Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
franiu daj spokój - tak nie interpretuje się słownictwa - naiwność - MOŻE być głupotą - naprawdę! Odpuszczam - nie dam wam rady - jesteście lepsze! w czym? - odpowiedzcie sobie same - ja wiem! Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfghjkla tu sie od k5 jeszcze ciekawych rzeczy o sobie dowiesz :) ja się dziś dowiedziałam że nie urodziłam się w Warszawie i że mieszkam po drugiej stronie Wisły, do tego jestem agresywna, mało inteligentna itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słownik jest podstawą języka polskiego, na nim się opieram całe życie i jak nie rozumiem jakiegoś słowa to go nie używam, tobie też radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
dobrze franiu posłucham cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkla
Franka, a skad Ty mozesz wiedzieć gdzie się urodziłaś,w internecie wiedzą lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko napisać, że nie lubię rozwydrzonych bachorów i współczuję rodzicom, którzy nie potrafią wychować własnych dzieci. Wiem czasy nie sprzyjają (a będzie coraz gorzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jesteś z podejrzanego środowiska, jak twierdzi k-5, skoro takie widujesz:) ale nie martw się- wszystkie tutaj jesteśmy patologiczne:) jeszcze tylko zlokalizujemy Twój adres i wpadniemy z k-5 na piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
febra a masz dzieci bo niektórzy uważają ze jak się nie ma to nie powinno się na ten temat wypowiadać ;) ja moge tylko połowiczne bo jestem w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie mogłabym powyzywać jakieś mamusie zakochane w swoich nieznośnych dzieciaczkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie problem tkwi w tym, że nie posiadam dzieci a co gorsza nie planuję. Jestem egoistyczną świnią bez odrobiny empati o asertywności nie wspominając, dlatego nie nadaję się na matkę i w mniemaniu co poniektórych powinnam iść po sznur tak? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku podświadomie wyładowuję swoje frustracje tym spowodowane odwiedzając podobne topiki. Kurcze jedna strona jaką przeczytałam z tego tematu a tyle już wiem o sobie. I to widzę, że nie tylko ja! podwójne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczykaj jadem tu
febra, kto zabroni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym bluzganiem po mamusiach to tak sobie tylko napisałam, nie lubię strzykać jadem na lewo i prawo jak niektóre mlekiem ze swych matczynych piersi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkla
Febra-witaj w tym zacnym gronie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczykaj jadem tu
oszczykała cie któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to zapewne objaw choroby psychologicznej, ewentualnie sztuczne, wytworzone przez środowiska feministyczne zachowanie, odbierające kobietom (tak naprawdę) ich prawdziwą godność i jedynie sluszną drogę życiową. Czuję, że depresja niebawem zapuka mi pod dekiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęścia żadna mnie nie oszczykała, ale widziałam plamy na bluzce. Za to każą mi brać dziecię nowo narodzone na ręce aby potem mnie wyszydzić, że trzymam sztywno jak kołek wmawiając, że jak niebawem będę miała swoje, to zobaczę... I tu dopiero zaczynają się początki dyskryminacji mojej osoby, że nie wiem co mówię no i że właśnie zobaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kiwają głowami z tym idiotycznym uśmieszkiem osoby, która wie co mówi ale nie do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkla
Febra,fajna jesteś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jakka miła dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. A tak ogólnie to staram się trzymać z dala od dzieci i strasznie mnie denerwują wrzeszczące bachory na każdym kroku, i to, że zupełnie niespodziewanie wbiegają Ci pod same nogi, a Tobie jest głupio, że o mało nie stratowałaś bachora co pogłębia wymowny, karcący wzrok matki. Na szczęście co niektóre dają gnojkowi klapsiora na dupę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie potrzeba czasem takiego towarzystwa wzajemnej adoracji (to od tej frustracji...) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×