Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Hej mamusie:) Jak tam samopoczucie? u mnie tak sobie dalej reaguje ostro na zapachy i mnie mdli...Migotko a jak Ty sie czujesz?Glowa do góry kochanie!Jaki pesymizm?:) Będziesz mama! Ciesz sie kochana:)! Iza mama Zuzi przykro mi.. na pewno nikt nie wie co czujesz;( To straszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa.....
Czesc kochane!!!!!To prawda mam duzo pozytywnej energii w sobie,ale tez bardzo sie denerwuje chociaz staram sie byc spokojna ...jak wczesniej pisałam ja tez przezyłam tragedie ,poroniłam w 12 tyg. moje drugie dziecko a wczesniej wcale nie czułam sie gorzej, wręcz przeciwnie oprócz mdłości nie miałam innych dolegliwości .Podobno powodem był błąd przy zapłodnieniu bo ogólnie wyniki miałam perfekcyjne i nie jestem na nic chora nawet na grype nie choruje...No cóż ale tak sie zdarza trzeba żyć dalej mimo że serce pęka z bólu i nie chce się dalej żyć,ale trzeba ...rany sie goją chociaż żąl i tęsknota zostanie zawsze.Chwile potem zaszłąm ponownie w ciąże i bez żadnych problemów urodziłam drugą córeczkę a teraz znowu dwie kreseczki i mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze.Nie dopuszczam do siebie innych myśli mimo że gdzies krążą odganiam je z całych sił i wy tez tak róbcie !!!!!Buziaczki dla was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) jak to lekarz stwierdził 5 min jestem w ciąży:) stwierdził ok 3-4 tydz ale mi się wydaje że to niecały 3 bo wcześniej jakoś mi termin zapłodnienia nie pasuje. na razie 2 mm pęcherzyk ale mam nadzieję że będzie zdrowo i szybko rósł, tylko te bóle codzienne podbrzusza też je macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D ja mialam, szczegolnie na początku, teraz tez się zdarzają, ale nie są bardzo mocne, czasami coś tak zakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flałer pałer --- zaraz po dupsku przyleje :) co ty sie uczepilas tego krztaltu pecherzyka - pecherzyk jest piekny . jak mialam puste jajo plodowe - to ksztalt mego pecherzyka byl okragly rowny ladniutki itp . i co ??? i nic z niego nie wyroslo za to jak bylam w prawidlowej ciazy to mialam pecherzyk bardzo podobny do twojego i mam zdrowa coreczke :) prosze mi sie tutaj nie zamartwiac - wszystko napewno jest dobrze :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzewczynki mne rodznka troszke uspokoila bo pojechalam do rodzcow dzisaj na 16 mam usg takze 3majcie kcuki wieczorem se odezwen i dam znac, dziekuje za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy mocno za Was wsytzskie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oj mocno!!!!!!!!!!!!!! :D juz troszke lepiej :D musze posprzatac troche!!!!!!! poki mam energie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja tylko śpię i śpię... Jak się przebudzam, to tylko do lodówki i znowu powrót do pozycji horyzontalnej! A przy tym marznę strasznie!! Nigdy tak nie marzłam... Moja temp to tak w granicach 36.3 - 36.4 stopnie Normalne to? Wy też tak macie? Miłego dnia życzę!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anbar hej :) ja te wiecznie zmecozna i senna :) ale nie marzne :) ja mam na przemian mldosci z napadami glodu! od 11 jestem glodna ale sie nie poddaje i czekam do 13.00 na obiad...nie chce przytyc 30 kg ... o nie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że ta moja senność minie, bo są dni że ledwo co w pracy wytrzymuję... (prawie każdego dnia :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flaler poler - jesli tak bardzo sie denerwujesz, to jedz na pogotowie, najlepiej w weekend i powiedz, ze masz okropne bole brzucha a jestes w ciazy. MUSZA sprawdzic a Ty rzucisz sobie okiem i sie uspokoisz. Mam taka nadzieje i trzymam za Was mocno kciuki i zycze wszystkiego naj naj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izia - Tobie/Wam tez sle cala fure fluidow! Ja tez tarczycowka ( hashimoto), wiec wiem, ze Ty trzesiesz sie podwojnie i potrojnie.. szczegolnie w obliczu tego, przez co juz musieliscie przejsc. przykro mi z powodu Twojej coreczki.. :( przytulam mocno. bede Wam kibicowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej dziewczynki! Ja właśnie nasmażyłam sobie naleśników-taką miałam ochotę, że hoho, a teraz mam wyrzuty sumienia, że się tak najadałam;( jutro wizyta- gin nie chciał mnie przyjąć, ale powiedziałam, że mam bóle w podbrzuszu więc ostatecznie nie robił problemów...jutro się wszystko okaże trzymajcie za mnie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana1
Alle tu cisza, jak makiem zasial... :D anula22222--> melduj! :D Oj dziewczyny naprawde sie Wam nie dziwie, jak macie taki zapal do wszystkiego jak ja w tym tyg to tu same pustki beda... Ona z opola --> przykro sie czyta... I faktycznie pewno tez bylabym pierwsza w genomie... Mam nadzieje, ze teraz bedize wszystko dobrze. Izia --> jak czytam Twoje posty, to mam wyrzuty sumienia... bo Ty caly czas sprzatasz :P A ja mam takiego lenia teraz, ze robie tylko to co konieczne. Jeszcze nei zarastamy :D Annbar --> Spac spie oj baaardzo chetnie :) Jesc srednio na jeza (ale to dobrze, bo mam niezla wage wyjsciowa), ale nie katuje sie znow jak Izia, bo jak jestem glodna to mam okropne mdlosci. A _Migotka_ mi teraz narobila smaku na nalesniki :D I absolutnie nei marzne, wrecz przeciwnie. Idem se juz - spac oczywiscie :D Chyba, ze nie zasne to zagladne jeszcze :) Napiszcie jak Wam minal dizonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :)) Wiec ja juz sie uspokoilam i co ma byc to bedzie. Oczywiscie mam nadzieje, ze bedzie dobrze, ale pewnych rzeczy przeciez nie przeskocze. Nawet jakbym miala na stałe usg zamontowane, to bym doszukiwala sie jakis błędów. Musze zaufac mojej gin, skoro nie powiedziala nic, to znaczy, ze jest ok. A dzis mialam okazje pierwszy raz poczuc mdlosci, a to chyba tylko dlatego, ze musialam wstac przed 8, a zazwyczaj spie do 10-11 :D bo pracuje na popoludnia. No wiec dzisiaj rano, to bylo straszne... Naciagało mnie i mulilo, a ze ostatni raz wymiotowalam jakies 15 lat temu, to mialam stracha jak to teraz bedzie ;) na szczescie obylo sie bez :D, ale pierwsza godzina byla straszna.. Teraz jak tyllko bede mogla, bede te ranki przesypiac ;) Sciskam Wam mocno i trzymam kciuki za Wasze wizyty :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka wymyslilas plana ;) hihiii a ja dzis o 5 rano umieralam... moje jelita sa uczulone na mleko i ... zrobilam sobie wczoraj mieszanke KAPUSTA KISZONA + MLEKO SKONDENSOWANE W POSTACI KROWKI... zwymiotowalam rano i druga strona tez poszlo... oj kiepsko sie czuje dzis ... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane bylam wczoraj na usg, wszystko oki maluszkowi bije serduszko kamien z serca mi spadl, wszystko jak narazie ok, tak to jest jak sie pojdzie do przychodni do lekarza bzdur nagada i tylko sie niepotrzebnie denerwowalam, zdecydowalam sie prowadzic ciaze prywatnie. niestety jakos zab mnie pobolewa mam nadzieje ze to chwilowe bo nawet tabletki nie moge wziasc......takze izia mama zuzi dokoptuj mnie do tabelki alula22222 skad- kuj-pom, ostatnia miesiaczka-8.04, termin porodu 13.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki.ja tez ciągle byłam nietomna i senna.lekarz zalecił mi magnez i potas.REWELACJA na te dolegliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki pozmocie mi co mam zrobic z tym zebem?? to 7 ja juz mialam przeboje z zebami w przychodni mnie nie przyjma bo lecza do 4, rwac niebardzo moge na poczatku ciazy sama nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula wiem ze jakiesz tabletki przeciwbólowe mozna brac w ciąży.zapytaj w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym mi ciotka kazała odkażac olejkiem goździkowym(cos podobnego używają dentyści)olejek w aptece za pare złotych.pare kropli rozrabia sie z olejem i smaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka gratuluje :) na bol zeba mozna wziasc apap :) spokojnie w ciazy dozwolony :D po 12 tyg nalezy leczyc zabki :) ja zdazylam od stycznia do tej ciazy ponad 10 zebow naprawic (mam kiepskie buuu) i teraz ze wzgledu na niemoznosc dawania znieczulenia czekam az skoncze 12 tydz... pozniej spokojnie mozna dawac znieczuelnia bo sa specjalne i miejscowo dzialala :D no walsnie odkad zazywam magnez jestem mniej spiaca... nie powiazalam tego z brakiem tego pierwiastka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka..........lubuskie............25.03.09........ 02.01.10...........? mama lena........wroclaw/manchester..27.03.09.....04.01.10....... ..? flaler paler.............uk................31.03.09......10. 01.10 ..........? annbar............UK...................31.03.09.... .. .07.01.10........? gosiaczek76.....Morąg...............01.04.09.......10 .01.10.........? martha..........wroclaw...............02.04.09........08 .01.10.......syn? aneta888.........kuj-pom............02.04.09.......0 8.01.10.......... ona..............opole.................04.04.09..... ...08.01.10.........corka pasowaroza......slask...............07.04.09.......1 4.01.10..........? izia...............bb..................05.04.09..... .....09.01.10..........syn pumka_gumka....kuj.-pom.........08.04.09........14.0 1.10.. ........? anula..............kuj-pom...........08.04.09........13.01.10............? szczesliwa.............................10.01.09........1 7.01.10...........? liiduchna..........elbląg..............10.04.09...... ..15.01.10...........? Karolinka .........kuj-pom..............10.04.09.......15.01.10....... ? amikaaa........ ..UK.....................11.04.09........17.01.10........? zatroskana ??? modar ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana1
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka..........lubuskie............25.03.09........ 02.01.10...........? mama lena........wroclaw/manchester..27.03.09.....04.01.10....... ..? flaler paler.............uk................31.03.09......10. 01.10 ..........? annbar............UK...................31.03.09.... .. .07.01.10........? gosiaczek76.....Morąg...............01.04.09.......10 .01.10.........? martha..........wroclaw...............02.04.09........08 .01.10.......syn? aneta888.........kuj-pom............02.04.09.......0 8.01.10.......... ona..............opole.................04.04.09..... ...08.01.10.........corka pasowaroza......slask...............07.04.09.......1 4.01.10..........? izia...............bb..................05.04.09..... .....09.01.10..........syn zatroskana...slaskie...............6.04.09...........9.01.2010........CÓRKA :D pumka_gumka....kuj.-pom.........08.04.09........14.0 1.10.. ........? anula..............kuj-pom...........08.04.09........13. 01.10............? szczesliwa.............................10.01.09........1 7.01.10...........? liiduchna..........elbląg..............10.04.09...... ..15.01.10...........? Karolinka .........kuj-pom..............10.04.09.......15.01.10....... ? amikaaa........ ..UK.....................11.04.09........17.01.10........? modar ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa.....
Poprawiam błąd w tabelce czyli datę poczęcia dzidzi,hehehe.... NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka..........lubuskie............25.03.09........ 02.01.10...........? mama lena........wroclaw/manchester..27.03.09.....04.01.10....... ..? flaler paler.............uk................31.03.09......10. 01.10 ..........? annbar............UK...................31.03.09.... .. .07.01.10........? gosiaczek76.....Morąg...............01.04.09.......10 .01.10.........? martha..........wroclaw...............02.04.09........08 .01.10.......syn? aneta888.........kuj-pom............02.04.09.......0 8.01.10.......... ona..............opole.................04.04.09..... ...08.01.10.........corka pasowaroza......slask...............07.04.09.......1 4.01.10..........? izia...............bb..................05.04.09..... .....09.01.10..........syn zatroskana...slaskie...............6.04.09...........9.0 1.2010........CÓRKA pumka_gumka....kuj.-pom.........08.04.09........14.0 1.10.. ........? anula..............kuj-pom...........08.04.09........13. 01.10............? szczesliwa.............................10.04.09........1 7.01.10...........? liiduchna..........elbląg..............10.04.09...... ..15.01.10...........? Karolinka .........kuj-pom..............10.04.09.......15.01.10....... ? amikaaa........ ..UK.....................11.04.09........17.01.10........? modar ??? Owszem brak magnezu może byc przyczyną senności a nie tylko hormony ciążowe,np. przyczyną ciągłych wymiotów może być niedobór witamin z grupy B a nie hormony ciązowe,także dziewczynki dbajcie o diete słuchajcie tego do czego was ciągnie bo organizm w ciazy naturalnie szuka tego co mu brakuje w pożywieniu nie katujcie sie niejedzeniem a żeby zbytnio nie przytyć po prostu nie objadajcie sie słodyczmi i niezdrowa zywnościa.Buziaczki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! ja dziś w świetnym humorze,choć trochę zmęczona...a więc to 8 tydz. serduszko bije:):):) tak się wzruszyłam jak je zobaczyłam i usłyszałam, że prawie się tam ginowi popłakałam,w ogóle trochę śmiechu było, bo moja dzidzia ma nad główką pęcherzyk żółtkowy i wygląda to jak aureola, więc się śmialiśmy, że święty mi rośnie:) z tych mniej przyjemnych rzeczy to mam już 2 kilo na plusie, ale pocieszam się, że byłam ważona wieczorem więc spokojnie mogę sobie jeden odjąć hihi, a co u Was? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmieniam w tabelce termin porodu, mam wyznaczony na 01.01.10- znając moje szczęście to będę rodziła w sylwestra:) NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka..........lubuskie............25.03.09........ 01.01.10...........? mama lena........wroclaw/manchester..27.03.09.....04.01.10....... ..? flaler paler.............uk................31.03.09......10. 01.10 ..........? annbar............UK...................31.03.09.... .. .07.01.10........? gosiaczek76.....Morąg...............01.04.09.......10 .01.10.........? martha..........wroclaw...............02.04.09........08 .01.10.......syn? aneta888.........kuj-pom............02.04.09.......0 8.01.10.......... ona..............opole.................04.04.09..... ...08.01.10.........corka pasowaroza......slask...............07.04.09.......1 4.01.10..........? izia...............bb..................05.04.09..... .....09.01.10..........syn zatroskana...slaskie...............6.04.09...........9.0 1.2010........CÓRKA pumka_gumka....kuj.-pom.........08.04.09........14.0 1.10.. ........? anula..............kuj-pom...........08.04.09........13. 01.10............? szczesliwa.............................10.04.09........1 7.01.10...........? liiduchna..........elbląg..............10.04.09...... ..15.01.10...........? Karolinka .........kuj-pom..............10.04.09.......15.01.10....... ? amikaaa........ ..UK.....................11.04.09........17.01.10........? modar ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×