Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

Gość ///alka
exot jestes ja od wczoraj zaczelam i kilo miej ale samej ciezko moze jakos w grupie bedzie nam lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///alka
ile ja juz diet stosowałam ooooochcho teoria w jednym paluszku gozej z praktyka sceptycznie podeszłam na sniadanie bułki??? ale działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///alka
hej jest tu ktos zapraszam dieta działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///alka
o jejku wczoraj waga stała a dzisiaj 0,5 kg wiecej ale zjadłam 2 obiadki białkowo weglowodanowe dzisiaj sniadanko weglowodanowe jak nalezy bede duzo pic i zobacze jak jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki wszystkim trwającym na dietce życzę wytrwałości dieta działa :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakiess szczegolly?
ilee schudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasady wydają się sensowne, ciekawe ile gr węgli powinna jeść osoba poniżej BMI 25 np. 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjakr
Hej, stosowałam tę dietę, jest bardzo skuteczna. Schudłam w sumie 12 kg. O 3 mniej niż chciałam, potem jednak przerwałam dietę, w wyniku czego przytyłam 2,5. Wracam do diety, mam teraz 5 kg do zrzucenia. Trzymajcie kciuki! Dobrze jest tę dietę wspomóc fitnessem. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22. 5 bmi , tzn nie dieta jest tylko dla tych co maja 25 , bo ci co maja mniej nie schudna? albo bardzo wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjakr
Ja aż tak skrupulatnie nie liczyłam białka i węglowodanów. Może dlatego chudłam wolniej, ok 1-1,5 kg na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska z olsztyna
no i czemu tu takie pustki? nikt nie stosuje Papego? Bo mi już braknie pomysłow na kolacje, ciągle tylko kurczak, ryba, ser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade
Ja stosuje diete od 2 stycznia i dzisiaj na wadze ubylo mi 3 kg.Mam pytanko czy mozna pic mleko na kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduje po dlugim czasie. u mnie jak zwykle rowniez problem z kolacja. teraz mam faze na brokuly okolo 250gr, troszke miesa z kurczaka podsmazonego na malej ilosci margaryny lght-jak sie wysmazy dodaje wody. brokuly polewam mala iloscia sosu holenderskiego pycha :) dlugi czas sie meczylam, bo myslalam, ze nie mozna jesc brokul,a je uwielbiam! moze w koncu bede miala jakas alternatywe na kolacje! czasami tez sobie robilam miesko smazone z duza iloscia pieczarek, cebulki i taki sos jest fix geschnetzeltes - to w niemczech kupuje, bo tu mieszkam, ale w polsce tez powinno byc. tylko to jest troszke ciezsze, nie obiecuje,ze sie schudnie, waga moze nastepnego dnia stac w miejscu,ale czasami mam ochote na cos dobrego,wiec czasami sobie pozwalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolacje mozna tez sobie robic bialy serek ze szczypiorkiem w ogole teraz jak grzebalam w necie, to odkrylam, ze zostal "wynaleziony"specjalny chleb bialkowy, ktory mozna jest na kolacje! super! moze uda mi sie go kupic, uwielbiam weglowodany moglabym je w kolko jesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjakr
dam radę, wow, niezły wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis byl dr. pape w niemieckiej tv, mysle ze to chyba jakas zmiana w diecie?? bo on mowil o tym, ze dieta musi zawierac tluszcze, tak jakby nie powinno sie ich liczyc tak jak wczesniej- dotyczy to sniadania i kolacji. na sniadanko niby 3 bulki - nie wspomnial nic o tych relacjach miedzy iloscia weglowodanow a BMI- ze spora iloscia dzemu czy miodu. na obiad jest jak zwykle nasza Happy Hour i mozna jesc co sie chce i mieszac, tyle ze tez nie ma mowy o liczeniu tluszczow, wrecz przeciwnie na obiad mozna jesc z majonezem , keczupem itd. chociaz ja i tak jadlam ;) mowil tez o tym nowym chlebie bialkowym, ktory tez juz wyprobowalam - niestety u mnie waga stoi w miejscu po takiej kolacji, ale to i tak dobrze, po zwyklym chlebie od razu by waga wzrosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też_na_diecie
Cześć Dziewczyny, też zaczęłam stosować tę dietę, bo mam 13 kg do zrzucenia i nic innego nie pomagało. Próbowałam dukana, ale kiepsko się to skończyło. Może faktycznie, jak będzie nas wiecej to łatwiej nam to pójdzie, a przynajmniej przyjemniej.Jestem na tej diecie od 4 dni, ale z grzeszkami, więc trudno o jakies cuda. Najwazniejsze, że waga drgnęła i czuję się lżejsza i pełna energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laksjdj
a jak ktos ma 22 bmi to schudnie i ile ma jesc węgli itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam gdzies BMI kolo 21-22 jem na sniadanie 2 bulki, na obiad tak nie licze, ale tez niby kolo tego powinnas jesc. niestety nie wiem ile to tam bylo w gramach, musisz poczatkowe posty poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też_na_diecie
Dziewczyny, coś tu cisza. Jak Wam idzie? U mnie 3 kg mniej, jupi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie odzywam, bo u mnie nie ma jakis tam sukcesow. no ale nie patrzcie na mnie ja mam problemy z tarczyca, proplem tkwi tylko w tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keinohrhase
hej dziewczyny, mieszkam w Niemczech i wczoraj ogladalam program z dr Pape, byly tam dwie babki, jedna z nich schudla w roku 29 kg a druga 45 kg wlasnie z ta dieta. Jezeli chodzi o tluszcz, Pape powiedzial, ze potrzebujemy go do odnawiania komorek, jezeli nie dostarczymy go organizmowi, to on sam znajdzie sposob zebysmy go jednak dostarczyli( napady glodu, zachcianki itp.) Zasada jest - 1 gram tluszczu na i kg ciala, czyli ktos kto wazy 70 kg potrzebuje 70 gram tluszczu w ciagu dnia (uwazac zeby nie bylo wiecej). Bardzo wazne jest zeby na sniadanie smarowac bulki lub chleb wlasnie maslem albo margaryna, to powoduje powolne opadanie cukru we krwi, co z kolei sprawia ze dlugo nie czujemy glodu. Co do czasu posilkow - sniadanie do 10:00 obiad do 16:00 Po 17:00 weglowodany sa tabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....i kolacja najlepiej do godz. 21 :) skad jestes w niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keinohrhase
mieszkam w krainie Saary :) Saarland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaat24
czy którać z Was ma polską wersję książki dr. Pepe? czy są tam przepisy na posiłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy ktos tu jeszcze zaglada:) tak dopiero zobaczylam, ze to prawie 3 lata minely jak zaczelam ta diete. nawet nie wiecie jak to trudno sie przestawic na inny sposob zywienia, jesc pomiedzy posilkami i liczyc kalorie. od jakiegos czasu waga w ogole mi nie spadala, dlatego musze zaczac inny sposob odchudzania:) poza tym mialam badanie na insuline, mam z tym teraz male problemy, dlatego ten sposob odzywiania powinnam na razie zmienic. nie wiem czy ta "dieta" ma z tym cos wspolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apple_juicee
Decyzja zapadła - dieta na którą się decyduję to Pape (wydaje się w miarę rozsądna i łatwa w doborze składników). Dodatkowo mam zamiar nie przekraczać 1000 kcl.Jadlospis na jutro: s: banan o: warzywa na patelnie (na teflonie bez tłuszczu) k: activia naturalna plus 20 min stepper i brzuszki start 75 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaat24
ale jak masz zamiar stosować tą dietę skoro śniadanie to banan? no kurde nic nie schudłaść? ile stosowałąś dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×