Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

dobrze retro dobrze przynajmniej bym wiedziała............. chyba zresztą w tej sytuacji to najlepsza odpowiedź jaką by dla mnie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"retro pamięta teksty wszystkich użytkowników forum z ostatniego roku" tylko te wybitne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ja wiele razy mówiłam w imieniu komika rozumiem retro przecież ją to boli niedawno o tym rozmawiałysmy my wiemy że be kucharza bedzie normalnie ona tego nie wie ma prawo i oby tak pozostało to straszne stracić złudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzedzam:) jestem pijana:) tnie mi litery;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że go masz dobrze że on dziś ma ciebie nikt tu nikogo nie ma, Ike przestaliśmy rozmawiać dawno temu, spójrz do Kuchni dawno temu. sądzę jednak że to niesprawiedliwe że my sobie piszemy, a on nie. też to lubił, miał swoje miejsce, wolne wieczory, by to robić, miał różne rzeczy do powiedzenia. mógł pisać. a jednak nie pisze. jeśłi wróci do Kuchni, pewnie znowu byście go zmasakrowały , że udawał, że odstawił cyrk, że tamto siamto owamto.... bez sensu. nawet bym się nie odważyła go namawiać. kurde, spać idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach retro, niech cie to nie boli :) szanuje twoje uczucia do tej wyimaginowanej postaci.. co prawda nie rozumiem - ale szanuje :) nie musisz go bronic ... to dziecinnie strasznie... wlasciwie jak z niego taki kawal chlopa - czemu sam nie wpadnie i nie powie: retro , daj spokoj , nie warto.... to chyba rola faceta - czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro - nikt go nie masakruje - to on nie potrafi odpierdolic sie od nas:) i tego to ja juz zupelnie nie rozumiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz go bronic ... Zielona no weź nie żartuj:) jesteśmy dorosłe, niezależne kobiety:) robimy tylko to co chcemy, pamietasz..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro miałam na mysli maile nie wiem nić porozumienia a co do restzy retro daj spokój i ty odchodziłaś z kafe czujesz się zmasakrowana? o odwykach lusi nawet nie wspomnę......... jest mi przykro, że do tego doszło naprwdę! ale wiem retro , że ja się nie zmienię póki kuchnia będzie i jesli ktoś na niej napisze coś co mnie zainteresuje- wejdę tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuchrz o przyjazni :) O przyjaźni Przeczytałem wczoraj kilka uwag o przyjaźni. Z ogromnym smutkiem, zażenowaniem przechodzącym w obrzydzenie. I popatrzyłem, jak tworzy się inną \"przyjaźń\", \"przyjaźń - biznes\", w którym nie o pieniądze wszak chodzi, ale o pozycję, prestiż, poparcie, akceptację, miejsce w szyku, możliwość lansowania siebie, budowanie swojego wizerunku, prawo do stwierdzeń jesteś/em twoją/im przyjaciółką/cielem. I to w tym biznesie jest i celem samym w sobie i środkiem płatniczym. Nie przyjaźń w jej swoistym sensie. I tak samo, jak w biznesie, w którym chodzi o kasę, tak i w tym, naczelną zasada jest maksymalizacja zysków. One rule - no rules. Najmniejszą, wbrew pozorom, siłę nabywczą ma wazelina. I najszybciej się dewaluuje. Niezależnie od koloru. Bo kupiony za nią towar jest tak samo hm...prawdziwy, zaś miejsce, do którego z jej pomoca się włazi... Pani Przyglądająca się tylko poznaje prawa wirtualnego żywota. Moje niektóre spostrzeżenia na temat tych praw od czasu do czasu przedstawiam. Dzisiaj jest o kafeteryjnych \"przyjaźniach\". Tak niektóre z nich widzę. Są i prawdziwe przyjaźnie, ale to temat nudny i za trudny \"...uciekać – gdzie pieprz rośnie……….. tam wszystko jest jednoznaczne i proste …..i na pewno można podziwiać piękno i kolory świata….. \" Mam już buty, brudne wprawdzie, rozpięty rozporek przyciąga uwagę, a przypisywane mi chamstwo postrzegane jest jako męska atrakcyjność. Pożyczy mi ktoś szerokiej drogi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszyscy wiedza do kogo pil :) dlaczego nie potrafi sie po prostu odpierdolic i pisac o tym o czym ponoc portafi ? :) to tylko jeden z ostatnich postow - mam dalej wklejac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona tu NIE OSKARŻAMY stronniczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - ja stronniczego nie znam :O Retro- jako dorosla , niezalezna kobieta - wez odpowiedzialnosc za siebie .. inaczej to zadna niezaleznosc - to jakies chorobliwe uzaleznienie :O ja bym sie nawet tak dla mojego meza nie podkladala :O a on nigdy by tego nie wymagal odemnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
wszyscy sobie idą,a ja spac nie mogę😭 bo mnie całkiem realne wyrzuty sumienia podgryzają:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
nie przyznam się bo to straszna głupota:D mówiąc bardzo ogólnie chcialam unieść się honorem-i z nic nie znaczącej sytuacji zrobiło mi się nagle ......:P bo jakoś tak się zapędziłam:P teraz myslę jak wybrnąć ale jeszcze nie wymyśliłam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
e tam,bardzo jasno to napisałam:P dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..................
Wstawać śpiochy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..................
Sami, wybacz, że CI wczoraj nie wysłałam maila, ale zasnęłam przed 20.00 :o Mogłebyś mi podać Twój adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstała czytam te nasze wypociny i nie wiem czy śmiać się czy płakać ..... chyba czas na odwyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.................
Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.................
Też przeczytałam Wasze wczorajsze wypociny :P I muszę się nie zgodzić, że nasza opinia nt. Kucharza jest przez "Stronniczego". Stronniczy to był stronniczy, a Kucharz jaki jest - wszyscy mogliśmy zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś bo to nienormalne- tracić tyle czasu i energii na spór o jakiegoś tam człowieka , który jest dorosły i robi co chce chyba czuję się tym zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.................
Aha, o to chodzi. Zgadzam się z Tobą, facet wie, co robi. Sama Retro stwierdziła, że Kucharz wie dokładnie, czego chce. Ale mam wrażenie, że Retro ma nas za przygłupów :o Chociaż Ciebie, Ike, wyjątkowo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś nie zauważyłam tego ona ma taki styl po prostu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.................
Ale skądś to się bierze jadnak.. No nic, nieważne, muszę spadać na miasto. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×