Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kontrahent

1000 PLN na miesiąc

Polecane posty

lżej będzie mi wtedy, kiedy znajdę sobie odpowiednią osobę do towarzystwa cztery razy w miesiącu na kilka godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baarbapapa
obawiam sie że popełniasz kolejny błąd w założeniech... sprowadzanie człowieka do roli użytecznego przedmiotu nigdy nie daje lekkości duszy, co najwyżej stępienie wrażliwości. ale o tym widocznie ty musisz przekonać się we własnym zakresie. Ciekawe, po której próbie przyznasz mi rację :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baarbapapa
umoralnianie mnie nic nie da Naprawdę sądzisz, że ja chcę cię umoralniać? Chyba za wysoko oceniasz swoją rolę w moim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sprowadzam człowieka do roli użytecznego przedmiotu :) do niczego nie zmuszam i nikogo nie zamierzam wykorzystywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baarbapapa
ciekawość prowadzi do poznania... zatem czytam każde mijane bilboardy czy reklamy na przykład :P A o jakich dobrych radach mówisz konkretnie? Mógłbyś zacytować? Bo jakoś nie zauważyłam, abym ci cokolwiek radziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baarbapapa
nie sprowadzam człowieka do roli użytecznego przedmiotu wierzysz w to? naprawdę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt: sprowadzanie człowieka do roli użytecznego przedmiotu nigdy nie daje lekkości duszy, co najwyżej stępienie wrażliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baarbapapa
cytat jest wyrażeniem mojego poglądu, nie widzę tu zadnych poradniczych aspektów :D oferuję pracę i tyle. Wyobraź sobie, że jestem karkiem o wzroście 2,20, podchodzę do ciebie w supermarkecie i oferuję ci taką pracę... Ciekawi mnie na ile poczułbyś się spotwarzony, że się tak wyraże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako mężczyzna powiedziałbym, że jestem zdecydowanie heteroseksualny, więc musi poszukać sobie kogoś innego, bo ja nie jestem zainteresowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baarbapapa
ja nie pytam o twoje odpowiedzi w tej hipotetycznej sytuacji komiczne, ja pytam o twoje ODCZUCIA,którym przecież można nie dać wyrazu w żaden sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby jakaś kobieta złożyła mi taką propozycję, nie poczułbym się urażony, zaś moja odpowiedź zależna by była od moich wrażeń sytuacyjnych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrahent mam pytanie dlaczego tylko 1 raz w tygodniu? w pozostałe dni masz inne "koleżanki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baarbapapa
o, mario... może odpowiesz na moje pytanie zadane na samym początku tego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz zapłacić za 4 godziny seksu 1000 złotych, a jesteś brzydki? z Księżyca spadłeś? swoja drogą aż dziwne, że ta ekspedientka w pysk Ci nie dała, ale może bała się stracić pracę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baarbapapa
@Barbie co mam na myśli, to moja prywatna sprawa wydawało mi się, że szukasz drugiej strony do tego "kontraktu"? zatem skąd nagle taka skrytość? Przeciez ona pyta tylko o dzień tygodnia :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smells like 90
ja tam krzyczę: Kto da więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie padło już to pytanie- ale dlaczegochcesz płacić za seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×