Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

bardziej rozumiem ellinkę która jest po prostu smarkatą pipą wg której świat jest tylko dla "pięknych dwudziestoletnich" a "ktoś z nadwagą mógłby się ubierać stosownie do swojej tuszy rozumiec ze tobie podobaja sie anorektyczki? tak samo nie lubie patrzec na ludzi ktorym wszystko sie wylewa i tak samo nie lubie odsonietych czesci ciala anorektyczek. a pipa to moze sama jestes, co widac po twojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"każda kobieta jest przede wszystkim człowiekiem i kobietą a nie byle samicą dającą dziecku jeść nie sprowadzaj kobiet do roli dojarki" boże ty mój co za kretynka a skąd u nierydzkowego panicza słowo "boże" ??:P masz racje kretynizmem jest uważać kobietę za człowieka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałam wyżej, nie widzi mi się, abym patrzyła - bez uprzedniego ostrzeżenia mnie - na obrzmiałe suty i mleko cieknące po brodawce, tak jest to obrzydliwe i nieprzyzwoite. Owszem karmiłam dzieci piersią, owszem zdarzało się też w miejscu publicznym, ale po pierwsze: zapytałam czy nie będzie to przeszkadzało, po drugie: odwróciłam się, przykryłam chustą, a jak się dało, to udałam do łazienki, w ustronne miejsce, żeby nie obrzydzać życia innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"powinno sie w miare mozliwosci zmienic tak aby innym to nie przeszkadzalo." no dulszczyzna :) nie droga panno, nikt nie ma obowiązku "zmieniać się", zakrywać ani izolować dlatego tylko że komuś przeszkadza że jest taki jaki jest. nawet jak ma ku temu możliwości. a jak ktoś ma z nim problem to jest jego problem. naprawdę nie spodziewałem się że gdziekolwiek w internecie można spotkać takie fałszywe i pruderyjne towarzystwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli jesli twoi sasiedzi z bloku sluchaja calutki dzien muzy na maxa to tobie nic do tego? i nie ma prawa ci przeszkadzac? :D a wiesz na czym polega zycie w spoleczenstwie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powinno sie w miare mozliwosci zmienic tak aby innym to nie przeszkadzalo." no dulszczyzna wyvbacz,l wybacz prosze, ze ejstem kulturalna i nie lubie przeszkadzac innym jak i nie lubie zeby przeszkadzano mi (bez skarajnosci oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dulszczyzna nie droga panno, nikt nie ma obowiązku "zmieniać się", zakrywać ani izolować dlatego tylko że komuś przeszkadza że jest taki jaki jest. :D no proszę:D a dwie strony dalej oferma pisał o zachowaniach nieobyczajnych :D to jak to jest oferma ma obowiązek zmieniać się i zakrywać czy nie ma ??:D zdecyduj się a jeszcze , że tak zapytam co według ciebie jest zachowaniem nieobyczajnym? to co ty za nieobyczajne uważasz? czy inni? większość ? :D wiem dlaczego twoim ulubionym argumentem jest nieszczęsna moralność pani dulskiej jesteś jej idealnym przykładem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karianaaaa
nie, po prostu to typowo polska nietolerancja wobec wszystkiego co sie komus nie podoba. to samo dotyczy np. opalania sie topless. jak ktoras nie chce pokazywac sie topless to przeciez nie musi, ale skoro inne kobiety nie maja z tym problemu, to dlaczego mialyb sie tak nie pokazywac np. na plazach albo kapielsikach. zachowujac oczywiscie pewne granice w krajach, gdzie sie tego typu rozbierania nie toleruje, np. na wakacjach w krajach muzulmanskich. dzieci nie maja problemu z nagoscia, dopki doputy im jakies dorosly nie wbije do glowy ze to fuhhh. przeciez nikt sie ani przy karmieniu ai opalaniu nie rozkracza albo w inny sposob prowokuje. jak mi sie czyjas dupa nie podoba, to sie nie patrze i koniec. dlaczego wszystkim naga piers musi sie kojarzyc od razu z pieprzeniem sie??? czy wy naparwde macie tak ograniczone horyzonty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie, po co robi się toalety, po co zakłada na siebie ubrania, po co bzyka się w sypialni, jak nikt nie ma obowiązku się izolować, więc pierdolmy się pod krzakiem, srajmy na środku chodnika i popierdalajmy w samych skarpetkach... bo nie mamy obowiązku zachować intymności, bo w dupie mamy poglądy innych, bo nam wolno! Niech żyje wolność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
ale tobie wszystko przeszkadza. karmiące matki ci przeszkadzają, otyli ci przeszkadzają (o ile nie odpowiednio ubrani), niepełnosprawni ci przeszkadzają (no ale nie da się z nimi nic zrobić). choc pewnie jakby znalazł się ktoś kto zaproponuje "ostateczne rozwiązanie kwestii niepełnosprawnych" to bardzo byś nie protestowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez nie rob z siebie smiesznej bo az mi sie ciebie zal zrobilo, po tym jak intepretujesz moje wypowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
publiczne oddawanie moczu jest czymś zasadniczo innym niż publiczne karmienie piersią. naprawdę jesteś na tyle ograniczona że używasz tego rodzaju porównań? oferma to jak tam jest z tym ograniczeniem u ciebie jak bardzo jesteś ograniczony żeby porównywać wywalone gołe cyce u zdrowej kobiety, która powinna odczuwać odrobinę wstydu z niepełnosprawnością?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"każda kobieta jest przede wszystkim człowiekiem i kobietą a nie byle samicą dającą dziecku jeść nie sprowadzaj kobiet do roli dojarki" boże ty mój co za kretynka To co wyzej to cytat z naszego ofermy. Popisal sie tu ponownie tym , ze nie potrafi uzywac merytorycznych argumentow, a jedynie wyzywac ludzi. Zal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tobie wszystko przeszkadza. karmiące matki ci przeszkadzają, otyli ci przeszkadzają (o ile nie odpowiednio ubrani), niepełnosprawni ci przeszkadzają (no ale nie da się z nimi nic zrobić). choc pewnie jakby znalazł się ktoś kto zaproponuje "ostateczne rozwiązanie kwestii niepełnosprawnych" to bardzo byś nie protestowała. Nastepna idiotyczna wypowiedz ofermy. To co napisal pod koniec mnie rozwalilo. Czy merytoryczne jest snucie domyslow co kto by zrobil w danej sytuacji ? Ja tez moge oferma napisac, ze jak by ktos zaproponowal powrot komunizmu do naszej ojczyzny Ty bylbys zadowolony z tego bardzo. (to tylko przyklad pokazujacy do czego moze prowadzic nieumiejetne poslugiwanie sie erystyka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
ja wiem że takie dulszczyzny jak ty ike chciały by być sumieniem wszystkich i stanowić o ich moralności ale te czasy to piosenka przeszłości. teraz możecie sobie co najwyżej poujadać na forum i bezsilnie się poirytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
picuś, ty o mass mediach i swoim profesorze lepiej pisz, to ciekawsze niż to co wyprodukujesz samodzielnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JEZZU - co to jest
ludzie o czym wy gadacie???????????????????????? kobiety wstyd mi za wasze poglady, za wasza kobiecisc, naprawde az tyle was jest taka glupia, zakoncze lepiej te dyskusje bo się tylko kompromitujecie dulszczyzna to malo powiedziane, to glupota do potegi i kompletna oderwana od rzeczywistości dziecinana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Jestes pewnie jednym z tych bezmyslnych demoliberalow dla, ktorych liczy sie tylko wolnosc i nic wiecej ? A nie mowilem, ze media niszcza ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem że takie dulszczyzny jak ty ike chciały by być sumieniem wszystkich i stanowić o ich moralności ale te czasy to piosenka przeszłości. teraz możecie sobie co najwyżej poujadać na forum i bezsilnie się poirytować. oferma mam wrażenie, że nie do końca zrozumiałeś albo definicję dulszczyzny, albo źle zinterpretowałeś książkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JEZZU - co to jest
pani dojrzala i soczysta czy pani wyszloa wczoraj z wiezienia, czy domu poprawczego - bo jezyk i mentalonśc na to wskazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofermm a To co piszesz Ty moze byc ciekawe jedynie dla psychiatry. Jak by rozgryzl Ciebie dostal by nobla :P Przycisnela Cie sila naszych argumentow i jak typowy lewak rzucasz idiotyczymi wyzwiskami i pomowieniami :P radze Ci idz do polityki :P lataj z teczka za Napieralskim. Moze Cie przyjmie do swojego lewackiego klubu :D, albo nie najlepiej wyjedz do Holandii bo tacy jak Ty wstyd Polsce przynosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Jestes pewnie jednym z tych bezmyslnych demoliberalow dla, ktorych liczy sie tylko wolnosc i nic wiecej ? A nie mowilem, ze media niszcza ludzi pomyłka:D panom rozbierać się juz według ofermy nie wolno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:06 [zgłoś do usunięcia] ofermm a bzdura. to osobista sprawa każdej kobiety tak jak to jak głęboki dekolt nosi czy jak krótkie spódniczki. i to że ty ike uważasz że powinno się to robić \"bardziej dyskretnie\" nie oznacza że każda inna kobieta tak musi. takie narzucanie własnego zdania przypomina nazwyanie kobiet noszących właśnie głębsze dekolty czy krótsze spódniczki \"bezwstydnicami\". oczwiście nikt tu nie mówi o \"chodzeniu z wywalonym cycem\" co ciągle używacie jako argumentu tylko o karmieniu dziecka. ofermo ty jestes ostatnia osoba ktora moze kogokolwiek pouczac o tym ze narzuca zdanie dlaczeg ty wypominasz wszystkim cos co tyczy sie CIEBIE przedewszystkim...opierdolilam cie raZ ze narzucasz zdanei i teraz ty to wszystkim wypominasz prosze cie pozatym naucz sie czytac ze zrozumieniem.....nikt nie zabrania wychodzic matkom z noworodkami i nikt nie mowi ze maja siedziec w domu. chodzi o to ze jesli juz musza karmic w miejsach publicznych niech robia to dyskretnie i pomysla tez o osobach ktore z nimi przebywaja....nie kazdemu podoba sie tlusty cycek...jak bede miala ochote ogladac czyjes cycki to sobie pojde w odpowiednie miejsce.... twoim jedynym argumentem jest nadinterpretacja naszych wypowiedzi..nic wlasnego wymyslic nie potrafisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O JEZZU - co to jest pani dojrzala i soczysta czy pani wyszloa wczoraj z wiezienia, czy domu poprawczego - bo jezyk i mentalonśc na to wskazuje? dobre:) i kto o to pyta............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Ja też uważam, że pokazywanie nagości w miejscach publicznych jest nie do przyjęcia. Karmienie piersią jest intymne, i nie powinno się tego robic np. na przystanku. Chocby ze względy na dzieci. Ktoś tu pisał, że niektóre są przyzwyczajone, ale z reguły się tych rzeczy im nie pokazuje. Co innego kiedy dziecko jest przyzwyczajane do nagości od początku, co innego gdy mu się ją pokazuje nagle w nieodpowiednim wieku. Znam osobę, która po spotkaniu ekshibicjonisty w wieku 12 lat nabrała na trwałe niechęci do mężczyzn. To akurat skrajny przykład, jednak publiczne pokazywanie nagości jest źle widziane w naszej kulturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Jestes pewnie jednym z tych bezmyslnych demoliberalow dla, ktorych liczy sie tylko wolnosc i nic wiecej ? A nie mowilem, ze media niszcza ludzi pomyłka panom rozbierać się juz według ofermy nie wolno HAHA to jeszcze lepiej jest nie demoliberalem, a wychowankiem mass mediow, ktory mysli, ze wymysla jaks niezawodna ideologie :D nie no oferma Ty sie z kazdym postem swoim osmieszasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karianaaaa
kto nie widzi zasadnieczej rozniy pomiedzy karmieniem piersia albo opalaniem sie topless a "sraniem" lub "pierdoleniem sie w miejscach publicznych", ten ma niezle w glowie namieszane. dla tych osob porod naturalny to tez pewnie zenada, i kazda przyzwoita panienka powinna pisac sie na ciecie cesarskie. a jesli czyjegos maz daje sie kusic obcymi piersami, to w sumie problem tego pana i jego malzonki. mysle ze jak zawsze nalezy zachowac umiar, i mozna nakarmic piersia i opalic sie topless nie paradujac i wzbudzajac sensacji. ale jak ktos ma potrzebe sie gapic, to w sumie chyba u tej osoby cos nie tak z garem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja na
Oferma, czy Ty jesteś inteligentna inaczej? :O Jesteś! Jesteś uparta jak durna koza, irytujesz nas wszystkie swoją tępotą i jeszcze myślisz, że masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×