Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Justyśśka
OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekk
matko,ile dziś stron nastukaliście?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
kocham ike i modle się do niej co noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
Przybywam, mam czarny nick ale solidaryzuję się z pomarańczowym motłochem- dzięki temu nie atakują mnie i czarnuchy i pomarańcze tak sobie to wszystko dobrze umyśliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
w dzień nie w dzień zajęta jestem swoim życiem osobistym i zastanawianiem się, czy już Go kocham czy jeszcze nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
ike będę cię kochać jak się upiję:) a może nawet dla ciebie zaśpiewam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
przybywam- a jestem- jestem cwana i inteligentna, chociaż jeszcze młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpiewaj, bo Przybywam wystraszysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
ups oczywiście nie tak inteligentna jak ike:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekk
Iftarek!!!!!!!!!!!!!!!!!!😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups oczywiście nie tak inteligentna jak ike No myślę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
ike o ile pamiętam to też nie masz w tej materii talentu wiec nie przygaduj młodszej koleżance:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwudziestego piątego a był to dzień czwartek Kafe oglądało rozgrywki zażarte Prowadzi boska ike i boska zielona Która pierwsza spasuje albo która skona Której się to znudzi, wytrze klawiatura A może łapą swoją zamiesza cenzura Co posty wycina mlimlimli o miłości By znów na topiku czystki ślad zagościł Kaw wypitych litry, godzin nikt nie zliczy Ważniejsza cierpliwość jaką się tu ćwiczy Którą betonowe ścisną argumenty Której liter potok będzie bardziej kręty Żadna już nie kuma o co której poszło Kto zaczął i kiedy na topiku tłoczno Od ich łokci wytartych na słownych potyczkach Raz ike zielonej w nosa daje prztyczka To znowu zielona nie jest dłużna ike Nikt o penach nie wspomniał, nie zajął komikiem Od rana się mieszać zachciało kobietom A jak kłócą się baby to wiadomo- beton Nikt tego nie zdzierży dłużej niż chwil kilka Dobrze że na fotelach bo dostałyby wilka Lepiej przebieżkę zrobić, nawdychać się tlenu Niż przed monitorem dogryzać bliźniemu Dać w końcu se siana i wystawić grabę Wszak nie do kłótni przeca stwórca ulągł babę ************************************************************* Wszelkie podobieństwo do ników i zdarzeń przypadkowe. Autorka rości sobie należne jej prawa do pobierania opłat w przypadku umieszczania jego słów w miejscach kultu słów niestosownych czytaj Śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Czy to prawda, że rozmiar między 15 cm a 18 cm jest najlepszy? Sorki, że się wpieprzam tak w Wasze dyskusje, ale bardzo mnie to ciekawi. A tu same penoekspertki, więc ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
przybywam- nie mogę- ike wyraźnie sobie nie życzy:) może kiedyś spotkamy się na innym topie to się odważę- ale ty stawiasz wódkę:) na sucho nie śpiewam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
no ike to teraz odpowiedz osram wierszem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekk
Żarówcia, ja wielbić Twój talent:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybywam- nie mogę- ike wyraźnie sobie nie życzy może kiedyś spotkamy się na innym topie to się odważę- ale ty stawiasz wódkę na sucho nie śpiewam A ta wodke na gg wysylacie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
house- korzystamy z handlu internetowego ike- boska- czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie
Proszę mi wytłumaczyć czym kieruje się ktoś pod nikiem ike . Tylko proszę nie wmawiać dla mnie , że swoją inteligencją :) Alter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
iftar wiemy o nim tyle ile ty ale skoro mu sie wydaje, że na niego czekałyśmy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
Proszę mi wytłumaczyć czym kieruje się ktoś pod nikiem ike . Tylko proszę nie wmawiać dla mnie , że swoją inteligencją życzliwością zapewne- dla mnie ikuś zawsze jest życzliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×