Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

ale nie wszystko co nowe jest dobre BRAWO :) Przypominam, ze Hitler tez byl zwolennikiem postepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karianaaaa
ike sa 5 latki ktore rozumia i rozrozniaja, ale dziecko trzeba pewnych rzeczy uczyc od malego a nie wbijac mu do glowy ze w majtkach diabel mieszka. mam 32 lat, wiec na 15 latka jestem jeszcze za mloda... pupa77 nie chodzi mi o to, ze nie bedzie sie takie dziecko juz balo takiego frajera, wlasnie wrecz przeciwnie, nalezy uczulac dziecko, kiedy sytuacja jest na pograniczu i staje sie "niebezpieczna". no a opalajaca kobieta nie stanowi chyba zagrozenia. jedynie zwracam uwage, ze nie nalezy sie gapic.i nie widze, zeby moje dzieci okazywaly jakies symptomy braku wartosci moralnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"y jak na wielce światowego pana to zasób argumentów i słownictwa to kiepściutki masz oj kiepściutki........." no jest bo ja po prostu nie pojmuję że trzeba tłumaczyć sprawy tak oczywiste. takiej "obrazy moralności" to bym się od mojej babci spodziewał ale jej przecież nie będę tłumaczył że topless to nic zdrożnego i żadne "kurestwo i rozpusta". a u "normalnych" ludzi tego rodzaju poglądów raczej nie spotkałem więc pierwszy raz spotykam się z sytuacją że kogoś gorszy karmiąca publicznie kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
picuś, ty jakąś księgarnie internetową prowadzisz że tak każdemu chcesz te książki sprzedawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest bo ja po prostu nie pojmuję że trzeba tłumaczyć sprawy tak oczywiste. takiej "obrazy moralności" to bym się od mojej babci spodziewał ale jej przecież nie będę tłumaczył że topless to nic zdrożnego i żadne "kurestwo i rozpusta". a u "normalnych" ludzi tego rodzaju poglądów raczej nie spotkałem więc pierwszy raz spotykam się z sytuacją że kogoś gorszy karmiąca publicznie kobieta Widocznie spotykales samych ludzi nienormalnych. Coz ludzie o naszym poziomie by Cie kijem nie dotkneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa 5 latki ktore rozumia i rozrozniaja, ale dziecko trzeba pewnych rzeczy uczyc od malego a nie wbijac mu do glowy ze w majtkach diabel mieszka. mam 32 lat, wiec na 15 latka jestem jeszcze za mloda... kariana uważam, że każda matka ma prawo wychować dziecko tak jak uważa dlatego jakaś bezwstydna pani wywalająca cyce nie powinna wychodzić z założenia, że skoro ona w tym nic złego nie widzi to i inna matka powinna również w tym nic nie widzieć chce wywalać niech wywala u siebie- niech szanuje poglądy innych wolność jednostki kończy się tam gdzie zaczyna się wolność innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karianaaaa
ale mi nie chodzi o duch czasu..... przeciez nagosc to nie wynalazek naszych czasow. a nawet po przeczytaniu ksiazki nie bede innego zdania co do niektorych zaklamanych zasad. na marginesie dobrze ze ellinka jest czescia tego spoleczenstwa, ktore wychowa moje dzieci bardzie niz ja to moge, to juz o ich dusze sie martwic nie bede. kto mnie ze zroumieniem czyta wie, ze nie chodzi mi o paradowanie nago po plazy, ulicy i sklepie obuwniczym. jesli dla kogos na plazy kilka centymetrow skapego bikini robi roznice (chodzi tylko o czesc gorna), to naprawde szkoda tutaj dyskutowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
tak jest ike: bezwstyd i rozpusta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
picuś, ty jakąś księgarnie internetową prowadzisz że tak każdemu chcesz te książki sprzedawać? Czytaj uwaznie wyzej pisalem o bibliotece. Coz lewaki widza to co chca widziec. Ja pisze o ksiazkach, ktorych kazda strona jest madrzejsza od Ciebie i reszty takich jak Ty, ale przeczytaj ja jesli chcesz moze troche pomyslisz nad swoimi pogladami. Coz tylko swinia nie zmienia pogladow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u "normalnych" ludzi tego rodzaju poglądów raczej nie spotkałem więc pierwszy raz spotykam się z sytuacją że kogoś gorszy karmiąca publicznie kobieta. oferma już rozumiem skąd u ciebie ten stek bzdur ty po prostu nie czytasz, albo czytasz bez próby zrozumienia słowa pisanego- co na jedno wychodzi kiedy dojdziesz do tego, że nikogo nie gorszy publicznie karmiąca kobieta- daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karianaaaa Nie chodzi mi o to bys zmieniala poglady. Wydajesz sie byc inteligentna osoba wiec polecam literature dla ludzi na poziomie. Byl bym przerazony gdybys zmieniala swiatopoglad pod wplywem jednej ksiazki :) tu chodzi o ogolne oczytanie w ksiazkach tego typu, ktore pozniej daje dobra argumentacje w dyskusjach. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Od strony praktycznej, to właśnie z tym pęcherzem powinien byc większy problem niż z karmieniem. W którym mieście są porządne toalety, jak już jest parę, to np. czynne do 18, jakby po tej godzinie nie mogło się komu chciec siku. Z dzieckiem jest mniejszy problem, bo można wziąc pokarm w butelce. Dlaczego zatem nie sikac gdzie popadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbb
To Ty Jestes ograniczony przez amerykanski MCswiat i przez jego dewiacje. Ja sie dziwie jak patrze na Twoje teksty majac jedynie gleboka nadzieje, ze Jestes 15 letnim dzieckiem NEO i chcesz sie wyzyc na forum, ale jak Jestes dojrzaly to wspolczuje. muszę cie zmartwić,on ma 34 lata i jest prawiczkiem-o czym wszędzie pisze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma już rozumiem skąd u ciebie ten stek bzdur ty po prostu nie czytasz, albo czytasz bez próby zrozumienia słowa pisanego- co na jedno wychodzi IKE on czyta, ale czyta prawdopodobnie gazety typu "Fakt" badz "Fakty i mity"(pseudolewacka gazete antyklerykalna). Twierdze, ze czyta bo sam by chyba w swojej glowce az takich glupot nie wymyslil, zeby pisac glupoty tez trzeba myslec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę cie zmartwić,on ma 34 lata i jest prawiczkiem-o czym wszędzie pisze A to juz wszystko jasne prawiczek :D Oni w koncu partie swoja zaloza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karianaaaa
swoaja droga nigdy "nie wawalalam cyca" bo nie uwazam ze takiego posiadam. raczej udawalo mi sie karmic dzieci nie wzbudzajac sensacji. ale nie zastanawialam sie tez np. na dluzszym spacererze albo na zakupach, czy tez napewno nikt mnie teraz nie zobaczy, bo wstysdzic tez niczego nie musze sie. swoja droga strasznie denerwuje mnie halas ulicy i dzwonienie dzwona w kosciele.... prosze gdzie moja wolnosc? taka argumentacja mozna sobie dyskutowac w nieskonczonosc. jesli znasz choc troche zasade prawa wolnosci wiesz, ze po pewnej ranicy nalezy liczyc sie z ograniczeniami. kobieta karmiaca albo spokojnie opalajaca sie nikomu sie nachalnie nie narzuca. zawsze mozna wzrok skierowac w inna strone. natomiast chlanie piwa pod sklepem i palenie papierosow przez 11 latkow mnie niesamowicie wkurwia, ale nic nie wskuram. komu ja mam sie zalic? na przesiakniete dymem kawiarnie i palacych w restauracjach, kiedy ja jem obiad i jestem w 6 miesiacu ciazy tez nic nie poradze. i wiecie co robie? nie chodze do takich lokali, bo sa inne, w ktorych ten problem nie wystepouje.jak widac, zycie w spoleczenstwie jest stalym poszukiwaniem kompromisu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IKE on czyta, ale czyta prawdopodobnie gazety typu "Fakt" badz "Fakty i mity"(pseudolewacka gazete antyklerykalna). Twierdze, ze czyta bo sam by chyba w swojej glowce az takich glupot nie wymyslil, zeby pisac glupoty tez trzeba myslec eee nie przesadzaj jak na mój gust koleś jest po tzw "ściągach" dla klas licealnych:D o nic więcej go nie podejrzewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zatem nie sikac gdzie popadnie? Dlatego, ze jest to przestepstwo. (serio mozna za to do pierdla isc) a zreszta jest to obrzydliwe. Np. obszczany dworzec. Ja zupelnie inaczej sie np. czuje na dworcu w Gdansku Glownym niz w Gdansku wrzeszczu na ktorym kamer nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karianaaaa
przepraszam za literowki, ale siedze na sloncu i pisze niemal w ciemno.... pitus w takim razie zle cie zrozumialam. ale staje sie troche toksyczna, gdy mi ktos wytyka, ze kazdy przejaw tolerancji jest objawem nowych czasow i z koniecznosci czyms zlym..... rozmumien, ze i ty wolisz popierac dyskusje rzeczowymi argumentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike tacy jak on na serio wypisuja dokladnie to co wypisuja socliberalne gazety i programy tv. Ja raz kupilem z ciekawosci "Fakty i mity" chora gazeta jest to. Przeczytaj sobie to. Jestes widze inteligentna wiec napewno nie pociagna Cie te zaklamane slogany, ze zwyklej ciekawosci zajrzyj jakim scierwem sa tego typu gazety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoaja droga nigdy "nie wawalalam cyca" bo nie uwazam ze takiego posiadam. raczej udawalo mi sie karmic dzieci nie wzbudzajac sensacji. ale nie zastanawialam sie tez np. na dluzszym spacererze albo na zakupach, czy tez napewno nikt mnie teraz nie zobaczy, bo wstysdzic tez niczego nie musze sie. tak tylko my mówimy tu o skrajnych przypadkach wywalania tego przysłowiowego cyca przy stole, albo na placu zabaw np i to nie dyskretne karmienie a dosłownie wywalanie cyca- bez najmniejszej żenady a co do reszty- to że przeszkadza hałas, czy dzwony, czy zadymiane kawiarnie- nie ma nic wspólnego z tematem mi przeszkadza jedno i drugie i jedno drugiego absolutnie nie wyklucza unika się tego, czego unikać się da wybacz ale skoro pani wywala cycka przy obiedzie rodzinnym- to mają wszyscy wyjść? bo teść woli uniknąć widoku cycków synowej np? czy jednak owa pani powinna była delikatnie się odwrócić czy nakryć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja na
Mi nie chodzi o zgorszenie, ale o obrzydzenie. Mam prawo brzydzić się , gdy mi się na widok wystawia obnażoną i bardzo nieapetyczną pierś? Jestem hetero i nie zmuszajcie mnie proszę matki karmiące do oglądania Waszych wdzięków. Wasz małżonek bardziej takie widoki doceni. Czuję się zażenowana takim widokiem.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
ja nie wiem naprawdę skąd wy jesteście że z toaletami jest tam problem. u mnie wyobraźcie sobie toalety są w każdym mcdonaldzie, w każdym centrum handlowym, w każdym pubie czy restauracji. picuś, nie męcz się bo choćbyś przeczytał wszystkie książki świata to i tak o poglądach nie masz co marzyć. najwyżej będziesz jak papuga powtarzał to co wyczytałeś tak jak powtarzasz o mediach czy amerykańskim mcświecie bo na tyle cię stać. o reszcie to już nawet nie piszę bo słów szkoda. ty karianaaa się teraz męcz z państwem spod znaku trzech Z. i nie wywalaj cyca. (jezu chryste co za prostaki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karianaaaa
z tym sikaniem to nie porownywalny przyklad. gdyby sobie tak kazdy sikal zrobilby sie smrod, ze szkoda mowic. ale np. po psie kupki sprzatam. ale to raczej dlatego, bo uwazam, ze nalezy po sobie sprztac, no a na psa siuszki nic nie poradze, nawet gdybym chciala......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"Czuję się zażenowana takim widokiem." ale nie pojmujesz że nie jesteś pępkiem wszechświata i nikt nie będzie uciekał i krył się po kątach "bo ty się czujesz zażenowana". to jest dla was niepojęte że jeżeli jakieś normalne zachowanie ludzkie wam przeszkadza to musicie się usunąć. mi też nie wszystko się podoba ale nie oznacza to że to co mi się nie podoba ma zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitus jestem daleka od czytania pewnej prasy staram się też z przymrużeniem oka oglądać wszelkiego rodzaju programy i reporterskie i informacyjne bardziej interesują mnie suche fakty- wnioski wyciągam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
picuś, nie męcz się bo choćbyś przeczytał wszystkie książki świata to i tak o poglądach nie masz co marzyć. To co czytasz pozwala Ci budowac wlasny swiatopoglad. To Ty Jestes papaleonem (polaczenie papugi i kameleona) powtarzasz wszystko co obejrzysz w swoich mass mediach. Ja teraz juz mam z Ciebie czlowiku chryje z Toba merytorycznie sie nie da rozmawiac. Mysle, ze nikt tu Cie nie traktuje powaznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Z tym sikaniem gdzie popadnie to była ironia, Pitus. Ja uważam że jak ktoś już musi karmic publicznie, choc nie mam pojęcia na co, to powinien robic to tak , aby kto inny nie zobaczył żadnych szczegółów. Wolnosc jest dopóty, dopóki nie narusza się wolności innych osób. Kiedy komuś takie karmienie przeszkadza, to mamy problem. Wiadomo, że każdemu będzie przeszkadzac inna rzecz, niektórym np. ruch uliczny, ale na pewne rzeczy nie ma rozwiązań, bez transportu nie zakupilibyśmy żywności, itd. Mamy demokrację, a jak widac na forum, wiekszośc osób nie przepada za takimi widokami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitus jestem daleka od czytania pewnej prasy Ja czytalem (fakty i mity) Tylko po to, zeby sobie z niej chryje robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×