Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

może inaczej zielona bo źle się wyraziłam nie jest dla mnie istotne czy komuś się podobam- ja ze swoimi poglądami czy podejściem do życia bo na siłę nie zamierzam kogoś do siebie przekonywać mi osobiście pewne osoby i ich postawy też nie leżą- chociaż same te osoby mogę akceptować za zupełnie inne rzeczy a co do argumentów- moje argumenty- to też ja wymieniając się argumentami poznajemy siebie- wchodzimy w pewien kontakt- na tej podstawie chcemy lub nie chcemy ze sobą obcować bo tak naprawde w człowieku najważniejsze jest to - jaki jest- jakie ma podejscie do życia, do siebie, do nas- o wiele mniej wazne jest to ile stron jest w stanie zastukać o dupie maryni ja osobiście bardziej wole cię taką codzienną- bez filozofii- i widzę cię zupełnie inaczej niż ty widzisz sama siebie- dla mnie na szczęście o człowieku świadczą czyny ( na forum jego zdanie w jakiejś sprawie) - nie to co pisze o sobie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Teraz jestem na wyjeździe, ale jak wrócę, to owszem. :) Sami, trzeba było wcześniej wpaść - byś się załapała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Ike 🌻 mogę prosić fotkę ? :P ;) kiedyś miałaś w stopce album :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno wklejałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*na odwyku
Cieszę sie Ju ,że Ci sie ułożyło:) Wcześniej nie mogłam a teraz już po dyskusji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :P a to kiedy???????? yyyyyyyy nic nie wiem :o :o to teraz ładnie proszę wkleić 👄 :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , ja teraz tez jestem codzienna ;) trzepie tymi tekstami z rekawa , naprawde nie trzymym sie tego kurczowo to nawet nie filozofowanie dla mnie ;) komus sie zdaje ze ja o sobie pisze - :O a w gruncie rzeczy niewiele ;) powiem wiecej - ja o filozofii pojecia nie mam :D [teraz bylo bardzo osobiscie ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dzięki, Sami 🌻, też się cieszę. :) Mam nadzieję, że Tobie też się ułoży. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*na odwyku
No pewnie że sie ułozy u mnie kiedyś na pewno ;) spadam bo burza w Kraku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesu sami nie uciekaj bedziemy z toba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
No i dobrze myślisz, Sami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy burzy lepiej compa wylaczyc :O jak jej trzasnie? kto nas bedze sciagal na ziemie? no kto? ;) Sami - dbaj o kompa jak o wlasne cialo ;) 👄 i nie boj sie - jestesmy z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike TY Piękny rudzielcu 👄 Cudownie wyszłaś , słodko i dziewczęco ❤️ ładne masz oczka, duże i jędrniutkie usteczka ❤️ zazdroszczę Twojemu mężowi :P :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Tylko go nie karm i nie pój! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz zielona ja osobiście wole poznawać "filozofię" swoich rozmówców ty wolisz filozofię jakiś tam myślicieli z gwiazd dlatego troszkę nie rozumiem jak mogą cię interesować teorie pitusów zapomnianych kiedy masz taką różnorodność wokół siebie tamte wklejasz cytujesz - sypiesz nimi z rękawa- nawet kiedy z nimi się nie zgadzasz a wszystkie inne- te blisko ciebie negujesz i odpychasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty też zazdroszczę swojemu mężowi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
:D :D :D :D :D :D Ike!!! :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj podszywie mojego małego żonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikusia zauroczyłem się :P ;) wiedziałem ze jesteś bardzo piękna ale wcześniejsze zdjecia były troszkę tak z daleka i mniej wyraźne :P ;) Uwielbiam rude włosy :P ;) Ty masz bardzo ładna fryzurę i geste włosy :P ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , ja nie neguje :) filozofie pitusow zapomnianych :D umieram ze smiechu :P ja o nich zapomnic nie dam - wygrzebie i sprzedam :D :D :D ps.Ju , ten fragment tolle byl na innym topiku , on pisze o tym co nam sie zdaje ze jest miloscia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty ty choragiewo jedna ty masz komu tu słodzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zloty:D pisał jakieś dwa dni temu:P nawet na tym topiku dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Zielona, czytałam ten fragment i się właśnie do niego odniosłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , Zloty serce ma wielkie , obdzieli nas wszystkie ;) [po pietnascie minut dla kazdej - ja zastrzegam sobie pol godziny :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×