Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lampa wiszaca

ile dostajecie alimentow na dziecko ?

Polecane posty

Gość gośćdffff
mam dwoje dzieci i dostaję po 100 zł na każde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdffff
* po 1000 zł ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Twoje dzieci kosztują 4000 zł miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą kosztować nawet 6 tysięcy w zależności na jakim poziomie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 10 lat dostaję na 2 dzieci 2500 zł. w tym1500 zł na starszą (studiuje, dostaje na własne konto) i 1000 zł na młodszą. Przy byłych zarobkach ex nie był to jakiś jego wielki wydatek. Ja mam najniższą krajową (choruję przez tego drania i mam II grupę inwalidzką ). Poza alimentami dużo dokłada dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 800 zł i na siebie 600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak być kobietką - albo leżąca na plecach, albo jak już spadnie - to na 4 łapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ma malutkie bliżniaki i nie moze pojsc do pracy wiec alimenty na nią są czasowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000 na 17latka. Dodatkowo daje młodemu kieszonkowe , opłaca komórkę i zabiera na wypasione wakacje. Stać go, zarabia ok to 40 tys miesięcznie. Ogólnie w porządku ten mój były, jest dobrym ojcem, zaangażowanym i kochającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja (nie) płacę 800, bo zarabiam 1200. A kiedyś zarabiałem 3000. Też jestem w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(... wiec alimenty na nią są czasowe? ) KAŻDE alimenty są czasowe, bo albo: - wygasną z mocy prawa -zostaną zniesione wyrokiem sądu - alimentowany umrze - alimentujący umrze Ale ta baba co drze z byłego 600 zł, to chyba o tym nie wie...(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiesz,że drze te 600? widac są podstawy,ze je dostaje.Np chorujace wciąż dzieci (przewlekle,ciężko)nie pozwalajace podjac pracy zarobkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'14,oszukujesz wlasne dziecko,bo zarabiasz nadal te 3 tyś. a na papierze masz 1200 więc nie jestes w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam jeszcze raz: A ja (nie) płacę 800, bo zarabiam 1200. A kiedyś zarabiałem 3000. Też jestem w porządku? Pytanie jest proste i zrozumiałe - czy w obecnym czasie tak trudno sobie wyobrazić tę sytuację? I proszę bez insynuacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro pytanie jrest dla ciebie zrozumiale to po co pytasz?hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrwa!!! Czy to jest forum dla debili??? Pytanie jest zrozumiałe - więc oczekuję ODPOWIEDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obcy ludzie z kafe maja osądzać czy jestes w porzadku? rzeczywiscie temat nie jest dla debili haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki - przecież to forum dla kobiet. A jak wiadomo intelektowi kobiety niedaleko do intelektu debila. Już o nic nie pytam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 19.14 - nie jesteś w porządku, ponieważ masz doopie utrzymanie własnego dziecka. Zarabiasz 1200? To zmień pracę, zrób coś ze swoim życiem. Jakbyś mieszkał że swoim dzieckiem, to też byś tak spokojnie patrzył że np nie dojadę albo nie ma na zeszyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dojada * miało być wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może niech matka krowy ruszy d**e do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest krowa a kto matka tej krowy ?haha Na tysiac procent ten ostatni post pisała kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja (nie) płacę 800, bo zarabiam 1200. A kiedyś zarabiałem 3000. Też jestem w porządku? Nie nie jesteś w porządku.Facet musi być facetem nie pizdą na utrzymaniu innych,lub kłamcą pospolitym.W każdym razie jako babie wstyd by mi było zarabiać 1200,a jeszcze większy kombinować jak nie dać dzieciakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
".Facet musi być facetem nie pi**ą na utrzymaniu innych," Piękne i 100% prawdziwe podsumowanie - facet MUSI być facetem i utrzymywać p***y. A p***y? Nic nie muszą. Zapewniam cię przedmówczyni, że byle p***a też musi! A jak nie chce - to się ją zmusi! Walczycie o równouprawnienie? Ja popieram i się przyłączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaje po 2.500 zł na syna i córkę, ale musiałam sobie to wywalczyć w sądzie. Jeśli jesteś z Warszawy to możesz skorzystać z tej kancelarii z której ja korzystam www.adwokat-aks.pl. Przy rozwodzie też mi pomagali, wiec juz ich sprawdziłam przy okazji moich spraw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi mój fagas najpierw dawał 300 zł, bo ugode podpisaliśmy, ale potem mu nie odpusiłam i poszłam do prawnika bo ile mozna sie litowac. Okazalo sie, ze na czarno dorabia sporo, wiec nie miala skrupolow. Na skype dogadałam się z prawnikami z Liberte i mi pomogli. Moge Wam polecić http://doradztwo-liberte.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dziwie sie i dziwilem kobietom ze ciagle narzekaja na facetow,mnie tez to sie przytrafilo moja byla zona tez tylko na mnie narzekała:)ale podczas rozwodu dziecka nie chciala tylko mi oddala wychowuje juz sam 7 lat ale nie narzekam jak kobiety bo sam fakt wychowania dziecka to satysfakcja. Oczywiscie placi mi alimenta 400zl ale co to jest? teraz walcze o podniesienie alimentow, ja zajmoje sie dzieckiem , pracuje a ona bawi sie zmienia facetow czesciej niz ja skarpetki:) a do tego przebywa za granica zarabia miesiecznie tyle co ja w ciagu 5 miesiecy i nie narzekam jak nie ktore z kobiet , pozdrawiam wszystkich samotnie wychowujacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzekasz, tylko walczysz o podwyżkę? Dziwny sposób nie narzekania. A kiedy ty ostatnio patrzyłoś sobie w krok? Co tam jest? Czy aby nie dziura? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dwójk dzieci [12 i 14 lat] - 3.500. Płaci polubownie, bez decyzji sadowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty pracujesz? Ile zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×