Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

psedło a czemu nos? powinieneś wiedzieć, że to dla mnie bardzo drażliwy temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejeżdżałam przez miasto Kucharza... mam nadzieję że piekły go wtedy uszy, bo mysłałam o nim bardzo intensywnie... świat jest mały naprawde wystaczą tylko chęci. i odrobina odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka T.
"U! A więc on poszedł na księdza z powodu zawiedzionej miłości? Luśka, nie będzie z kogoś takiego dobrego księdza." myślę, ze z niego jest bardzo dobry ksiądz (od wielu lat nie wiem, co sie z nim dzieje, więc tylko myślę) A z miłością było inaczej, to on ją zostawił, kiedy szedł do seminarium. A te uczucia parę lat później to chyba tak jakoś, jak to u młodego mężczyzny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany w ksiącu
Tym bardziej, Ike, masz się we własny nos cmoknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to czemu go nie odwiedziłaś?? retro jak chcesz to możemy nawet i tam pojechać- my z mężem pozwiedzamy miasto ty się nagadasz z kolegą tylko jesli mówisz serioo to byłaby kwestia dogadania się z terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany w ksiącu
Jeśli, o Retro, przejeżdżałaś przez miasto Kucharza, to znaczy, że najprawdopodobniej przejeżdżałaś przez moje miasto a nawet jeszcze bliżej? Czy w związku z tym odczuwałaś również jakieś swędzenia? Jeśli tak, to jakie i czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło to że jest długi, to nie znaczy, że jest tak plastyczny:P czekaj wystawię za okno to cmokniesz mnie ty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany w ksiącu
Zrobił dziecko pannie i poszedł sobie do seminarium? Tak po prostu, Luśka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu go nie odwiedziłaś?? nie miałabym czasu musiałam się dostosować do grupy przez Ostródę tylko przejeżdżaliśmy w samym Olsztynie zaledwie godzina ale nie ma szans żebym kiedyś na Mazury nie wróciła więc sprawę uważam za otwartą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka T.
Idę sobie, bo planowanie wakacji w mojej obecności jakoś nie nastraja mnie zbyt uszczęśliwiająco. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa sprawe uważasz za otwarta to co retro- za 10 lat? czy 20??? kiedy cię wpisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany w ksiącu
Zachciało Ci się, Ike, ale nic z tego. Twoja postawa wymaga zastosowania odpowiednich Retrorsji z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że najprawdopodobniej przejeżdżałaś przez moje miasto a nawet jeszcze bliżej a jakie to miasto Psełdo..? czyżby Święta Lipka?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka T.
"Zrobił dziecko pannie i poszedł sobie do seminarium? Tak po prostu, Luśka?' Psełdo, gdzieś Ty coś takiego wyczytał w moich słowach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całussss
Zakochany w ksiącu Biorąc pod uwagę Twój histeryczny stan, Całus, ja zadałbym sobie trud nawiedzania kościoła. A nuż cóś się zdarzy? znaczy że księża lubią histeryczki?:O chyba nie rozumiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany w ksiącu
Dziękuję, Osram, za życzliwość i otwartość. Jak sama widzisz, moje sprawy z Retrem i Ike nie układają się najlepiej, więc chwilowo macham na nie ręką. A może Ty byś się dała namówić, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachciało Ci się, Ike, ale nic z tego. Twoja postawa wymaga zastosowania odpowiednich Retrorsji z mojej strony. psedło nie wykręcaj się tylko się ciesz , że nie mam tak wielkiego tyłka jak nosa i nie chcę go wystawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spotkałas zie z dwoma najbardziej męskimi I NIE DO ZDOBYCIA facetami z kafe? wstydz sie retro :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany w ksiącu
Coś tam było o jakiejś ciąży, Luśka, chyba że cóś pokręciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany w ksiącu
Samiczka ma całkowitą rację! Wstyd, Retro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany w ksiącu
No dobrze, Ike. Skoro nie chcesz się całować w nos, to się pocałuj w organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka T.
"Luśka, z taką miłością, cel uświęcil środki' Czyli cel w postaci wybrania służby Bogu uświęcił środek, którym było zostawienie młodzieńczej miłości, do której wciąż żywił wiele uczuć nawet pięć lat później. Chyba można się z tym zgodzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany w ksiącu
Święta Lipka jest od drugiej strony, Retro. Miałem właściwe przeczucia. Puściłaś mnie bokiem na dystans około dwóch kilometrów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany w ksiącu
Luśka! Dość! Osram Cię prowokuje a Ty się dajesz nabijać w butlę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka T.
Psełdo, na szczęście mam wirtualnego Ciebie, żebyś czasem interweniował. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy owak kto chętny na wakacje- to wszystko da się zorganizować termin łatwy do zapamiętania- 1 sierpnia- wstępnie :P nasz punkt wypadowy z retro - zaczyna się od białegostoku- ale wycieczkę można by było sobie jakąś trasą zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka T.
Żarówka, lepiej nie, bo Psełdo się przemęczy koniecznością kolejnej interwencji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×