Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość znajomek
Pare miesiecy inaczej mowilas :O Ja dalej twierdze ,ze.... dobrze wiesz :) A ja hmm jak to ujac nic sie nie zmienilo ? a jak nawet jest roznica to ja jej nie widze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare msc temu Ty też inaczej mówiłeś:P Znajomek Ty wiesz co sie działo ze mną przez 3 msc --założę sie ze przestudiowałeś moje posty--ja nic nie wiem czy łaskawie mógłbyś nakreślić co było po twim zniknięciu :):P nie wklejamy linków już:P A Ty Doktorek ,myslisz ze Twoja obecna dziewczyna jest TĄ JEDYNĄ ,czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle, ze to ta jedyna kobieta :) Ona jest wspaniala osoba :) czemu mialbym zakladac, ze bede mial kogos innego ? Ja juz sobie nie wyobrazam zycia bez niej. Moze nie sprawiam takiego wrazenia, ale ja do uczuc przywiazuje naprawde ogromne znaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sprawiasz wrażenia uczuciowego,ale nie uważasz ze jesteś za młody na poważny związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
"pare msc temu Ty też inaczej mówiłeś" Co innego mowilem ? :O Co mowilem o Tobie dalej to potrzymuje , a ze jestes uparta to inna inszosc :P:) "Znajomek Ty wiesz co sie działo ze mną przez 3 msc --założę sie ze przestudiowałeś moje posty--ja nic nie wiem" A mozesz sie zakladac :O od tamtego incydentu zablokowalem strone wiesz dlaczego i z czyjej powiedzmy... prosby :classic_cool: "czy łaskawie mógłbyś nakreślić co było po twim zniknięciu " Co mialo byc bylo chujowo 🖐️ a jak mialo byc ? A jak sie troche poprawilo to juz nie mialo sensu :O "nie wklejamy linków już" http://www.youtube.com/watch?v=RFP-aNLLAjs jak na zlosc:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wiek ma tu znaczenie :) Kiedy jest uczucie :) ja nie potrzebuje zabawy dzikiej, wyszalec sie tez, nie potrzebuje :) Wiele osob mowi, ze sie jak 30 latek zachowuje, ja po prostu soba jestem :) Wiesz ona jest dla mnie naprawde wazna i ja dla niej tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe Znajomek nie wracajmy do tego co było,wiesz jakie miałam o tym wszystkim zdanie ,gdybyś chciał to byś ..... z resztą ........:) ale mi wytłumaczyłeś --było chujowo w miare a teraz jest bardziej?:O Doktorku podziwiam tylko raz w zyciu wiedziałam ze ON TO ON,a potem...już nic nie wiedziałam:O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
"Tak na zlosc dzieci robia." Wszyscy jestesmy dziecmi...bozymi wiec sie nie czepiaj :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy jestesmy dziecmi...bozymi wiec sie nie czepiaj Ja sie, nie czepiam tylko stwierdzam fakty, a potrafisz udowodnic istnienie Boga :) ? Nawet jesli istnieje to mozna stwierdzic, ze sa normalne dzeici boze i dzieci boze z zespolem Downa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, ja tez tylko raz chce wiedziec, ze ona to ona :), ale nie chce nigdy konczyc tego zwiazku :) Jesli by sie skonczyl to pewnie nigdy bym innego zwiazku nie rozpoczal, ale nie kracze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
"hehhe Znajomek nie wracajmy do tego co było,wiesz jakie miałam o tym wszystkim zdanie ,gdybyś chciał to byś ..... z resztą ........" :O Sami wiesz dobrze jak bylo i jak wygladala rozmowa..wiesz ,ze ja slucham jak ktos do mnie stanowczo pisze.. "ale mi wytłumaczyłeś --było ch*jowo w miare a teraz jest bardziej?" Teraz jest tak jak bylo przed wszystkim czyli neutralnie bez emocji i szaro :) "Ja sie, nie czepiam tylko stwierdzam fakty, a potrafisz udowodnic istnienie Boga ? " Najpeirw trzeba byc wierzacym zeby cokolwiek mozna bylo udowadniac 🖐️ "Nawet jesli istnieje to mozna stwierdzic, ze sa normalne dzeici boze i dzieci boze z zespolem Downa " Stwierdzic na jakiej postawie ? Bo rownie dobrze moge stwierdzisz ,ze sie czepiasz mnie na postawie glupich dopiskow :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
"Znajomek to złośliwiec" Przygania kociol garnkowi :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzic na jakiej postawie ? Bo rownie dobrze moge stwierdzisz ,ze sie czepiasz mnie na postawie glupich dopiskow A na takiej, ze skoro zakladasz istnienie dzeici bozych to ja stwierdzam fakt, ze dzieci normalne sa i nienormalne, a skoro stwierdziles, ze dziecmi bozymi sa wszyscy, to tez Ci z zespolem Downa :) Ja sie nie czepiam tylko stwierdzam fakt, ze Twoje dopiski sa dziecinne, a jesli to byl zart, to chyba z opoznionym zaplonem, bo jeszcze nie zaczalem sie smiac. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomek po cholere znowu wróciłeś na kafe zle Ci było :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
"heheh i zaraz ujrzymy dystans znajomka" Dobrze wiesz ,ze mam dystans do wszystkiego :D tak bylo jest i bedzie. "Znajomek po cholere znowu wróciłeś na kafe zle Ci było " A kto powiedzial ,ze wrocilem? :O po prostu jestem a jak na dlugo hmm tego nie wiem ale sie zobaczy :) To bylo pytanie retiryczne? mam nadzieje ze tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam Doktorku :) Znajomku oczywiście ze retoryczne jedziesz gdzieś na urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
Nie mam ochoty ruszac sie z domu w tym roku, pozatym za miesiac zaczynam staz w drugiej firmie. A Ty juz po urlopie ? czy dopiero przed ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade za 2 tyg teraz jestem na zwolnieniu lekarskim --potem urlop gratuluje kariery zaraz spadam bo sie żle czuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×