Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

wiem że jeśli kasza zniknie to wina oczywiście będzie niby nasza........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
Sami, na jesieni to on ewentualnie założy nowy topik, bo tutaj za bardzo ucierpiał jego pieczołowicie budowany wizerunek. Swoja drogą, jakąś ampułkę rozluźniającą mógłby sobie zaaplikować, bo czy warto aż do tego stopnia przejmować się komentarzami osobników, o których ma się tak liche zdanie, że się tak wyrażę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą po cholerę czyta wypociny sępów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jest tak jak Ike ,myslał ze dostaniem zjebkę bo WSPANIAŁEGO KUCHARZA obgadujemy nabijamy sie z Niego,a tu cisza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
"Swoja drogą, (...) czy warto aż do tego stopnia przejmować się komentarzami osobników, o których ma się tak liche zdanie, że się tak wyrażę? " "swoją drogą po cholerę czyta wypociny sępów?" Ike, dziękuję za sparafrazowanie, czyli przetłumaczenie na język zrozumiały. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami uważaj nie tak to inaczej kucharz- jak zechce- dopnie swego choćby na śmietniku miał wycytować i pół kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia:D nie ma za co :D 🌻 zagapiłam się i nie przeczytałam twojej wypowiedzi wyżej:D moja wina 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jego ego ucierpiało,bo w pewnym sensie każda z Nas za coś tam Go szanowała itd,a teraz widzimy jego prawdziwą twarz,bez dystansu i egoistyczną oj musi Go to boleć ałłła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
Ike, myślę, ze kiedy wysyłałaś jej tam jeszcze nie było. Innymi słowy, to było porozumienie dusz, czyli telepatyczny przekaz wiadomej natury. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem sami:D swoją drogą to mi coś przypomina:D takie słynne powiedzenie "nie chcem ale muszem " tylko w wersji ekskluzywnej "nię chcę alę muszę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
W każdym razie redakcja również dostąpiła zaszczytu bycia adresatem wykładu umoralniającego. :) Nie chwaląc się, sporo naszej w tym załugi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu a czy to pierwszy raz?? kiedyś redakcja została surowo upomniana, że moje zachowanie podpada pod jakieś tam paragrafy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa ośmieliłam się nazwać kucharza gówniarzyną..... i zszargałam tym jego dobre imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widziałyście ten komentarz na śmietniku? 20:31 [zgłoś do usunięcia] A ten stary ped Stary nie przejmuj sie moderatorki skasują ale i tak kto miał przeczytać to przeczytał tak wiec uspokój się i zrób coś z tymi jajkami. Zgniły ci pewnie dlatego że nieużywane. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami to chyba nie do kucharza- mam nadzieję swoja drogą co mam do niego to mam ale moderacja powinna jakoś się zachować a nie zapytać i zniknać i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
Sami, to chyba było do tego gościa o nicku "zgnilizna moralna". W każdym razie wyszło nad wyraz dwuznacznie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wnikam do kogo ale na innych topach bardziej sie wyzywają :O no powinny usunąć skoro prosi,bo takie są zasady kafe,ale żeby robić z tego koniec świata? bez przesad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami ale przecież my sie w ogóle nie bluzgamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
No i nigdy nie przeczytam, co się tam w kuchni działo w najgorętszym okresie. Lekturę kilku topików miałam odłożoną na bliżej nieokreślony czas w przyszłości wolnej od udręk dnia powszedniego. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konflikt nasz jest absurdalnie śmieszny- my czasami chodziliśmy tam sobie podyskutować- i to grzecznie a pare osób nas tam nie chciało i to też zasadniczo zależnie od humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu nic byś nie wyczytała kasza była posprzątana...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
na pamiątkę. ;) " [zgłoś do usunięcia] turkuc podjadek Iftar, można prościej i pokuszę się o przystępne streszczenie. Dziś wciąż o tym samym chociaż okrężnymi drogami, poznajemy w dalszym ciągu wspaniały w swej różnorodności świat zwierząt. W mojej ocenie po wybitnym przemówieniu zarannym do szeregu zacnych tytułów Cesarzowi przybyło kilka jak chociaż szablak krwisty, pióronóg nadzwykły czy niepylak apollo. Ten ostatni jakoś wydaje mi się najbardziej trafny. Sąsiednie przestrzenie dywagacyjne zasiedlają w rozumie Jego Magnificencji zgniłówki pokojowe, które mają czelność wchodzić w wytworne progi AŻKUCHNI. Mam nadzieję że pomoc się przydała i oddaliła cię od miana wojsiłki pospolitej. Wyjaśnienie zrobiło się przydługie, skończę zatem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa zaraz potem kuchnia dostała miano nadwyżyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jeśli skasują dziś kuchnię czeka nas stypa co prawda jedną niepotrzebną - po kafeteryjnej śmierci retro już mieliśmy.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez sie zaraz na smietnik przejde , zbadam co to za dramaty wstrzasnely znowu podwalinami kafe ;) :D ps. dzisiaj cosik kurna czasu mi brakuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
Trafiłam też wizję statku, dobrze sobie odświeżyć pamięć przed stypą. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
eee,poszłam na śmietnik, spodziewałam się krwi i łez, a tu tylko tyle...?:O jestem zawiedziona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Fartowna
Widzę, ze zawsze szczery był tam z misją pokojową. ;-) Co się z nim, stało, ze tak nagle zniknął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli on tu na biezaco miedzy nami siedzi????? ;) to nie pomylilam sie rano :P Kucharzu , odezwij sie w koncu jak czlowiek , zejdz ze swojego piedestalu... naprawde , dobrze ci to zrobi :) tutaj wszyscy wsadzili przeszlosc miedzy bajki - nie czujesz tego? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×