Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzanki mamka

W jaki sposób wyleczyłyście ODPARZONĄ PUPĘ niemowlaka???

Polecane posty

Gość gość
Alantan zasypka na zmianę a maścią- typu Sudokrem lub Bephanten, jak nieskuteczne to na receptę- Pimafucort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna22
najlepszy TORMENTIOL nie ma bic lepszego a przerabialismy wiele maści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko dostało tormentiol już drugiego dnia p narodzinach w szpitalu, bo była bardzo mocno odparzona. Skoro już w szpitalu pielęgniarki go dają do smarowania maluszkom, to chyba nie jest aż taki straszny. U nas tylko tormentiol był skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tylko pimafucort, nic innego nie dzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąka ziemniaczana ! tylko i wyłącznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maka ziemniaczanka . Numer 1 . Ma właściwości wyciągające gorączkę z odparzonych miejsc. Ja przy córce odparzyly ja pampersy oryginalne ze aż prawie do krwi . Posmarowałam grubo kremem nivea baby w tym blekitnym pudelku nawilżający. Posypalam grubo maka. I jak reka odjal . Starczyly 2 dni i dupka wyleczona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaSSSS
Polecam allerco krem na odparzenia. Super delikatny i stworzony dla dzieci z problemami skórnymi. U nas sprawdził się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się smaruje od początku pupę noworodka grubą ilością sudocremu to i niemowlak później nie ma problemu z pupą....Kremy kremy kremy i odparzenia to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas najlepsze efekty w sytuacji odparzen ( takich konkretnych z krostkami) przynosi maka ziemniaczana. Sudocrem stosowany profilaktycznie okej, jednak leczniczo na odparzenia pogarsza sprawe. mam wrazenie, ze mojej corcie trzeba przede wszystkim osuszac pupe a nie smarowac czy natluszczac lub nawilzac. oczywiscie w miare mozliwosci wietrzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Maka ziemniaczana i jest jeszcze jedna fajna sprawa. Masc cynkowa. Sudocrem jest przereklamowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamNNN

Pupa malucha poprzez pieluszkowanie czesto bywa podrażniona więc trzeba o nią odpowiednio dbać. Najlepiej kupcie maść pielęgnacyjno - kojącą marki Hildegard Braukmann z serii Mama&Ja. U nas sprawdza się wzorcowo więc polecam i Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moje dziecko ma 2 lata, nie używam żadnego kremu od urodzenia, nigdy nie miało odparzonej pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu

Mąka nie zawsze pomaga, wtedy stosuje krem bevital b. Działa cuda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość may

U nas najlepiej się sprawdził krem Linteo z supermarketu. Alantan i sudocrem tylko pogarszały sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×