Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Luśka Jagodzianka
Cześć Staruszki. :) Sami, czytam, że polityka dawania szansy spełniła swoje zadanie. Super. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze zmanierr nawet sypia na lamach ;) Ju, czemu sie kasujesz? bierzesz dobry przykad ze mnie ? ;) :P Sami , masz racje - do takiego olewania siebie, to faktycznie trzeba dojrzec :D ps. NIEKTORYM nie udaje sie nigdy- ten proces :O stwierdzam z ubolewaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...................
Ike, właśnie widzę, jak się wstawiłaś. :o 😭 :o A raczej mnie wstawiłaś niezgodnie z prawdą 😭 Ale liczy się efekt, więc dziękuję bardzo :D🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Jagodzianka
Justys, odcień włosów bardzo ładny, taki chłodny odcień, jak lubię. A jaki Ty masz naturalny? Bo jeżeli jaśniejsze to trochę szkoda. Osiągniecie takiego koloru jest zwykle wielkim sukcesem brunetek i szatynek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...................
Hej, Zielona i Lusiu! 🖐️ Zielonka, podobnie jak Ty, tez się nie przywiązuję do moich postów. Ale inni mogą :o A że mam wspaniałe, mądre i dobre koleżanki kafeteryjne, to i tak wszyscy wiedzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o czym znowu piszecie:( Gdzie Ju kasują i dlaczego ją kasują :O? Luśka warto było dać szanse,oj warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś 🌻 nie ma za co :) ja mam po prostu dobre serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...................
Dzięki, Lusiu 🌻 Naturalnie mam jasny blond, ale mojemu się ciemnowłose podobają, więc cóż zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Jagodzianka
Sami, widzisz, co tu więcej mówić. Oby wszystko się teraz układało. :) Ja też sobie sprawie niedługo jakieś zdjęcia, wiecie, trzeba korzystać póki da się rzec, że gdzie niegdzie tlą się jeszcze resztki urody. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...................
Sami, tu - zgodnie z moją prośbą i dzięki wstawiennictwu Ike :D W sensie - posty z jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śmiejcie sie ze mnie,ale ja chyba skasuje wszystkie posty *sami* boje sie ze mnie motylek namierzy i bede miała przeje.... :O proszę o zroumienie 😭:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż za odważne dziewczątka
i wyluzowane, nie przywiązujace wagi do swoich postów...Kasuj samico kasu, bo jak motylek skuma kim jesteś to się znajdziesz na bruku i nici będą z bzykanka :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Jagodzianka
E tam, motylek ma lepsze zajęcia niż szukanie Cie wśród milionów internautów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczek powyzej - nawet ja zrozumialam ze Sami zartowala :O troche wiecej luzu :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...................
A tam, myślisz, Sami, że taki facet siedzi na babskim forum? :o Tylko na jedno uważaj, jak moge Ci doradzić - nie wspominaj mu nic a nic o kafe czy że piszesz na jakimś forum. Przezorności nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Jagodzianka
A jak się swoje posty kasuje?? Moze i ja bym się przyczyniła do przejrzystości kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie ''nie wspominaj'' a jak sie wygadam i przeczyta co nieco ? i cały image grzecznej dziewczynki spali na panewce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż za odważne dziewczątka
samica pokazała facjatę, tzycki w róznych ujęciach i nogi. jest z centrum Krakowa. żaden problem zrobić kolekcję dla motylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facjata samicy
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahahahhihihihi
nawet ja zrozumialam ze ......... hahahahhehehehhahahahaheheheh:D eh zielonka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica pokazała facjatę, tzycki w róznych ujęciach i nogi. jest z centrum Krakowa. żaden problem zrobić kolekcję dla motylka. rozumiem, że pierwszą chętna do "życzliwej przysługi" już mamy??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fot to sie nie wstydzę nie były ''niemoralne'' ale to co pisałam czasem:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki :P idziemy wszystkie na smietnik !!! ktos mam tu dobre imie zszargac chce :O ps. juz dawno nie bylam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomaranczko , ty sie sama siebie chyba wstydzic musisz ze tak zupelnie anonimowo :O to dopiero jest bol :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahahahhihihihi
Zielonka, ty to nigdy na pomarańczowo ja, ja :D :D :D Oj, gdyby ta ike i luska wiedziały, kto ich tak na pomarańczowo napierdalał, oj gdyby wiedziały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierek toaletowy lub papierowy ręcznik ( może być coś z materiału do wyrzucenia) i żelazko;) tylko nie przypal paneli:D albo nóż lub szpachelka i delikatnie zeskrobać- wosk ładnie odchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×