Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna kobitkaaa

portal SYMPATIA - jakie macie doświadczenia?

Polecane posty

założyłam konto na sympatii póki co bez zdj, założyłam bo ktoś mi się baaardzo spodobał. trochę się boję takiego sposobu ponawiania ludzi jestem ciekawa waszych doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobuziak
tak ja mam .poznałam tam swoja miłosc no i znam małzenstwo poznane na sypatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak można-gratuluje! :) też znam ze słyszenia takie \'przypadki\', znajoma zanim poznała swojego męża (właśnie na sympatii) spotkała się wcześniej z 60 mężczyznami! to mnie przeraża powiem szczerze.... tak naprawdę spodobał mi się tylko jeden profil, wysłałam mu zdj ale on chyba nie ma ochoty mnie poznać, napisał tylko parę słów i już się nie odezwał :( bardzo chciałabym go poznać ale chyba nie ma już sensu się odzywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobuziak
no ja chyba z 9 randek miłam .roznie bywało fakt ostroznosci nigdy za wiele... aaa i wiesz tam sa ludzie co latami tam siedza wybieraja przebieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
DAJ LINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja jestem chyba aż za nadto ostrożna, nie wiem czy się uaktywnię w ogóle, nie mam jakiś górnolotnych wymagań, ale wolę poznawać jednak ludzi w realu, tylko ten jeden raz mi sie zdarzyło ze na widok czyjegoś zdjęcia wszystko mi się w żołądku do góry nogami wywróciło :D poza tym ma opis który mi się podoba, wydaje się fajnym facetem, ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahafsfsafsfs
a ja na fotce zaczepialam niedawno kogos, kogo opis mnie powalił ;) byl taki hmm inteligentny i do tej pory sie spotykamy i jest co raz lepiej ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Taka jedna kobitkaaa Złoty - do mojego profilu??? tak kochanie chce cos sprawdzić :P 👄 jak boisz to podam @ :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kobietuś👄 czemu bez fotki?????????? to źle :o 😭 to wysil mi fotkę na @ :P ;) PROSZE KOCHANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złociutki -kafe to nie portal randkowy a ja nie mam potrzeby ani dowartościowania się w ten sposób, ani az tak zdesperowana nie jestem :p poza tym nie czytasz uważnie, jakby tak było wiedziałbyś czemu zdj nie zamieściłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobrze :o 😭juz mnie nie kochasz ? :o 😭 to chociaż przytul proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorca
Ja niestety mam przykre z jednym użytkownikiem...to oszust i chory człowiek..udaje rodzinnego..chcącego normalnie żyć a zniszczył swoją poprzednią rodzinę...wyparł się dwóch synów..sąd odebrał mu córkę..ma nick zaczynający się na Roman... potem cyferki , ma 50 lat i jest ze Słupska a dokładnie z wioski między Słupskiem a Ustką...na zdjęciach chwali się swoim land cruserem..oraz zdjęciami z licznych podróży zagranicznych..przestrzegam on nie cierpi dzieci..szczególnie chłopców..znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoimi synami w dzieciństwie..a teraz szuka partnerki dużo młodszej , która urodzi mu dziecko...bo tamte dzieci mu nie wyszły...ale nie chce synka..tylko córeczkę..drogie panie przestrzegam przed nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam bardzie niemiłe doświadczenia związane z tym portalem. Wg mnie logowanie się tam jest tylko i wyłacznie wyrzuceniem pieniędzy.Miałam nieprzyjemną sytuację, w ktorej jeden z zalogowanych tam facetów groził mi morderstwem tylko dlatego,że nie cchiałam się znim spotkać. Zgłosiłam to moderatorowi i otrzymałam informację, żebym poszła na Policję.Co ciekawe-człowiek ten wkrótce otrzymał ikonkę wiarygodności i ramkę VIP..."Świetnie " dbaja o bezpieczeństwo osób tam zalogowanych. Po drugie wymagają zamieszczania wyraznych zdjęć ale TYLKO od niektorych osób a niestety czesć z nas, chocby ze względu na wykonywaną pracę nie może zamieścić "legitymacyjnego zdjęcia". Gdy się pisze prośby, sa one odrzucane, po czym widzi się że inni mają zaakceptowane jeszcze mniej wyraźne zdjecia. Panie moderatorki kieują sie chyba osobistymi pobudkami. Kategorycznie odradzam Wam ten portal. Pozdrawiam Oliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nothing better
ja nie poznalam tam nikogo,nie mialam nawet konta,ale mam 2 bliskie znajome,ktore korzystaly z tego serwisu i za kazdym razem byl jakis problem. 1 koles bogaty jedynak,zdaniem kol. przystojny,mial byc slub bardzo szybko i nagle kol. stwierdzila,ze z nim cos nie tak.mial swoje humory i kiedy byla w jego domu,wrecz jej rozkazywal i wypraszal z pokoju,kiedy chcial "pobyc sam".slubu oczywiscie nie bylo. 2 panna spotkala 2 gosci z tego portalu, pierwszy okolo 30 letni,mieszkal z rodzicami i mial niewielu znajomych,ja traktowal jako "umilacz czasu" i twierdzil,ze wszyscy ludzie,ktorzy chodza na imprezy (nawet raz na jakis czas) albo obchodza jakiekolwiek swieta,sa nienormalni.oprocz tego,obsesyjnie przesiadywal na sympatii i zajmowal sie "kolekcjonowaniem lasek" - spotykal sie,zbieral dane,utrzymywal najpierw staly kontakt,a pozniej przestawal sie interesowac. drugi po 1 spotkaniu zapropnowal jej sex-spotkania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexylejdyy
przed chwilką założyłam konto na sympatii ale bez fotek chciałam tak tylko zobaczyc jacy ludzie tam siedza :p iii faceci całkiem przystojni i wcale niegłupi(wnioskuje po opisie). co jest złego waszym zdaniem posiadaniem tam konta bo juz wiele negatywnych opini słyszalam ze desperaci itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hołłłłłłl
sexylejdyy- chodzi o to, ze ci faceci swietnie sie maskują ;) Przystojni, uroczy, niby inteligentni , zawodowi ruchacze ;) Trzeba miec na sympatii DUZO cierpliwosci, przygotowac sie na porazki ale chyba warto. Ja poznałam swojego P. po roku na sympatii, bylam na 22 randkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexylejdyy
hołłłłłłl-a sama zagadywalas do kolesi?czy czekałas az sami zagadaja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexii
Wpadka Dody, nie bez podowu ludzie mowia ze ma za skromny ubior.Podczas wystepu wypadly jej piersi zza koszulki sami zobaczcie hehe http://kfd.pl/s/wpadkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hołłłłłłl
Jesli ktos przyciągnal moją uwage to sama pisałam :) ale zwyczajnie bez flirtowania , by nie wyjsc na desperatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doswiadczenia mam rozne. ale ostatecznie po wielu latach spotkalam milosc swojego zycia wlasnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 79h
Doświadczenie z tym portalem a raczej z facetami na tym portalu mam fatalne - faceci zaraz w pierwszych wiadomościach zapraszają mnie na sex. Z tego co wiem to portal randkowy a nie erotyczny. Żenada! Faceci daremni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adena
Gdy założyłam sobie konto postanowiłam zagadywać do tych trochę brzydszych facetów, nie jakichś tam bardzo tragicznych, ale tych niezbyt przystojnych, a poważnie myslących o życiu, ponieważ stwierdziłam że takiemu od razu się spodobam bo brzydka nie jestem, stara bardzo też nie bo mam 27 lat, o życiu myślę poważnie i nie będzie wydziwiał i szukał dalej bo może a nóz coś lepszego mu się trfi. I prezętując taki tok myślenia spotkałam sie z czterema. Na zdjęciu i w rozmowie przez neta było ok, natomiast w realu była totalna masakra. Pierwszy Pan wyłysiały, o czym nie wiedziałam bo na portalu miał zdjęcie w czapce, a ja głupia i nie doświadczona nie zwęszyłam spisku, do tego z dużym nosem i głupim śmiechem, a tak przynudzająco gadający i prawie do słowa mnie nie dopuścił. Drugi Pan z kolei wstawił na portal zdjęcie co prawda swoje ale bardzo mocno nieaktualne, bo na zdjęciu był to szczupły facet z bujnymi włosami, a w rzeczywistości podłysiały pan z brzuszkiem, do tego niższy ode mnie, bo wzrost też chyba podał nieaktualny, albo sobie nieco centymetrów dodał, do tego nie potrafił wydusić z siebie prawie ani słowa. Trzec***an nie potrafił się normalnie ani poważnie zachować, tylko pierdzielił jakieś głupoty i to w kółko jedno i to samo, a poza tym w wieku 33 lat nie był w posiadaniu prawa jazdy. A czwarty... kulawy i mówiący jak grecki filozof. Stwierdziłam, że nie ma to sensu i zaczełam zagadywać i puszczać oczka również do tych ładniejszych i oczywiście poważnie myślących, tylko tu z kolei jest taki problem, że żaden nie odpisuje ani nawet oczka nie odpuszcza, więc nie wiem co oni na tym portalu robią i kogo oni szukają. A sami do mnie piszą tylko rozwodnicy koło 40 - stki, albo nawet po 40 -stce, albo jacyś napaleńcy na seks.Na studiach sobie faceta nie znalazłam bo byłam na pedagogicznym kierunku, a tam prawie same dziewczyny, a jak jeżdziłam na wakacje na wieś to tam mi się tafiały same wieśniaki w pulowerach, potrzebujący dziołchy do dajenia krów. A jak raz zaczęłam sie spotykać z takim chłopakiem poznanym w pracy, to okazało sie że on wogóle nie umie się zachować w towarzystwie, tylko mówi i robi jakieś głupoty i takiego sie wstydu najadłm raz przed znajomymi a drugi raz przed rodzicami że głowa mała. Rodzina i znajomi ciągle mówią czemu sobie do tej pory nikogo nie znalazłaś? Dlaczego sobie kogoś nie poszukasz? A to tylko jeszcze bardziej dołuje. Wszystkie koleżanki mają fajnych facetów, potrafiących się zachować, zaradnych, o przyjemnym wyglądzie, a ja nawet kogoś jako takiego nie mogę znalezć. Do tego jeszcze nie mam stałej pracy i mam coraz starszych i coraz bardziej schorowanych rodziców, ktorzy mają tylko mnie. Ech wogóle wszystko do kitu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bradli
Portal jest popularny i nie wiem czy to nie jest jego wadą… Przez to każdy, kto myśli, żeby poznać kogoś zakłada tam konto, ale tak samo zakładają tam konto osoby, które chcą się tylko zabawić, poflirtować przez internet, sporo internetowych erotomanów można tam poznać. I to mi się w tym portalu nie podobało. Ja chciałam poznać kogoś, z kim mogłabym wejść w poważny związek, a na portalu odzywały się przede wszystkim faceci, którzy chcieli się dowiedzieć co mam na sobie i czy spotkałabym się z nimi na niezobowiązujące spotkanie... Portal jest chyba najbardziej znany, a przez to chyba trafiają tam dziwne osoby, które mają dziwne oczekiwania. Myślałam, że to generalnie problem takich portali, ale jak spontanicznie założyłam konto na mydwoje, żeby zobaczyć czym się różnią portale matrymonialne, okazało się, że jednak jest szansa, żeby poznać kogoś normalnego, kto także myśli poważnie o potencjalnym związku, tak jak ja. Także jestem przeciwna sympatii, ale nie jestem przeciwna portalom internetowym, wręcz powiedziałabym, że osobom szukającym poważnego związku, poleciłabym portale matrymonialne, bo to jest naprawdę ciekawa alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adena
hm, właśnie też się zastanawiam nad założeniem konta na innym portalu, teraz najczęściej piszą do mnie panowie z odległych miast, nie wiem czy już w swoich miastach nie mają do kogo pisać czy co. A ostatnio korespondowałam z takim panem, z mojego miasta w tym przypadku, wymieniliśmy może z 5 wiadomości miałam wrażenie że chce poznać mój charakter bo zadawał mi pytania typu np. jakie wrażenie chcę pozostawić po sobie wśród osób pojawiających się w moim życiu i takie tam. I tak popisaliśmy trochę po czym zaproponował spotkanie na kawę. Ja w mailu odpowiadającym przystałam na propozycję, chociaż trochę się wahałam, bo pan był ode mnie 9 lat starszy, ale ostatecznie stwierdziłam że nie jest to aż tak dużo i w tym samym mailu zapytałam czym się zajmuje zawodowo bo wcześniej jakoś nie było okazji, a taką podstawową rzecz chciałabym przed spotkaniem wiedzieć, ale po tym pytaniu pan już się nie odezwał. Co go spłoszyło nie wiem czy wziął mnie za materialistkę, czy może się nie miał czym pochwalić, a czy może tylko po prostu chciał sprawdzić czy bym się z nim umówiła, bo i tacy pewnie też się zdarzają. Faktycznie takie portale to jakaś alternatywa i nadzieja, ale jest ciężko tak samo jak i w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna111
Jestem od kilku miesięcy w Sympatii. Nie zamieściłam zdjęcia, a mimo to co jakiś czas odzywają się do mnie obcokrajowcy .... czy macie jakieś doświadczenia w tego typu kontaktach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×