Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EMTI

MOJA SUKIENKA NA POPRAWINY

Polecane posty

Gość fggg
no i ladna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem :) Ale mi się podoba, nie mogłam się zdecydować między tą a taką fioletowo rózową, ale ta dla mnie była ładniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgnnjnjfsrrrrrr
ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka szklanka firanka
sukienka może być, ale Ty chyba trochę papuśna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onononononon
sukienka moze i ok ale przykro mi jesli mam byc szczey to Ty zbyt obszerna jestes do takiej akurat sukienki.nie chodzi o obrazanie sie nawzajem ale po prostu kolor kroj podkresla sylwetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgnnjnjfsrrrrrr
anka szklanka... a co cię to obchodzi, pytała o ocenę sukienki a nie siebie dlaczego niektórzy nie potrafią czytac ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje Ci sie ze jak na poprawiny ta sukienka jest ...zbyt sylwestrowa? na poprawiny wiadomo-facet garnitur, ale dziewczyna juz jakies eleganckie ubranie.Twoje wydaje mi sie zbyt dziwaczne.Nie bedziesz sie zle czula? Ludzie juz nie zakladaja takich sukni nawet na wesela a co dopiero p[oprawiny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24latkaaaa.a
Nie moj kolor, nie moj fason, nie na poprawiny, ale kazdy ma inny gust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka szklanka firanka
wypowiedziałam się w sprawie sukienki... a jeżeli Ty czytasz kaffe, by "zrozumieć", to powodzenia życzę i pomyślności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgnnjnjfsrrrrrr
EMTI- nieprawda nie bierz do siebie, wyglądasz super. to ze ktoś ma pare kg wiecej nie znaczy ze musi chodzic w czarnych workach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka justynka justynka
Nie, nie zakladaj jej na poprawiny... Kolor i kroj nie na taka okazje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiko12
moim zdaniem na poprawiny jest zbyt wyzywająca sylwester, bal karnawałowy ok a poprawiny to jakieś zwykłe sukienki sie ubiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgnnjnjfsrrrrrr
anka w sprawie sukienki mówisz to przeczytaj jeszcze raz swoją wypowiedz, chyba do sukienki nie mówiłas na Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka szklanka firanka
ale mi powiedziałeś/aś, ale powiedziałeś/aś... aż mi warstwy spadły, nie tylko sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienke już kupiłam i na poprawiny założe:) W rzeczywistości ma troszke inny kolor :) A co do mojego wygądu, to lubie siebie taką jaką jestem:) I nie mam kompleksów, jestem pewna siebie a to podstawa:D No i nie mam zamiaru chodzić w ciemnych ciuchach bo mam pare kio za dużo :) Dzięki dziewczyny za wypowiedzi i ocene sukienki:) Czekam na więcj opini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgnnjnjfsrrrrrr
dobra koncze tą dyskusje z tobą. w sumie zalezy jakie będzie miała wesele jakie poprawiny. wiecie jesli robie bardzo wystawne wesele ma piękną suknie a la księzniczka, to sukienka bedzie pasowac.bo chyba gorzej by wyglądało jakby goście przyszli na poprawiny ubrani bardziej elegancko niż młada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mamy skończyć temat z
figurą? Chciałaby pewnie wyglądać jak najpiękniej, a sukienka fatalnie dobrana do figury. Jesli chodzi o sama kieckę- za dużo w niej "dobrego"- oczojebny, błyszczący materiał, rozcięcie, ozdobny dekolt, wycięcie na plecach i jeszcze wiązanie :O Jestem zdecydowanie na "nie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna sukienka.
!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mamy skończyć temat z
Nie trzeba mieć kompleksów, ale powinno się ubierać tak (bez względu na wagę) żeby podkreślać zalety a tuszować wady, a ta skuienka podkreśla wady a ukrywa zalety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgnnjnjfsrrrrrr
dziewczyno tylko ze ona ta sukienke juz kupiła to po co ją dołujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie uwagi na bok- wiem, wiem że tak jest na kafe i zakladając ten temat była pewna że będa się wypowiadać osoby za i przeciw tej sukience, to jest normalne:) Każdy ma inny gust:) Tylko że temat zszedł na moją figurę a nie na to czy sukienka ładna czy brzydka:) Ale można się wypowiadać i w tej kwesti, będę wiedziała na przyszłość na co zwracać uwagę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak już kupiła to po cholerkę
pyta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia212
Albo te zdjęcia, albo gruba jesteś ... jeśli jesteś, to ta suknia tylko to podkreśla ... :O Wiadomo ostry, jasny kolor .. I średnio nadaje się na poprawiny ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×