Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

Gość wit. A
G5, czy tam k5, zejdź ze mnie i zamknij się w swojej torebce. Mam 57 lat, pobolewający kręgosłup i tak samo mi niebezpiecznie stać w autobusie, jak temu dziecku. A wygoda, to mi się bardziej należy niż jemu. Ja twoich wypowiedzi nie komentuję to i ty się od moich odtenteguj. Nikogo nie krzywdzę i sama też nikomu krzywdzić się nie pozwalam. Jeżeli masz zamiar przyczepić się, że rozmawiając z tobą powinnam pisać "ty" wielką literą, to daruj sobie, bo mam cię w głębokim poważaniu. Plujesz jadem we wszystkie strony, więc uważam, że szkoda czasu na ciebie. Na ten temat już nie wrócę, więc jeżeli coś do mnie masz, to pisz na Berdyczów, bo ja twoich durnowatych i żmijowatych wypocin tutaj nie przeczytam. Poniżysz się błagając mnie o wysłuchanie cię i pisząc do mnie tutaj. Żegnam cię ozięble i beztrosko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA STARA I TAKA GŁUPIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołza, no widzisz, powinienem ślepo słuchać, robić notatki i w centralnej części domu postawić ołtarzyk. Ciekawe, dlaczego tego nie zrobiłem, nie robię i nie zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boze.................
a tu znowu to samo. Nie mozecie rozmawiac normalnie??????????? Giovanni przystopuj nie musisz podlizywac sie tak zolzie, mozesz sie z nia zgadzac bo masz takie prawo ale takie smieszne zachowanie jak Twoje jest zenujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąbka do kąpieli
a mi sie podobają ich rozmowy;) dystans, dowcip, lekkość-fajnie się was czyta-bo bawicie się rozmową- i nie czuje się w was tej dziwnej potrzeby żeby każdego siłą przekonac do swojego zdania: pozdrawiam i dalej podczytuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"O Boże\" hmm cieszę się, że tak mnie szanujesz, ale nie musisz się do mnie zwracać \"Boże\", \"Janku\" naprawdę wystarczy. :classic_cool: Nikomu nie muszę się podlizywać, nie mierz innych swoją miarą. A pisał będę to, co mi się podoba. Jeśli Tobie to nie odpowiada, to nie musisz czytać moich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Gąbka a dziękuję za krytykę również dziękuję bowiem odkryłam nowy aspekt lizusostwa szybciej spodziewałabym się zarzutu zbiorowego jadu sączenia :P a tutaj taka miła atmosfera wzajemnej adoracji się zrobiła :) aż się zrewanżuję troską ---> o Boże....., zirytowana czytaniem odpoczniesz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boze - ja niedokształciuch chcę być nauczona normalnej rozmowy czy w związku z tym wystarczy usianie tekstu formułkami: z klasą, na poziomie, potrafi dyskutować? czy może dorzucić parę przymiotników o śmieszności, bylejakości? jak myślisz? czy już tylko modlitwa pomoże? zaniepokojona jestem swą twórczością piśmienną upadłego społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOŁZA nomen omen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen :D czytanie ze zrozumieniem :D swoją drogą- wypada mi się cieszyć z braku spostrzegawczości ewentualnie niedopatrzeń- przeanalizowałam proceder lizusostwa i odkryłam, Giovanni,że to ja najczęściej przyznawałam Ci rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam tak z ciekawości
a tak na marginesie: czy zołza ma dzieci? A Janek - jest już rodzicem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam tak z ciekawości
nie przepadam za pustosłowiem ;P Nie lepiej odpowiedzieć po prostu : tak/nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam tak z ciekawości - przeczytaj moją "stopkę" to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, za Giovanniego się nie wypiśmienniam, Spostrzegawcza Istoto zaś jeśli chodzi o mnie- można przeczytać- pisałam kilka razy, zatem nie będę Cię wyręczać i rozbestwiać leniwie :) :P jak zołza to zołza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołza, a może założymy kółko wzajemnej adoracji i będziemy się zgadzać ze sobą we wszystkim? Nawet w tym, że czarne jest białe a białe jest czarne. Co Ty na to? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy uzyskać koncesję od wszechwładnej tego topiku :P ale pomysł przedni rzucisz: ratlerek to płaz ja odpowiem : Giovanni masz rację, eklerek to głaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za kretynkaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kretynkaaa
o ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczka ujawnia się pod wieloma postaciami. Przybiera coraz to nowsze nicki, aby zmylić przeciwnika, czyli nas. Ale nie z nami te numery. Szkoda, że ludzie nie mają za grosz poczucia humoru, że nie znają się na żartach i nie umieją śmiać się z samych siebie... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość how
A co powiecie na taki hardkor: nauczycielka zabrała swoje kilkumiesięczne dziecko ( góra pół roku), bo nie miala go z kim zostawic!!!!!!!!!!!!! Myslałam, że padnę jak to zobaczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem jako kretyniczna idiotka pragnę Cię, o Jaśnie Oświecona/y, poinformować,że są to określenia pejoratywne, których użycie względem osoby może powodować powstanie odpowiedzialności karnej jaki i cywilnej tym bardziej, jeśli mamy do czynienia z formą kwalifikowaną - dokonaniem zniesławienia i znieważenia za pomocą środków masowego przekazu, jakim internet jest ostatnimi czasy :) o ile regulacja przestępstw internetowych w Polsce do nowoczesnych nie należy, o tyle dla chcącego nic trudnego łatwiejsze jest dochodzenie naruszenia dóbr osobistych, polecam z chęcią przeczytam inne opinie na swój temat poszerzając swe horyzonty własne :D pozdrawiam, k-5 :) nauczycielka powinna być w takim razie na urlopie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
how A co powiecie na taki hardkor: nauczycielka zabrała swoje kilkumiesięczne dziecko ( góra pół roku), bo nie miala go z kim zostawic!!!!!!!!!!!!! Myslałam, że padnę jak to zobaczyłam. --- hmm ale o co chodzi? Komu zabrała swoje dziecko? Lub też dokąd je zabrała? Gdyby zabrała je komuś, to może i byłby powód do padania, ale swoje.... Sprecyzuj swoją wypowiedź. To dopiero będzie HARDCORE. Idę spać, dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta naucycielka to była k5
czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość how
Ano tak, zapomniałam napisać, zdarza się :) Na studniówkę dziecko zabrała, ot co zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×