Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mama z 2 dzieci

Mam 25 lat i 2 dzieci czy mam szanse na normalne życie ???

Polecane posty

Gość młoda mama z 2 dzieci

Witam jestem młodą mamą, mam 2 chłopczyków rozstałem sie z ich ojcem ok 2 lata temu. Nigdy nie wzięłam z nim ślubu, mam samochód, dobra pracę wynajmuje mieszkanie. Nie moge trafić na faceta któremu nie przeszkadzają moje dzieci ;( Było ich troche prawie każdy mówił ze mu nie przeszkadzają i po 2-3 tygodniach uciekali :( Czy trafie jeszcze na kogoś kto nas pokocha ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle że masz słabe szanse
2 dzieci to spory bagaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Cześć chłopaki...\" ma rację. Mnie w Twojej wypowiedzi jeszcze zdziwiło,ze pomimo dzieciaczków nie wziełaś ślubu z ich ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nigdy nie wzięłam z nim ślubu, ale kościelnego????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym masz 25 lat. To młody wiek, w ktorym jest jeszcze mnostwo samotnych chłopakow poszukujacych partnerki. I mnostwo wolnych dziewczyn bez zobowiązań. Nie dziw sie, ze wybieraja te wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelinna
myślę że facet nie ma tyle odwagi, kobieta może być super, atrakcyjna, fajna ale dzieci i jeszcze małe to łożenie pieniędzy,czasu, poświęcenia - niestety, pewnie woleliby brzydszą, biedniejszą ale bez zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za nic nie chciałabym
takiej synowej dla mojego syna! Jedno dziecko to może się zdarzyć ale z dwójka to już latawica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ci sie coś trafi
jak dorosną dzieci wczesniej to graniczy z cudem:( Tylko po co Ci facet, żebyś nie wzieła slubu bo na to napewno się nie zgodzi i wpadła z jeszcze jednym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli71
Witaj, Radzę Ci spróbować znaleźć sobie kogoś w Internetowym Biurze Matrymonialnym http://iduo.pl Jest tam indywidualny dobór partnerski dzięki czemu znajdziesz tam osoby, którym będzie odpowiadało to, że masz dzieci. Myślę, że to najlepszy sposób, by kogoś znaleźć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było tak jak piszesz ,bo nie trafiłaś na tego właściwego :) Trafisz ,uwierz w to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek ma racje
znajdź starego dzieciatego ,też z 2 lub 3 i będziecie zachwyceni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama z 2 dzieci
Ale czy mam szanse znaleźć kogoś normalnego znaczy bez dzieci i nie po rozwodzie ??? Czy jestem skazana tylko na takich ??? Czy myślicie że ktoś sie mna zainteresuje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek ma racje
ale dlaczego piszesz ''normalnego'' ? sama widzisz że do normalnych sytuacja nie nalezy! skoro ty chcesz kogos samego ,to czemu ktoś by Cie chciał z dziećmi? malo to tego kwiatu żeby sie mieli brać za Ciebie z 2 dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanów się, co sama napisałaś: \"Ale czy mam szanse znaleźć kogoś normalnego znaczy bez dzieci i nie po rozwodzie ??? \" czyli wychodzi na to, że Ty sama jesteś \"nienormalna\", skoro dla Ciebie \"normalny\" człowiek to taki, który nie ma dzieci ani poważnych związków na koncie. trochę to nielogiczne, że przekreślasz z góry takich ludzi, którzy są tacy sami jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna33
nie masz szans na nic, przekreslilas swoje zycie tymi dwoma bachorami, i bardzo dobrze bos glupia, juz sie w zyciu nie zabawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego nie ma co wychodzic młodo za mąż...cóz wszystko jest prawdopodobne ale ja jako prawie 25 latek wybacz ale nie chciałbym miec kobiety co ma dwoje dzieci i to z kimś innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale czy mam szanse znaleźć kogoś normalnego znaczy bez dzieci i nie po rozwodzie " Sama masz dzieciaki a chcesz kogos wolnego? Kpisz sobie? Moze jeszcze ma byc piekny i bogaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ale czy mam szanse znaleźć kogoś normalnego znaczy bez dzieci i nie po rozwodzie ??? Czy jestem skazana tylko na takich ??? Czy myślicie że ktoś sie mna zainteresuje ???\" Skoro tacy są nienormalni to znaczy, że Ty tez. A skoro jesteś nienormalna to nie licz na normalnego. :classic_cool:🖐️ ja bym nie chciał kobiety z dwoa bachorami, bo nie dośc, że musiałbym na nie kase dawac, zawsze byłyby na pierwszym miejscu to jeszcze taka kobieta raczej nie chciałą by urodzić mi kolejnej dwójki, więc odpada. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
czyli twoje dzieci ok, ale jego już be. ty po związku pok, ale on po związku już be. :O teraz stosujesz podwójną moralność. nie podoba mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna33
idziemy stad bo to prowo LEGIA! LEGIA! LEGIA WARSZAWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama z 2 dzieci
Nie mam nic do facetów z dziećmi lub po burzliwych związkach ;/ tylko z wiadomych względów wolała bym faceta bez zobowiązań i dlatego pytam czy mam jakąś szanse że znajdę właśnie takiego faceta ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja zgłosiłabym
Nie jesteśmy wróżkami, ale myślę, że jak już dzieci wyfruną z domu, to może znajdziesz. Teraz raczej też rozglądaj się za facetem z dwójką dzieci. Przecież jego dziećmi z pewnością opiekuje się jego była, a on pewnie tylko płaci alimenty i czasami odwiedza, więc jego dzieci nie będą Ci w niczym przeszkadzały. Taki facet zwykle zostawia mieszkanie żonie i coś sobie wynajmuje, więc możesz go dodatkowo skusić możliwością zamieszkania u Ciebie, jeśli masz fajne mieszkanie. Będąc z Tobą we wspólnym gospodarstwie też mu będzie lżej, bo zwykle była pozbawia go sporej części zarobku (wiadomo - dzieci muszą coś jeść i uważam, że to jest ok.) i trudno mu czasem utrzymać się z tego co mu pozostaje. Myślę, że na takiego faceta jak najbardziej masz jakieś szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć chłopaki w górę ptaki - posikałam się z Twojego nicka :D :D :D przepraszam, że zupełnie nie na temat, ale musiałam to napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×