Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

Dobry paniom! Lammia- wczoraj nie cwiczylam ale byłam na długim spacerku szybkim krokiem :-) :-) :-) :-) czulam cale nóżki i poldupki :-) :-) :-) :-) A dziś będę miała tyle ruuuuchu ze ho ho..... Myje okna.... A uwierz ze trochę ich mam w domku :-) :-) :-) no i brzuszki tez będą i może potancze. Mój dziś pracuje..... A wiec.... Wczoraj z rana było 70,1 a dzis tam tam tam ....... 69,8 aaaaaaaaaaa........:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-D No ale zobaczymy jak dluuugo poniżej 7 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Osa, brawo!!!!! Udało się, gratuluję! :D :D :D Jesteś dzielna dziewczynka :) Czyli dieta działa!!! Ja też okienek mam sporo... myłam te najbardziej widoczne przed świętami, a teraz sobie pomalutku kończę... po jednym na dzień :) I w ogóle wzięłam się za takie większe porządki, wymiatam kurze z zakamarków... układam w szafkach, trzepię dywany, szoruję i piorę :D Za chwilę wiosna i jak wyjdę na dwór, to już do domu tylko na spanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry moje Piękne:) Ja już w pracy:) po peelingu z kawy , po śniadanku i małej rozgrzewce na obudzenie organizmu:) kawa oczywiście bez tytoniowego zasmrodzacza:) Osa ja też bym na spacer poszła, ale nie mam z kim:( może męża jutro wyciągnę, oczywiście jak pogoda będzie w miarę ok. OSA GRATULUJE!!!!!!!!!!!! Ja bym 89 chciała zobaczyć, choć z drugiej strony mięśnie mam większe, więc albo waga stoi albo nawet rośnie. Zobaczymy. Lammia ja też powolutku witam porządkami wiosnę:) przed Świętami nic mi się nie chciało, mało świąteczna aura itd. A teraz prognozy są optymistyczne.... to czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osa 1985
Lammia no my tez jak przychodzi wiosna to prawie caly czas w ogrodzie spedzamy... kawka, drezemanko na hamaku i troche grzebania w ziemi ale tylko troche bo to moja pasja nie jest ..... oj nie.... :( czasami bym chciala lubiec grzebac w ziemi ale.... co posieje to nie rosnie wiec... nie mam cierpliwosci.... Tararar na spacerek sama chodze.... :) z muzyczka oczywiscie.... sluchawki na uszy pada w kieszeni i heja..... Jak masz fajna muzyczke .. ulubiona... oczywiscie szyyyybka..... to sie fajnie chodzi.... J sie nie moge przemoc zeby isc na taki bardzo dluuugiiiii spacer... jest taka trasa z ok 5 km.... moze jutro pojde w koncu z tymi kijami.... ale znajac zycie .... bedzie wialo i jak tak nie lubie chodzic :( Dzis siedze w domku umylam pare okienek ale czekam zeby zjesc obiad... pizza i deser ... moj wczoraj w pracy zrobil... pannacotta .... a potem ide dalej myc zeby kalorii spalic :) A pozniej chce obejrzec jakis fajny film... macie jakies pomysly??? bo ja szukam i szukam i znalesc nie moge.... jakas fajna komedie romantyczna :) Czekam na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa a Ty czemu pomarańczowa? Ha ha ja tez jakoś nie specjalnie grzebiąca jestem:)w tym roku pierwszy raz działkować będziemy na swoim:) mamusia nam dała jedną działkę:) No może pójdę na spacer, córcia ma fajne słuchawki, może pożyczy matuli:) No ja od niedawna lubię dupstep i takie mocniejsze brzmienie, power taki mi wstępuje że aż chyba spróbuję) No ja tez czekam na obiadek:) czuję głód czasem nawet zaraz po posiłku, to pewnie brak fajków tak działa.Oj komedii to ja już dawno nie wiedziałam, a tym bardziej dobrej.Ja się zastanawiam czy nie obejrzeć "Pokłosie", ale trochę się boję.Podobno film fenomen, tylko realnie brutalny i ten temat.... Matko jak ja mam zimno w pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osa 1985
Tarara pisze z kompa... mojego. :) wlasnie cos mi nie pasilo i nie moglam sie kapnac co .... eh... sobota :P Zaraz bede wcinac pizze... do tego ten deser i jeszcze sobie zrobilam budyn o smaku krowkowym.... ale mleczko jest 1,5 % i zamiast cukru syrop klonowy... mam nadzieje ze nie przedobrze... a do tego filmik.... Kobiety Pragna Bardziej.... pare latek juz ma... ale znowu sobie obejrze... Tarara a gdzie ty pracujesz ze masz zimno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz obiadek:) ale już czuje głód:) Kurcze jakbym miała w pracy głośniki też bym coś obejrzała:( Pracuję w małym sklepiku z panelami, dziś jakoś zimno ,że tragedia. Włączyłam grzejnik i piję gorącą herbatę:) Miałam pytać czy każda z Was trzyma godzinne odstępy między jedzeniem a piciem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
Witam osa gratulacje az tyle to cudownie twoja upragniona 6 z przodu Ja nie przestrzegam picia nawet nie wiedzialam ze przeba po godzinie A ja uwielbiam ogrod mam malutki kwiatowo grilowy przy domu i 2 ogrod kwiatowy z altana nad jeziorem w trakcie budowy ,budowa trwa a ja juz mam zagospodarowana ziemie i co przyjazd na dzialke to zmiany dzisiaj piekny dzien bo slonce swieci jak ja to lubie jestem po pracy i posprzatalam w domku wiec mam troszke wolnego wlasnie ogladam moj program domo o odrodach jak popetrze to juz czuje ta zielonosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatakaja
Witam was jestem juz po roznych dietach zostalo mi jeszcze kulka kg jak myslicie uda mi sie tu schudnac bo juz nic nie dziala na mnie czy na tej diecie trzeba miec wieksza nadwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatakaja
Bo podoba mi sie ta dieta sa 3 posilki tylko czy ja na nie mam szanse schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
Witam napewno schudniesz popatrz inne dzieczyniki tez maja malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór paniom! U mnie waga się nie zmieniła..... Zobaczymy jutro :-) Jakatakaja- możesz nam napisać cos więcej o sobie??? Ile obecnie waży sz i ile masz jeszcze do zrzucenia??? Mam świetny opis tej diety nie wiem czy mi się uda tu wrzucić..... Spróbuje :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatakaja
Hejka dziekuje za odpisanie oda jak cie uda to wrzuc nigdzie nie mozna ksiazki kupic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatakaja
Osa powinnam napisac a nie oda wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! Mile panie :) U mnie pokazalo dzis 70.... ale sie nie zalamuje zawsze po niedzieli mi przybywa... Nie mam tyle ruchu... moj pracowal a ja na fotelu przed v siedzialam. Co prawda odbylam 2 spacerki i brzuszki tez byly ale.... Jutro napewno bedzie znowu 6 z przodu :) :) :) Jakatakaja- no wczoraj chcialam wrzucic ale nie da sie skopiowac... poszukam linka ze str. ale pewnie juz natej str. Bylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatakaja
Witam osa bardzo dziekuje a co z tlusczani np maslo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatakaja
Lub oliwa z oliwek bo chyba mi umknelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakotakaja- wiesz ja jem wszystko ... Nie patrze na takie cos... Oczywiscie w ograniczonych ilosciach mysle ze posmarujesz kanapke maslem ... leciutka warstwe to nic sie nie stanie. Mleko tez jest zakazane a ja od pocaatku pije kawe z mlekiem rano inna kawa dla mnie nie istnieje.... chudne wilno ale chudne. Dzis zaczynam 8 tydz i schudlam 4 kg w tym 3 tyg. waga stala. Dziewczynki... gdzie jestescie... wczoraj tylko laleczka pisala a gdzie reszta??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatakaja
Osa gratuluje bardzo ladny wynik i dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa, jestem :) Wczoraj wieczorem z mężem się wyrwaliśmy z domku... poszaleliśmy... wróciliśmy o 2.00... a dziś rano trzeba było wstać do dzieci........ głowa mnie boli cały dzień i ledwo żyję.............. na wagę nie wchodzę :( Gubią mnie te wypady... muszę to przemyśleć :) co trochę zgubię w tydzień, to w weekend nadrobię... ale sama sobie jestem winna, więc przynajmniej wiec jaka jest przyczyna........ Jutro napiszę z rana, bo nie mogę dziś za długo siedzieć przy komputerze - głowa mi pęka. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo!!!!! Chociaż jedna się odezwała :-) :-) :-) Lammia spoczko po prostu się zleklam ze się gdzieś przenioslyscie :-) :-) A ja dziś pozarlam garsteczke oczeszkow ziemnych ;( wiem wiem.... Nic gorszego nie mogłam wybrać ;( Teraz zrobilam brzuszki i chwile hulaczem pohulam :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyję żyję:) trzymam się ostro:) nie mam kompa w pracy b umarł i nie miałam jak pisać, bo w domu nie dadzą:P jak będę mieć chwilę to wsio opiszę:) no dziś zaliczyłam 19 dzień weidera, tydzień bez fajki, kolejne 3 cm w talii mniej, dziwnie dużo jakoś, nie wiem czy mąż mnie źle nie zmierzył, no zobaczymy w sobotę:) wtedy zmierzę się sama pod czujnym okiem męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello. ja tez jestem.. o wadze nie pisze bo mam okres i kg.wróciły wraz z woda hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! U mnie rano 70.1 :/ nie wiem czemu... masakra jakas. Jeszcze moj dzis zle sie poczul ... krwawil z nosa... mial zawroty itp. a Jestem z nim kilka lat i tak jeszcze nie mial :/ mam nadzieje ze to tylko przemeczenie. Teraz siedze w pracy i wmuszalam sniadanie... z nerwow nie moge sie na niczym skupic. iem wiem brzmi jak panikarstwo ale... jakby tk byla np. zwykla grypa to ok. A teraz sam jest w domu .... Nie chce dzwonic bo pewnie spi... on ma zadzwonic jak sie obudzi.... Mam nadzieje ze mu sie polepszy . Ok juz wam nie marudze... Dzis pewnie za wiele nie zjem bo nie mam apetytu... Moze dzieki temu schudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa głowa do góry... pamietaj ze teraz zacyzna sie przesilenie wiosenne i tak ludzie mogą reagowac.. własnie przemęczeniem i innymi dolegliwościami ze strony organizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatakaja
Hej osa to moze woda ci sie zatrzymala ja nie zaczelam jeszcze diety bo nie eiem ile mam tych wegli ns sniadanie i obiad zjesc jak mam bmi w normie jak to obliczyc moze wiecie? bylabym wdzieczna jakbyscie mnie oswiecily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest zależne od twojego BMI... poczytaj wątek od samego początku tam jest wszytsko napisane.. dla kobiet do BMI 25 - 75 gram wegli... dla BMI 25- 30 100 gram wegli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×