieta STILLMANA** - PODOBNO 7 KILO W 7 DNI! ***** kto sie do mnie przylaczy???

Polecane posty

Gość Adrianna26 trojmiasto
to jeszcze raz ja zapomnialam dodac ze nie jadlam zadnych wedlin ani kielbas staralam sie jesc glownie ryby wolowine i kurczaka kazda jego czesc czesto sobie z rozna kupowalam kurczaka i zjadalam udko lub piers czasem skrzydelka z tego co wiem na stillmanie nie mozna jesc kielbasek czy wedlin a pyszna jest sprobujcie rozbijcie sobie piers z kurczaka posypcie ja przyprawa kamis do kurczaka nazywa sie zloty kurczak czy jakos tak i troche oregano do tego naprawde rewelacja i nie trzeba zadnej panierki pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetlayla
i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetlayla
hehe :) sprawdzałam wcześniej czy rzeba się zalogować czy nie,ale widzę, że nie :) a więc nie wiem czy ten topik jeszcze "żyję" :) może już podupadł razem ze stosującymi dietę stilmanna :) właśnie od dziś jestem na diecie stilmanna, i wpieprzam kurczaka, troszkę oszukałam bo jem gotowaną marchewkę, ale tylko jedną a chyba na diecie stilmana nie można jeść warzyw..po pierwsze do osó które ją krytykują, proszę tego nie robić, jeśli wcześniej jej nie stosowały i tak naprawdę gów... o niej wiedzą..stosowałam ją ja i moja siostra, i faktycznie można dużo schudnąć, ja schudłam jakieś 13kg w 3 tygodnie...cwiczyłam jakieś 30minut dziennie..jadłam tylko pierś z kurczaka, jest monotonna..wołowina mi nie słuzy,bo zbiera mnie na wymioty, żąłądek drobiowych nie jadłam i nie chcę nawet próbować, chyba nawet nie skusiłabym się kosztem utrary 5kg :) kroję sobie kurczaczka w drobne kawałki, posypuję przyprawą z kurczaka i smakuje jak kebab :) ostatnio ją stopsowałam to przytyłam po niej 3kg ale tylko dlatego ze opycham się bez pamięci..wiec na tej diecie jest efekt jo-jo, jak zreszta na kazdej!! nie wierze w diete gdzie nie ma efektu jojo jak bedziemy pozniej wpierdalac jak głupie! :)a stosuje ta diete tylko dlatego, że działa na mnie jak żadna..poprostu na tej iecie nie jestem głodna ,nie myślę o słodyczach (które mnie gubią)..i można naprawdę schudnąć..dlatego polecam ja osoba które chcą dużo schudnąć, i naprawdę dziewczyny niech was nie przeraża ta dieta..ja zanim pierwszy raz ją zastosowałam podchodziłam do niej z dobry miesiąc, ponieważ nie wyobrażałam sobie że można jeść tylko mięcho tym bardziej że nie przepadam za nim..stosowałam już różne diety typu kopenchadzka, ryzowa itd owszem tez można schudnąć ale na tamtych byłam głodna....co jeszcze mogę napisać...po jakiś 3 dniach je się mniej, ponieważ żołądek się zapycha i naturalnie nie można już patrzć na kurczaka ale nadal mi smakował..no i coś bardzo waznego, to po 3-4 dniach było mi strasznie zimno i mnie trzęslo..to chyba tyle..życzę wam powodzenia :) ja staruję z wagi 90kg przy 168cm wiec to dużo za dużo.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tę dietę stosowałam kiedyś przez 9 dni - schudłam wówczas 11 kg i nie było efektu jo-jo. Ta dieta jest dla osób zdrowych, ponieważ pojawia się się tam dość szybko stan ketozy (kwasicy)- na przykład osoby z cukrzycą mają taki stan z powodu swojej choroby. Jeśli chcecie, by efekt był naprawdę dobry, to postarajcie się wytrwać przez te parę dni i zobaczycie jaki efekt. Nie trzeba jeść żołądków czy serc jak ktoś nie lubi, ale po prostu mięso w każdej formie bez odrobiny węglowodanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetlayla
no zgadzam się zupełnie z tobą :) ja jestem zdrowa jak rydz tylko pulchniutka hehe..ciekawe czy ktoś stosował tą dietę dłużej, niby zalecana jest 7 dniowa, ja stosowałam w sumie niecałe 3 tygodnie, dokładnie to 19 dni..niektóre informację dopuszczają 21 dni, wiec mi zabrakło 2 hehe, a ciekawe jakby stosować ją przez miesiąc, ile by śię schudło!? a ty z jakiej wagoi startowałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetlayla
a powiedz mi piłaś herbatę zieolonę? bo ja piję czerwoną i zieloną..obie mi nie smakują,ale nie wiem która pomoże bardziej w walce z kilogramami..kiedyś czytałam dużo na ten temat, i są różne opinie...niby czerwona :zabójca tuszczu" spala tuszczyk i poprawia przemianę materii..problem w tym , że będąc na diecie stilmanna je się mało, to ta czerwona mnie nie"przeczyszcza" załatwiam się może jakieś 2 razy w tygodniu, i wiem, że mam z tym problem..a po zielonej znowu przez pierwsza kilka dni "lałam jak cielak" hehe, pozniej nie widziałam żadnych efektów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hutyu
Przeczytałam tą dietę i jak widzę coś pokrewnego stosowałam- trzymalam sie zasady- zero kaszy, chlebów, ryżów, ziemniakow panierek itp. Efekty są naprawdę porażające. Ze słodyczy jadlam jednak lody. Jadlam tez dużo serków, ogolnie białko. W ostatnich dwoch miesiacach pofolgowalam- ciastka, czekolady, pizze itp, ale tez nie przestaję cwiczyc (silownia a ostatnio rowerek co 2 dzien pol h) przytylam od mojej stabilnej przez kilka mies po odchudzaniu wagi o ok 3 kilo. Chcę to zrzucić z nawiązką i chyba wrocę wlasnie do tej diety. Czy ktoś wie czy stan ketozy moze miec wplyw na plodność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetlayla
urczę,ja nie słyszałam o tym, żeby miała jakiś wpływ na płodność kobiety...jakieś kilka miesięcy miałam zapalenie pochwowe, i ginekolog przepisała mi globulki, a także zaleciła dietę tzn mówiła żeby jeść jak najwięcej mieśa, ryb,itd coś w podobie twojej diety, plus warzywa bo podobno oczyszcza także organizm z bakterii..więc gdyby miałą coś wspólnego z bezpłodnością to nie kazałaby mi jej stosować...ale nie wiem...muszę sama poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam tą diete od poniedzialku;D a co mi szkodzi;d Ktos ze mna? zawsze razniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetlayla
no ja mogę z tobą zacząć, z tym, że ja zaczynam OD DZIŚ :) wczoraj nie liczę bo skusiłam się na 2 owoce..więc dziś jest mój pierwszy dzień..piję herbatkę zieloną i zaraz będę jadła kurczaka gotowanego...hehe zobaczymy po 7 dniach ,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetlayla
+ a bierze z was ktos jakies suplementy czy tabletki godne polecenia?słyszał toś o thermo line 2? bo ja to brałam ale z marnym skutkiem ale może ktoą ma lepsze doswiadczenie z tym..teraz czytam o thermo pro-ale nie wiem to chyba dla osóób ktore duzo cwicza i dosc drogie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze razem bedziemy dietkowac;) znaczy sie ty juz zaczelas;) a ile masz wzrostu i wagi??:D a no i propo suplementow to radze nie wydaawac kasy bo to nie ma sensu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam was dziewczyny
Też się nad tą dieta zastanawiam, ale na razie jestem na innej i muszę ją skończyć. Na nisko węglowodanowych dobrze chudnę, na ogół. Ciekawe jak wychodzi cenowo ta dieta bo ja dużo zjeść potrafię. Zastanawiam się tez nad Atkinsem, tam przynajmniej jakąś sałatę można, jakieś jajka itp. No chyba że Stillman jako wstęp do Atkinsa :) Co do suplementów to owszem niektóre nieźle działają, ale trzeba na prawdę uczciwie ćwiczyć. Więc jeśli nie zamierzacie to kasa w błoto wyrzucona na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhut
z suplementów to ja ci polecam magnez, Jak nei jesz chleba masz straszne niedobory i siada psycha. Mi siadla i doczytałam, ze wlasnie magnezu mi brakuje, zaczelam jesc w tabletkach, jem cały czas i już czuje sie psychicznie dobrze (choc moze to placebo) Bralam thermospeed,ale poneiwaz bylam na diecie i cwiczylam , pilam wode z octem, to nie wiem czy to ma swoj udzial w tym wszystkim, po prostu nie bralam samego thermospeed zebym miala pewnosc ze tylko od tego chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhut
aha oprocz tych tabsow jem jeszcze chrom i morwe biała, zbiera się więc tego i nie wiem co jaki ma udział w moim chudnięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos jutro zaczyna tą dietke??:D Bo ja owszem:D Są tu jakies osoby co schudly na niej? jak tak to ile laski schudlyscie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irony_
hey laski :) Chętnie się przyłączę, jesli tylko mnie zechcecie :) Na początku może się przedstawię. Mam 18 lat, 167cm wzrostu i o zgrozo! ważę 90kg! Wyglądam jak...szkoda gadać. Zamierzam to zmienić i tego się będę trzymała. Dzisiaj jadłam normalnie, więc za dietkę wezmę sie od jutra :) Dzisiaj juz tylko sie ograniczę :) Do tego dokładam skakankę, 20 minut dziennie :) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irony- super ze jestes;) to co od jutra osta dietka??:D ty skakanka no super;) ja bede biegac;D damy rade!! to tylko tydzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irony_
Szczerze mówiąc to jeśli dam radę to chciałabym więcej jak tydzień przetrzymać. Pożyjemy zobaczymy :) Bieganie u mnie niestety odpada, po pierwsze dam tylko sąsiadom powód do smiechu, a po drugie po przebiegnięciu 400m mam juz okropną zadyszkę. Skakanka jest dużo lepsza, tylko trzeba duzo pić i zaopatrzyć sie w dobre buty i odpowiedni stanik :) Kasia, a ile zamierzasz schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm... ile chce schudnac?? na tej diecie marze o ok 5kg;) byloby super;) Ogolnie mam 169cm i nieszczesne 75kg;( Bede walczyc musze dac rade!! wakacje nadchodza a ja niechce sie wstydzic wyjsc w bikini;/ a ty jakie masz plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczerniłam się :) No wiesz, przy moich 90 kilo żywej wagi, to takie 5 to raczej mało :) Także planuję na razie jakieś 20 kilo, a potem zobaczy się jak będę wyglądać :) Nie zakładam ile chce schudnąć na tej diecie, bo w sumie nei wiem jak organizm na nią zareaguje. Mam oczywiście nadzieje, że jak najwięcej mi \"pójdzie\" :D Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie kazdy organizm inaczej reaguje:D a czemu sie zaczernilas? uwierz ze wygladam tragicznie;/ Uda nam sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...help
ee ta DIETKA jest zajebista juz ją kocham a zaczynam od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska, co ty pieprzy**! Nie wyglądasz okropnie :) Okropnie to mogę wyglądąć ja, Ty co najwyżej masz parę kilo za dużo! Trochę więcej wiary w siebie :) Mówię Ci, jeszcze będziemy laski :D A zaczerniłam się, żeby nie było żadnych podszywów, co tutaj bardzo popularne jest :) Nie żebym myślała, że tak chętnie się będę pode mnie podszywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
help- stosowalas juz ta dietke? irony- oj bedziemy laski;) a co planujesz glownie jesc?? bo ja piers z kurczaka;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie wiem, musze jeszcze wprowadzić w mój plan mamę :) Wątpię żeby dobrze zareagowała,a le ja postawię na swoim :) Już mi sie marzy strój kąpielowy ....mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja Mama tez pewnie nie bedzie zadowolona no ale cóz... czego sie nie robi dla figury hehe;D a wlasnie co to jest ten stan ketozy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domeq
Kwasica ketonowa – stan organizmu, w którym, w celu produkcji energii, dochodzi do spalania tłuszczów zamiast glukozy. Sytuacja taka ma miejsce przy znacznym niedoborze lub braku insuliny (cukier krąży we krwi, lecz nie może być przejęty przez komórki). Prowadzi to do produkcji ketonów (ciała ketonowe) wywołujących kwasicę metaboliczną (nieoddechową). Nieleczona kwasica ketonowa może doprowadzić do śpiączki i jest stanem bezpośredniego zagrożenia życia. Niekiedy pod wpływem glukagonu rozpad tłuszczów następuje przy hipoglikemii (gdzie cukru jest za mało), co powoduje tzw. aceton głodowy, który nie jest zwykle niebezpieczny (niebezpieczna jest za to hipoglikemia).hehexD zACZYNAM dieetke xd ktos z emna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domeq
Grubaska-nie stosowałam ale brzmi kusząco:) Lubie mięso więc dieta mi bedize sprzyjać.Mam do starcenia 10 kg :) a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×