Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieszczęsliwa i to bardzo

Oświadczył się dziś! ale jak!!!!.. i zniszczył moje marzenia!

Polecane posty

Gość nieszczęsliwa i to bardzo

Dziewczyny mam tu nick. Ale wstydzę sie go ujawnić w związku z sytuacja dzisiejszą. Czytałam, pisałam, mądrzyłam się czasem i czekałam bo WIEDZIAŁAM, że mnie to tez czeka z moim ukochanym. I zdarzyło się. Miałam nadzieję na Boże Narodzenie, potem były moje Urodziny - tez nic nie bylo, to pomyślalam, ze może urlop. A tu ni stąd ni zowąd zwykły piątek i obiad u Jego Rodziców. I wiecie co? MAMA Mu pomogła. Powiedziała że A. chciałby coś powiedzieć. Mój ukochany zrobił sie czerwony i podsunął mi nagle wyjęte spod stołu pudełeczko z pierścionkiem. Podsunął mi je i patrzył. A Mama mojego A. zaczęła klaskac w dłonie i krzyczeć: "Otwórz! otwórz! oj bedzie ślub". Nie wiedziałam co robić. Żdnego klękania, żadnych kwiatów, żadnego "wyjdziesz za mnie?". Otworzyłam to pudełko bo czułam napięcie i znów słysze Mamę A. "Boże jaki piękny, no włóż". SAMA SOBIE WŁOŻYŁAM PIERSCIONEK ZARĘCZYNOWY NA PALEC! Nie tak miało być. Mój narzeczony uznał, ze jak włożyłam to się zgadzam i zapytał tylko czy mi sie podoba. Powiedziałam, ze tak, ze śliczny. Dałam Mu buzi i obiad jedliśmy dalej. Jakies tam durne żarciki na temat ślubu i nic więcej. Nie tak miało być!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyy no nie dziwie ci sie
w koncu ech sorka nie wiem czy sie smiac czy plakac wspólczuje w kazdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Ci narzeczonego i teściowej. Zero wyczucia.... Może to będą złe dobrego początki? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej....może się chłopina wstydził. ale doceń! chciał dobrze,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moje kochanie wstydziło się uklęknąć i zsunęło się jak żabka na dywan, i co z tego? chwila nie do zapomnienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk55
Ja też piszę zwykle z innego nicku. Nie martw sie ,tacy sa faceci. Moj nie wiedzial,ze chcialabym,jak kazda dziewczyna,czasem dostac kwiaty. Dzien kobiet, Walentynki? Gdziez tam, nigdy nie bylo. Moje teksty,ze lubie roze byly jak groch o sciane.Dopiero po 3 latach nie wytrzymalam i powiedzialam mu z zalem,ze czasem chcialabym dostac,bo lubie. I co? Jakby sie obudzil. Zareczyny?wez nie wspominaj. Jak wyrzucilam mu,ze chodzimy ze soba juz 4 lata i ze inne parki juz dawno do slubie i dzieci, a my nic,nawet pierscionka nie dostalam, to po tygodniu przyniosl mi pierscionek. Na moje pytanie czy ja wszystko musze zalem wypominac,powiedzial,ze juz dawno planowal i ze mial juz ten pierscionek jakis czas ze soba. Zareczyny tez nic specjalnego, w moim pokoju,no ale uklakl i bez rodzicow:) Zywie jeszcze tylko nadzieje,ze moze chociaz domysli sie ,ze o slubie to trzeba samemu zagadac,bo ja sie czuje,jakbym wymuszala:) Mowilam mu o tym,a on , ze nie,jakie wymuszanie, on juz dawno o tym czy o tamtym myslal. No wiec widzisz.......;)Ech, i tak jest mi z nim dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa i to bardzo
Masakra? dziewczyny, to był najgorszy dzień w moim życiu. A miał byc jeden z najpiękniejszych. Ja kocham mojego A. i zgodziłabym się zostac Jego Żoną, ale dzis zrozumiałam jak ważne jest to, co niektórzy nazywają \"szopką\", to klękanie i samo ZAPYTANIE! Mnie nikt nie zapytał, po prostu uznał, ze to kwestia pierścionka więc TAK i już! Wiem, że mój A. bardzo Mamę swoja szanuje, wiem, ze Ona tez bardzo czekała na ten ślub, ale nie sądziłam, ze On tak sie zestresuje, ze będzie się Mamą wspomagał (skoro wiedział, że i tak powiem TAK) i tak to bedzie w efekcie wygladać. Po obiedzie jak mnie odwoził to sie popłakalam, pytał dlaczego, a ja powiedziałam, ze ze wzrusznienia bo nie wiedziałam co powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, nie przejmuj się. Grunt że zaręczyny były i pierścionek ładny. Trafiłaś widocznie na mało romantyczny typ, będziesz miała całe życie żeby go podszkolić w tym zakresie. Nie dawał wcześniej znaków, że jest jaki jest? Wiadomo że baby marzą o romantycznych oświadczynach przy blasku księżyca albo zachodzącego słońca, a facet to sprowadza do algorytmu kupić pierścionek - wręczyć - spytać czy dobry (jak zły to zmniejszyć/powiększyć/wymienić). Może jeden na dziesięciu wpadnie na to, żeby zrobić oświadczyny-niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk55
Achajka-z ust mi to wyjelas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależfajnie byłoooooooo
z jednej strony moze matka go speszyla wstydzil sie bardziej na lajcie to zrobic i romantyczniej nie wyszło mu ale zapewne zalezy mu na tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa i to bardzo
La Firynda - to nie chodzi o to, ze ja miałam wyreżyserowany każdy gest - nieprawda. Ja nie oczekiwałam klękania przy Rodzicach, albo w restauracji, ale samo zapytanie było dla mnie ważne. Chciałam, żeby to była nasza chwila, którą bedziemy wspominac latami. No nie mów, że marzyły Ci się takie zaręczyny jak moję (bo słowa oświadczyny użyc nie mogę). Reszta dziewczyn - dziekuje. Wiem, ze jest późno ale dziękuje za zainteresowanie i Wasze słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfrw34f32
Gratuluję zaręczyn :) nie pakusiaj :P może wesele chociaz będzie fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
btw mój M też się mnie nie spytał czy za niego wyjdę, wręczył mi pierścionek i oznajmił że skoro mamy równouprawnienie to ja się mogę go spytać czy się ze mną ożeni:D no i spytałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk55
Achajka- no coz,faceci:) Ale czemu nam z nimi tak dobrze?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa i to bardzo
On zawsze był niesmiały, ale rozmawialiśmy o zaręczynach nie raz dlatego może tym bardziej łzy lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za żal hehe
a przy porodzie jego mamusia też zamiast niego bedzie. Co zamaminsynek...ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk55
Już nic tego nie cofnie,przyjelas pierscionek. Ale rzeczywiscie,mogl to zrobic bez niczyjego udzialu. Przeciez zna Cie wystarczajaco,zeby wiedziec,ze moze bys wolala bez swiadkow.Nie martw sie,mnie kiedys czekaja "fochy" odnosnie slubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiówka
\"Achajka ma jajka\" - i dobrze! Ja to w ogóle oświadczyłam sie mojemu! W radiu! U Roberta Janowskiego! Mój Mąz tak się zesresował że jak usłyszał to na spotkanie przyszedł z pierścionkiem i za miesiąc byliśmy małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sky sonique
oj biedny facet, rodzinka go zmusila do slubu :( widac ze to jego mamusia sie oswiadczyla a nie on,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydłek
ble i fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk55
Radiowka- a ktore z was zagadalo o slubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa i to bardzo
Błagam - powiedzcie, ze ja za jakis czas nie bedę tego pamietac!!!!!!!! Sklamcie nawet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydłek
ten koles ma ile...21 lat? Bo zachowania swiadczy ze to szczeniak jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk55
Mysle,ze nie bedziesz,o ile powiesz mu o tym otwarcie. W przeciwnym razie bedziesz tłamsic to w sobie i miec coraz wiekszy żal do niego. Wiem co mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiówka
Kk5 - my rozmawialiśmy tylko o tym, że na drugi rok ślub. Czułam sie więc pewnie musze wyznać, kiedy dzwoniłam do Roberta. I wiem, ze ludzie sie śmiali pewnie, ale było naprawdę super. Noo i zamiast \"w przyszłym roku\" wzięliśmy slub (cywilny) za miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kotekPP
u mnie w regionie jest taka reguła że oświadczyny są u dziewczynt, nie u chłopaka, zaprasza sie wtedy rodziców przyszłego narzeczonego, i w takiej sytuacji chyba jego mama nie wyskakiwałaby z czyms takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa i to bardzo
Kkk55 - masz rację, ale kiedy uważasz najlepiej powiedzieć?.. On mysli, ze ja bardzo sie cieszę, wciąż dostaje smsy, kiedy jesteśmy sami jest super, On przy Mamie sie stresuje (taka kindersztuba) ja to wiem. Te smsy sa cudowne. Kiedy mam powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszczęśliwa: nie płacz, 🌻 dla ciebie. fajnie jest mieć marzenia o romantycznej chwili, którą się będzie pamiętać do końca życia ale to nie jest najważniejsze w zaręczynach. On chce być z tobą, kocha cię, ty też jego kochasz. Dał plamę, nie dopracował formy ale nie zrobił tego specjalnie by cię zranić, to raczej taki nieumyślny ruch słonia w składzie porcelany. ty też nie zakomunikowałaś mu jasno że ta forma ci się nie podobała, kłamiąc w samochodzie. To błąd; nie musisz mu robić awantury ale komunikować co ci sie podoba a co nie powinnaś, najlepiej jak ochłoniesz. Kkk55 ma tu rację, inaczej wyhodujesz w sobie pretensje do niego. Na złote gody będziesz się śmiać z zaręczyn przy rosole teściowej; kiedyś nikt się nie zaręczał z pierścionkami i kwiatami a przecież ci ludzie nie byli z tego tytułu mniej szczęśliwi. obróć to w żart i wykorzystaj jako doświadczenie że marzenia sobie a życie sobie i nie ma co myśleć nad formą, liczy się treść. tak jak nieważne czy pierścionek zaręczynowy jest z diamentem czy z cyrkonią, ze złota, ze srebra czy z odpustu, liczy się idea i szczere uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×