Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka..........lubuskie............25.03.09........ 02.01.10...........? nola...............Poznań..............25.03.09...... ..02.01.10...........? mama lena........wroclaw/manchester..27.03.09.....04.01.10....... ..? flaler paler.............uk.......................31.03.09......10. 01.10 ..........? annbar............UK......................31.03.09.... .. .07.01.10........? gosiaczek76.....Morąg...............01.04.09.......10 .01.10.........? martha..........wroclaw...............02.04.09........08 .01.10.......syn? aneta888.........kuj-pom..............02.04.09.......0 8.01.10.......... ona..............opole..............04.04.09..... ...08.01.10.........corka pasowaroza......slask...................07.04.09.......1 4.01.10..........? izia...............bb................05.04.09..... .....09.01.10..........syn pumka_gumka....kuj.-pom.........08.04.09........14.0 1.10.. ........? liiduchna..........elbląg..............10.04.09...... ..15.01.10...........? Karolinka .........kuj-pom..............10.04.09.......15.01.10....... ... amikaaa........ ..UK.....................11.04.09........17.01.10........? modar.............Warszawa...........16.04.09........26.01.2010......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, coś wariuje ta kafe! Czemu mi wyszło tłustym drukiem i jakąś większą czcionką? Trochę samowolnie się wpisałam ale mam nadzieję, że nie wyrzucicie mnie z tabelki ;) Co myślicie o tym, zeby dołożyć do tabelki wiek matki? PasowaRozo🌻 bardzo dziekuję za przywitanie. Ona z Opola🌻 bardzo się cieszę, że wszystko jest w porzadku. Dobrze Ci intuicja podpowiedziała żeby iść szybciutko na usg. Echo jest widoczne na usg zazwyczaj od 6 tc ale np. moja koleąznka pierwsze usg robiła w 8 tc i powiedzieli jej, ze jest jakiś splaszczony pęcherzyk i nie wiadomo co to jest. No i ma zdrowego, ślicznego synka. Wszystko będzie OK! Ja wiele lat temu byłam 2 razy w ciąży z pierwszym mężem i w obu przypadkach poroniłam ( a dokładnie w drugim to było puste jajo). A teraz dopuszczalna jest tylko jedna wersja rozwoju zdarzeń - pomyślne roziązanie za ok. 8 m-cy, szczęśliwi rodzice, zdrowych, szczęśliwych dzieciaczków! I to dotyczy na wszystkie! Pozdrawiam cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) ona z opola - wiedzialam ze bedzie dobrze!!! wiedzialam !!!!! Ty moja dupeczko kochana!!!!!!!!!!!!! :) jest dzidzius z serduszkiem :) jejku jak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w 41 dc bylo serduszko :) ja ide w 44 i musi byc widac oj musi :) mimosia - bedzie dobrze :) tez zobaczysz serudszko :) ale wiesz ciezko bedzie porownywac nasze wyniki bo Ty bylas w 39 dc a ja bede 5 dni pozniej to spora roznica zwlaazcza ze dzidzius rosnie ponoc 1 mm na dzien :) migotka - ja Cie pamietam ale kurde jakos sie zapomnina pisac do wsyztsich :) modar - witamy w klubie :) :) :) aneta i nola - mialy wczoraj wizyty!!! dziewczynki meldowac nam ladnie :) :) :) buziaczki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sprawie tycia czy zatrzymania wody... ja sie schudlam 4 kg i nagle 1 kg dodatkowo poczym za tym ten 1 kg wrocil jak bumerang wraz z terminem @ i tak zostalo :) dziewczyny za wczesnie na brzuszki :D oj za wczesnie :) ja teraz z Emilka zaczelam puchnac po 14 tyg :) ... ale to byla kolejna ciaza i ponoc szybciej widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki:) Ja idę dzisiaj do ginki na 9.00. O dziwo przez tydzień chodziłam jak na szpilkach, a dzisiaj przed wizytą jestem bardzo spokojna i sie nie denerwuje. Mam nadzieje, że to dobrze wróży. Na pewno dam znać co i jak. Ona z Opola - Z całego serca gratuluje!!! Natura to jednak siła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ona z opola strasznie sie ciesze Twoim szczesciem i koniec zlych mysli same pozytywne teraz musza byc. Aneta888 Tobie tez zycze cudownych widokow i wiesci,zaraz napisz po wizycie:) Izamamazuzi idziesz do lekarza w poniedzialek? to tak jak ja sie wybieram juz tez chcialabym miec ta pierwsza wizyte za soba ale trzeba byc cierpliwym:) Ja mykam za chwile do pracy i bede dopiero wieczorkiem wiec nadrobie czytanie jak wroce.Trzymajcie sie cieplutko dziewczynki i slonecznego dzionka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko trzymam kiuki :) musi byc dobrze :) posowaroza - tak jak mam wizyte w poniedzialek o 18.30 ... Ty tez masz na poniedzialek nie ? wiesz ja od wczoraj zaliczam chyba pierwsze mldosci :D ciesze sie z nich poki co :) a czy Was tez boli brzuch np jak siedzicie bez ruchu albo jak sie lezy i nagle trzeba wstac ? wtedy musze isc spolskulona bo czuje wszystkie sciegna trzymajace macice ... ale nie za wczesnie na takie objawy ??? konczy mi sie 6 tydzien ... hmm a Wy pracujecie ? ja siedze na przymusowym zwolnioniu bo szefowa jak sie dowiedziala ze musi mnie przywrocic do pracy to dostala szoku! nakazala mi nie wracac ze zwolnienia :) ja sie tam ciesze :) :) :) zwlaszcza ze poobiedna drzemka to mus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, ze niepokoje za Wami i teraz tylko blogie wyczekiwanie do konca zostalo... Ja natomiast dzisiaj rano zauwazylam brazowe uplawy i sie przestraszylam. Nie wiem, czy zdolam dzisiaj isc do ginekologa, bo to nie tak prosto sie tutaj, gdzie mieszkam umowic. Prawdopodobnie przyjdzie mi czekac z tym do poniedzialku... Martwic sie zaczelam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumka- bierzesz duphaston albo luteine ???? brozowe to cosik nie powinno byc grozne.. masz mozliwosc ta wylezec ?????? chyba przy malej dzidzi nie bardzo :( trzymam kciuki zeby bylo dobrze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumka gumka- brazowe plamienie to jeszcze nic strasznego - najgorsza jest jasno czerwona krew- ale zadnego plamienia niie mozna bagatelizowac - moze potrzebny ci duphaston badz luteina - ja bym sie na twoim miejscu pofatygowala do gina .wierze i trzymam kciuki ze wszystko z dzidzia dobrze :) bo tak jest napewno :) anetka- trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte :) pozdrawiam was wszystkie goraco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probuje caly czas sie w ogole dodzwonic do poradni, ale nikt tam nie odbiera... jak sie nie uda dzis, to postaram sie umowic na poniedzialek, ale chodze cala roztrzesiona... Gdyby cos sie dzidzi stalo, byloby mi bardzo smutno, bo juz sie do niej przyzwyczilam... No, a poza tym, to nic nie biore, zadnych lekow, bo jeszcze nie bylam na zadnej wizycie. Przelezec nie mam jak, bo moj 14-miesieczny synej jest na etapie bycia wszedzie gdzie tylko sie da i tez czesto musze go nosic na rekach, co pewnie nie jest najlepszym rozwiazaniem. A juz mialam za 3-4 tygodnie wracac do Polski. Teraz, to nie dosc, ze stoi pod znakiem zapytania, to jeszcze nie wiadomo, czy to w ogole bezpieczne, taki przelot w pierwszym trymestrze. A ja tu po prostu nie dam sobie rady ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie hcce gledzic ale mnie ten brzuch troche straszy... boli i boli... sama nie wiem... boli juz 3 tydzien ... tak malpowo... do tego doszly bole typowo naciagajacych sie sciegien... Boziu czuwaj nad nami! pumka-postaraj sie jednak do dostac do ginka chocby po duphka !!! i napewno Cie uspokoi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam sie przywitac!! Wiec Dzien Dobry :) Musze zapytac, chociaz to smieszne - ja jak kicham to mnie sciska i boli w brzuchu.. Az boje sie kichac. Ktos tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja jestem w 25 tc ale pozwolę się wtrącić. przeczytałam o brązowych upławach i któraś z was dobrze napisała że nic nie można bagatelizować. w lipcu ubiegłego roku miałam obumarła ciąże i miałam ją usuwaną, wcześniej miałam brązowawe upławy przez 2 dni a po 2 tygodniach miałam małe krwawienie i wezwałam karetkę, po przyjeździe do szpitala dowiedziałam się że płód obumarł. Co jest istotne brała duphaston i to 3 tabletki dziennie wiec nie wierzcie że ten lek to jakiś cud ;) co do kichania to faktycznie boki brzuch i jest to naturalne, radzę lekko się nachylać jak idzie kichnięcie, mi to pomaga :) miłego noszenia brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka_25
Hej dziewczyny, zrobilam dwa testy i na obu sa dwie kreski:) tak sie ciesze, w środe ide dopiero do lekarza, nie moge sie juz doczekac, trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzisiaj nie mam szans sie dostac, dopiero w poniedzialek w poludnie mnie przyjmie panie doktor. Licho, ale co zrobic... Postaram sie wykazac cierpliwoscia i nie myslec stale o najgorszym. Tak sie pocieszam mysla, ze w zasadzie, to czemu niby mialabym poronic? Nie widze uzasadnienia :) Jedna ciaze przeszlam i bylo ok, to i teraz bedzie dobrze. Ten brazowy sluz mialam tylko z rana, teraz jest ok. Moze bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniosia
pumka_gumka - postaraj sie dostac do gina... Moze sie uda, a kazde plamienie w ciazy musi byc skonsultowane z lekarzem.. Jak bedziesz dzwonila to od razu powiedz ze jestes we wczesnej ciazy i zaczelas plamic - musza Cie przyjac.. Ja tez mialam z tym ze rozowe plamienia - dostalam duphaston i jest ok:) takze nie martw sie, ale postaraj dostac do lekarza.. Iza mama zuzi - czekam z niecierpliwoscia na Twoje usg :) Ja ide dopiero za ok 2 tyg.. Dziewczyny jesli chodzi o bol brzucha, to tez tak mam - jak np dluzej posiedze i wstaje, to boli mocno - jak kicham i kaszle to tez.. :( Raz nawet - dosc szybko wstalam i kaszlnelam i myslalam normalnie ze mi cos tam w srodku peklo.. :( Ale mialam 2 usg po tym i jest wszystko oki :) Anetko - mocne kciukasy!!!!! :* Kobitki chodzicie prywatnie do lekarza czy panstwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniosia
Mi tez tak mowili jak dzwonilam gdziekolwiek zeby zlapac gdzies jakiegos lekarza, bo mialam plamienia - do szpitala.. Moze faktycznie przejedz sie i zobaczysz co Ci powiedza. Napewno bedzie wszystko ok, ale z plamieniami nie za zartow! :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, problem jest taki, ze ja nie jestem w Polsce, gdzie na ciaze naprawde sie dmucha i chucha... U mnie jest tak, ze ciaza sie zajmuja od drugiego trymestru. W ostatniej ciazy wizyte pierwsza mialam wyznaczona na 20 tydzien! Naprawde chcialam sie dostac dzisiaj do ginekologa, ale nie ma miejsc, a tutaj nikt nie robi wielkich przyslug... Juz nie wspomne o tym, ze ta wizyta w poniedzialek bedzie mnie kosztowala 100E, a zandego pobierania krwi nie bedzie. Licze na usg tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniosia
Odpoczywaj, odpoczywaj, odpoczywaj.. Bedzie dobrze - musi :) Najwazniejsze, ze plamienie ustalo.. I nie martw sie, bo w ciazy to nie wskazane :) Pozdrawiam Cie cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie straszcie pumki :( to bylo brazowe i jednorazowe... tylko spokoju wiecej !!! ja wzielam nospe na bol brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D Witam nowe koleżanki 🌻 Co do brązowych plamień, to u mnie w pierwszej ciąży rozpoczęły poronienie niestety :( chociaż to nie były plamienia, ale bardzo duża ilość brązowej wydzieliny, a kilka minut po zaczęła już lecieć krew. Dzień i noc wcześniej bardzo mocno bolała mnie głowa, ale nie wiem czy można to ze sobą łączyć Z kolei teraz też miałam takie jakby upławy- w bardzo małej ilości. Pojawiły się w 26 i 28 i 30 dniu cyklu i byłam pewna, że sygnalizują zbliżający się okres. Z tym, że było tego bardzo mało. Byłam u gin i powiedziała, że to się nazywa plamienie hormonalne, może też wystąpić w dniach spodziewanego okresu. Plamienie, plamieniom nie równe, ale zgadzam się, żeby lepiej konsultować wszystko z lekarzem. U mnie wciąż brak większych objawów, może tylko wrażliwsza na zapachy się stałam, wczoraj robiliśmy sobie kiełbaski na kolacje, ich zapach czułam do rana i spać nie mogłam No i piersi wciąż bolą bardzo.. Ona z opola -> bardzo mocno się cieszę, że wszystko jest ok :), ale całkowicie rozumiem twój dystans póki co, do tego. Mam dokładnie to samo. buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny ja dopiero za kilka dni bede wiedziala czy do was dolacze ;) jutro mam dostac miesiaczke jednak moja temperatura jest dosc wysoka : 37,2 jezeli bylabym w ciazy to termin przypadł by mi na 25 stycznia :) jezeli moge, to pokaze wam moj wykres temperatur : 09dc- 36,35 10dc- 36,40 11dc- 36,25 12dc- 36,25 13dc- 36,20 14dc- 36,40 15dc-36,70 16dc- 36,75 17dc- 37,00 18dc-36,90 19dc-36,85 20dc- 36,90 21dc- 37,20 22dc- 36,95 23dc- 37,10 24dc- 37,20 cykle mam przewaznie 25 dniowe choc zdazaja sie krotsze, jeszcze nigdy nie mialam tak wysokiej temperatury tzn powyzej 37 stopni :) kochalismy sie 11 i 14 dc i mysle ze chyba trafilismy w owulacje :) prosze zerknijcie na ten wykres i powiedzcie mi co o nim myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak tylko dostałam tych plamień, to zadzwonilam do szpitala, kazali od razu przyjachac, choc był to dopiero 3-4 tydzien od owulacji. Była 1 w nocy, zbadali mnie czy nie ma ciąży pozamacicznej i kazali przyjechac rano na usg. Ale zanim pojechalismy rano, to juz bylo po wszytskim, poronilam w domu. W szpitalu i tak zrobili usg i rozne badania, czy macica oczyscila sie sama, czy trzeba coś robić. Na szczescie nie trzeba bylo. Potem dzwonili do mnie mnie przez nastepne tygodnie i pytali jak sie czuje, co bylo takie zaskakujace i mile.. faktem jest, ze oni tutaj nie dadzą Ci czegoś takiego jak duphaston do 3 m-ca ciąży , są zdania że organizm sam wie, czego ma się pozbyć, a czego nie i jest to naturalna selekcja. Chyba, że poronienia zdarzają się wiecej niż 2 razy, wtedy zaczynają się badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×