Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Justys, ale Ci zazdroszczę tych snów :P A kto to jest ten szczęśliwy senny wybraniec??? Ike, ja myślę, że to nie jest jedyny temat w tych Retro lekturach, ale nie będę się wgłębiać. Tak tylko sobie podejrzewam, bądź intuicyjnie dostrzegam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu być może:) ostatecznie ja sama czasem podczytuję stare topiki ostatnio w ogóle oddaje sie głównie lekturze topików tematycznych- tych z których można sie pośmiać wydumana wojna kucharza mnie już nie bawi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Uuuu, Ike, to masz wydatki... A co się teraz kupuje dzieciom na komunię? Dalej rowery, aparaty i łańcuszki? :D Lusiu, te sny wcale takie fajne nie są - szczególnie gdy się budzisz i uświadamiasz sobie, że to był tylko sen.:P Albo jak się stresujesz, czy aby przypadkiem nie powiedziałaś jego imienia przez sen, a raczej, czy nie słyszał tego ktoś, kto nie powinien.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całus sobotni
Ju 😘 ;) Lusia-właśnie chyba trochę wierzę,na starość się w ogóle jakaś przesądna robię i w zabobony wierzę:O mimo że wiem że to nie jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Oczywiście witam Egdo! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ju nie wiem co się daje mój były mąż uparł się, że kupi rower- no i w sumie rower 9 latkowi się przyda a reszta rodziny zapytał to powiedzieliśmy szczerze, że chcemy małemu kupić mały telewizorek na ścianę moja siostra tylko daje mu oddzielnie 1500- to poulepszamy mu komputer i kupimy lepszy monitor bo tak zasadniczo to on wszystko ma:O moje dzieci są jedynymi w rodzinie więc są dość przez rodzinę rozpieszczone przybytkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice to chyba organizują przjęcie, więc prezentów juz kupowac nie musza na komunię. :) Justys, szkoda, że nie ma możliwości scedowania takich niepożądanych snów, bo ja bym była chętna na te Twoje. :P Całus, daj spokój, przeciez każdy ma czasem jakies senne koszmary, ale jestem pewna, że mało który jest zapowiedzią czegoś złego. Tzn. są wyjątki (sama jeden znam), ale bardzo rzadkie zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ale im fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju wcale nie bo potem jest problem żeby własnemu dziecku sprawić radość bo dzieciak byle czym się nie cieszy mój syn o tyle jet dobre, że uwielbia czytać więc fajna książka robi swoje ale gdybym chciała kupić mu coś extra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
To bierz te sny! :P Ale nie ma co się śmiać, bardzo często sny coś oznaczają, niekoniecznie jednak nalezy je odbierać dosłownie bądź wierzyć sennikom. Niektórzy twierdzą, że to, co się śni, należy interpretować odwrotnie. Cieszcie się, że Wam dobrze obie półkule działają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju czyli mam mieć nadzieję, że pozbędę się okularów??? swoją drogą zauważyłam, że gorzej widzę kiedy jestem przemęczona... i tak się zastanawiam, czy jakiś szarlatan zamiast zalecić mi magnez - za szybko nie przepisał mi okularów :D ale są fajne więc cóż...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie jestem pewna, czy moja prawa półkula dobrze działa. Bo niby dlaczego ja się w ogóle nie mogę zakochać, hę? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijumis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam lusiu to nie wina mózgu a nieodpowiednich mężczyzn ciebie otaczających i tak sobie mów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ike, toś Ty okularnica? He he, nie wiedziałam. :D Lusiu, właśnie z prawą półkulą aż za dobrze, skoro nie możesz się zakochać. To wina Twojej wyobraźni, że wykreowała ideała:P, któremu żaden realny mężczyzna nie może sprostać. ;) Ale wiem, że z tym nie jest tak łatwo i zakochanie często się nie zdarza - dlatego należy kurczowo trzymać się tego, którego się już złapało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju, no to dla mnie nie ma już ratunku. Nie trzymałam się wcale, a co mówić kurczowo, ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam ju niektórzy są bardzo kochliwi:P okulary noszę od jakiś 2 miesięcy:P fakt że raczej do czytania i oglądania- mimo, że niby powinnam nosić stale- ale jakoś na co dzień aż tak mi te oczyska nie przeszkadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawiedliwości, oj nie (że jedno bardzo kochliwi, a inni wcale). Sami, u Ciebie to tez chyba ten sam problem z prawa półkulą, prawda? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu a kiedyś była sprawiedliwość na świecie ???:) sami a może naprawdę jesteś w ciąży??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Helloł Sami! 🌻 Lusiu, to następnego, którego złapiesz, trzymaj i nie puszczaj. :D No właśnie tylko Ci kochliwi bardziej mogą przebierać. A pozostali... no cóż... :P Ike, myślę, że te okulary to przez kafe nosisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju myslę, jednak że przez moją pracę- bo przy niej oczy męczą sie o wiele bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju, jestem mądra po szkodzie, więc jak bym chciała złapać i złapała (w co wątpię) to już pewnie tym razem trafnie. Na zasadzie do trzech razy sztuka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa lusiu czyli dwóch już było???? o to najważniejsze, że nie jesteś dziewicą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu bo zawsze trzeba szukać w życiu pozytywów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ochoty sie zakochiwać kochać i majaczyć pod wpływem chemii,bo to wielkie uczucie zwane dumnie miłość to nic innego jak narkotyk. Nie potrzebuje faceta 24/24 wystarczy mi mężczyzna ,który bedzie dostarczać rozrywek duchowych emocjonalnych fizycznych,z tym że bedzie mieszkał w swoim domku ja swoim.Spacerki,wycieczki(z moim synem i bez Niego)nocowanie od czasu do czasu u niego lub u mnie. nie romans,nie związek bez zobowiazań tylko związek z odrobiną wolności. To rozwiązanie najlepsze w moim przypadku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie potrzebuję faceta 24/24, ale wspólny dach mile widziany. W razie czego (np. sennych koszmarów) jest o wiele łatwiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Luśka miłego zakochania/kochania :) i snów BEZ koszmarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×