Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

Witajcie od 2 m-cy jestem na diecie. Od 2 lat sie przymierzalam, mam cukrzyce i 3 posilki dziennie i do tego rankiem 100 wegli, a wieczorem 0, to bylo nie do pomyslenia... Dziewczyny, czuje sie swietnie! No, a waga ... tak powolutku leci i nie zawsze w dol. Ale ostatnio wszystko inne katapultowalo ja w gore i dlatego nie rezygnuje. Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) ta dieta to naprawde cud..jem,jem, i chudne!!!!!!!!!!!!!! Nie jestem wcale głodna!!! wytarczy przestrzegac reguł jakie podaje Dr pape:) To proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że temacik jeszcze nie wygasł... i podzielicie sie jeszcze swoimi poradami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! W tamtym roku stosowałam te dietę, startowałam od 76 kilo, schudłam 3. Przez jesień i zimę dałam sobie z nią spokój i przytyłam do 81. teraz znów ją (właśnie minęło 2 miesiące) stosuję ale mam wrażenie że o wiele za wolno chudnę (schudłam dopiero 2 kilo). Czy to normalne? A może coś z tarczycą? A może organizm oszalał po moich chudnieciach i tyciach na przemian (chudnę i tyję od 5 lat, w międzyczasie 3 ciąże) i jeszcze do niego nie dotarło że ma chudnąć?? Pocieszcie że w końcu ruszy... Na razie waga stoi na 79 od 2 tygodni. Nie zrezygnuję na pewno, bo po prostu jestem przekonana że to dieta dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. jestem nowa, o tej diecie dowiedziałam sie dopiero wczoraj, mam prosbe do ktorejs z was czy moglby mi ktos obliczyc ile weglow na śnadanie i białka na kolacje jakies menu?? Prosze moje bmi to 20. pomozcie bo nie wiem jak obliczyc te wegle i to białko w tych produktach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IAM
Z moich wyliczeń wynika, ze na śniadanie powinnaś zjeść 120 g węgli, a na kolecję 30 g białka.. ale nie jestem pewna. W ogóle czy ktoś jeszcze zagląda do tego wątku? bo sama mam kilka pytań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IAM
Przepraszam, na śniadanie chyba z 60 g węgli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!!! Rok temu schudłam na tej diecie 6 kg niestety pózniej przytyłam ok 5 kg, myślę że dlatego że z dnia na dzień wróciłam do normalnego jedzenia i to bez ograniczeń .Teraz spróbowałam ponownie od dwóch tygodni jestem na diecie i schudłam 2 kg jestem już bardzo zadowolona ,ale mam pytanie nie mam książki i może Wy mi pomożecie bardzo lubię na śniadanie kawe z mlekiem jak wiadomo mleka na śniadanie nie wolno ,a mleka sojowego nie lubię czy można zastąpić go śmietanką do kawy ,a może śmietaną ,a może mlekiem kondensowanym jeśli tak to w jakich ilościach??? Będe wdzięczna za odp . No Kurde super że zaglądasz na forum pozdrawiam Cię serdecznie i Wszystkie Dziewczyny które dążą do wymarzonej wagi.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej, witaj
mozesz zastapic smietanka do kawy w proszku lub smietanka w plynie, bo ma malo bialka, mleko skondensowane odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza13k
czy ktos ma moze do odstapienia ksiazke dotyczaca tej diety...jesli tak to prosze sie skontaktowac pod adres meilowy mysza13k@gmail.com....sprawa dosc pilna,chetnie ksiazke odkupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczeczna....
Witajcie dziewczyny!Witaj Stewia! Melduje sie ponownie.Wracam po roku grzeszenia i po + 6kg.To efekt zaprzestania tej diety i obzerania sie slodyczami na noc.Wystartowalam przedwczoraj i juz troche oczyscilam przewod pokarmowy 1,3 kg mniej na wadze.Normalnie na tej diecie nie chudnie sie zbyt szybko i ta utrata wagi to tylko nadmiar wody + zlogi z jelit ale i tak sie ciesze.W zeszlym roku stosowalam te diete i bylam bardzo zadowolona bo chudlam i to szybciej niz obiecuje dr Pape.Schudlam cos kolo 8 kg .Teraz wracam bo zbyt duzo przytylam i mam problem ze stawami a na inne diety to sie juz nie pisze .Sa zbyt rygorystyczne lub zbyt monotonne lub jedno i drugie razem.Ja mieszkam w Niemczech i wlasnie w piatek byl program w telewizji z udzialem dr Pape.Wzieto do eksperymentu dwie siostry blizniaczki i zalecono kazdej z nich inny rodzaj diety.Jedna musiala stosowac diete 1200 kcal i jesc czesto ale male posilki a druga wlasnie musiala stosowac diete dr Pape.po dwoch tygodniach wazenie.Ta na diecie 1200 kcal schudla niewiele ponad 2 kg ale okupila to duzym stresem i wieloma wyrzeczeniami (acha i do tego cwiczyla) ta na diecie Pape schudla cos okolo1,2 kg ale jedynym jej problemem bylo wytrzymanie tych 5 godz przerwy.Poza tym jadla naprawde duzo.Obie mialy BMI powyzej 27.Ta na diecie dr Pape stwierdzla ze bedzie te diete kontynuowac bo juz do tych przerw sie przyzwyczaila i dorzuci tylko troche cwiczen.Dziewczyny sa mlode to troche sportu dla nich to zaden problem ale dla mnie to juz duzy wysilek ze wzgledu na problemy ze wszystkimi stawami i kregoslupem ale postaram sie choc troche ruszac.Pamietajcie dziewczyny ze to praktycznie nie jest dieta tylko sposob na zycie.Jesli sie bedziecie trzymaly zasad to bedziecie chudly powoli ale skutecznie i mozecie jesc naprawde wszystko.Podam moj wczorajszy jadlospis dla przykladu.Sniadanie: 4 tosty pelnoziarniste z dzemem + miseczka melona.Obiad: Pieczone duze udko kurczaka z pieczonymi ziemniakami + salata (do syta) + budyn czekoladowy.Kolacja:Jedna kielbasa(100g)+jedno jajko + 80 g miesa z indyka + pomidor + papryka(do syta).Wczoraj przez caly dzen nie bylam glodna.Miedzy posilkami pilam czarna kawe i wode.Do posilkow oprocz kawy pilam napoj gazowany Mix 0 kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczeczna....
O przepraszm ale jestem nie wychowana , chce przede wszystkim pozdrowic "No Kurde" jedyna dziewczyne ktora jako jedna z piewszych zameldowala sie na tej stronie w zeszlym roku i trwa do dzisiaj. Gratuluje wytrwalosci i zazdroszcze .Moze i ja tym razem tez juz tu pozostane na stale .A moze tez juz tym razem zmienie moj sposob odzywiania na zawsze.Czego sobie i Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczeczna....
Ooonaaa !Mam ksiazke wiec jeszcze raz sprawdzilam. Pape nie podaje wrtosci dla BMI ponizej 25.Ale tak na zdrowy rozum jesli dla BMI od 25 do 30 ilosc wegli na posilek to 75g( na sniadanie 75 i na obiad tez 75) to dla Twojego BMi to powinno byc chyba 50g wegli na sniadanie i obiad i 30g bialka na kolacje.Stopniowanie jest co 25g wegli w poszczegolnych przedzialach.BMI 25-30 = 75g wegli .BMI powyzej 30 =100g wegli na posilek.Bialko liczy sie Twoje BMI x1,5 = ilosc g bialka na kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa wieczna🖐️ dziekuje za pozdrowienia i tez pozdrowionka z powrotem ja trwam trwam ;) sniadanie i obiad jest zawsze wg diety tylko na kolacje nie zawsze wychodzi;) dlatego ja caly czas jestem na tej diecie :) gdybym tylko trzymala sie kolacji to byloby ok,bo mam takie dni,ale czesto sobie odpuszczam:) ale te przerwy 5-godzinne to juz pikus ;) teraz mam taka prace,ze czasami po 9 godzinach moge dopiero zjesc obiad i wtedy na kolacje za pozno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha co do kawy z mlekiem to ja od poczatku diety, a to trwa ponad 1,5 roku pije kawe z mlekiem (nienawidze czarnej brrr) i mi to nie przeszkadza w chudnieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeee
dzisiaj spotkałam znajomą i ledwie ją poznałam - w ciągu 8 miesięcy schudła 25 kg - powiedziała mi właśnie o tej diecie - bardzo mi zaimponowała - też bym tak chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manik
Ja stosuję tą dietę, a właściwie nie dietę tylko sposób odżywiania od tygodnia. Na razie nie sądzę bym schudła, ale przynajmniej wydaje mi się, że brzuch zrobił się trochę bardziej płaski. Czuję się tak jedząc doskonale i trochę tak, jakbym Amerykę odkryła. Rano pozwalam sobie na słodkie, jem chleb z dżemem, z Nutellą, musli, owoc i przez cały już dzień nie mam ochoty na słodycze. Po 5 godzinach jem obiad do syta, a kolację białkową. Wcześniej myśłałam, że nie dam rady wytrzymać 5 godzin bez jedzenia, ale teraz widzę, że to pikuś bo np. po pysznym śniadanku wcale mi się do obiadu nie chce jeść i nie mam potrzeby podjadania.Zauważyłam również, że znikły wzdęcia brzucha i bóle jelit, w porównaniu do czasu gdy jadłam ciągle coś co 2-3 godzin. Widocznie ta dieta jest dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie_ma_znaczenie
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manik
Szkoda, że ta dieta jest w Polsce jeszcze mało popularna. Bo jest rewelacyjn a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie to ma niby znaczenie czy jest rozpowszechniona czy nie? czy nie jest wazniejsze to,ze ty juz ja odkrylas i mozesz ja stosowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytajcie forum albo tez i pytajcie. ja czytalam ksiazke, nie ma tam az tylu informacji co tutaj.po ksiazce wydaje sie nadal cos niejasne. na ktorejs stronie podawalam link do niemieckiej wersji ksiazki, jezeli ktos moze przeczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkkaaa
A co jest niejasne? Bo dla mnie po przeczytaniu polskiego tłumaczenia wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka pusia
Kiedyś słyszałam o tej diecie od kogoś kto ma znajomych w Niemczech i podobno są efekty. Nie znałam nazwy i nie udało mi się jej znaleźć nigdzie, dopiero tutaj trafiłam. Mam za soba wiele diet, które przede wszystkim redukują wegle - ja bez jich nie mogę, boli mnie żołądek, trzęsą mi się ręce i po tygodniu diety koniec. Z trudem dziś zjadłam 4 tosty, ale jestem twarda :) Po wczorajszym dniu ubyło 300 gram. No i myślę że nie będzie powodowała zaparć jak większość diet. Moje BMI 23,6. Chcę dojść do 22 czyli jakieś 6 kilo potrzebuję. Wiem że nie jest łatwo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manik
Ale bmi masz ok, do 25 jest przeciez w normie. Ale ta dieta to w zasadzie nie dieta, tylko zdrowy sposób odżywiania. Mi on bardzo pasuje. Tylko czasem jak nie jestem w stanie za duzo zjesc na jeden posilek, to dotrzymac do tych 5 godzin bywa ciezko. No i bardzo fajna jest zasada by na kolację nie jesc weglowodanów, no i najpozniej jesc do 19.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka pusia
Wiem ze BMI jest jeszcze w normie, ale z roku na rok jest coraz wyższe i jak ze sobą czegoś nie zrobię to wkrótce będzie 80 kg. Jestem bardzo wysoka i jakoś nie podoba mi sie wizja wielkiego babska. Mam 177 i ważę prawie 75 kg. Nie wyglądam tak że mi się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka pusia
Jestem w ciężkim szoku. Dziś 7 - my dzień na diecie Pape i mam na wadze -1,7. Mam pełny brzuszek i jem wszystko co lubię, łacznie ze słodyczami. Kocham tę dietkę.!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak z tymi przerwami
Jeśli np. śniadanie jem od 7.00-7.30 to mam liczyć 5 godzin przerwy od momentu skonczenia jedzenia?Czyli kolejny posiłek dopiero o 12.30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie powinnas tak liczyc,ale z doswiadczenia wiem, ze liczylam zawsze od 7 czyli o 12 juz wiedzialam, ze moge zjesc kolejny posilek. zreszta duzo tu robisz na zasadzie prob i bledow. jak zobaczysz, ze nie schudlas na nastepny dzien, to sprobuj zaostrzyc diete , ze dokladnie pilnujesz tych 5 godzin. no ale nie sadze , ze problemem bedzie te pol godziny. tak samo jak podczas posilkow nie mozesz pic i po skonczeniu jedzenia jeszcze tak z 20 minut, ale ja zawsze po jedzeniu (jak wiedzialam , ze juz skonczylam) cos pilam i mimo wszytsko waga spadala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluan
Hej dziewczyny!!! Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Bardzo chciałabym się dowiedzieć czy ktorejś z Was udało się dużo zgubić na tej diecie i jakie są efekty po jej zakończeniu. Forum jest super no i wasza wiedza jest naprawdę ogromna ale czy to działa? O tej diecie dowiedziałam się niedawno, a właściwie koleżanka podarowała mi tę książkę, więc moje pytanie brzmi czy osoba z BMI 32,1 ma szansę naprawdę schudnąć? Jeśli tak to ile i w jakim czasie? Wiem że macie już spore doświadczenie więc na pewno ktoś zna odpowiedż. Pozdrawiam wszyskich będących na diecie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×