Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

tak sami na pewno w końcu nie jesteś przyzwyczajona do świeżego powietrza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi to nie w głowie jestem zmęczona jak siusiak po trójkącie najpierw remont u nas, teraz u teściów i przygotowania komunijne i wszędobylska dwójka "aniołeczków" uhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mała--zA stara? ja chodzę do klubów ,wiec Ty możesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u pozytywnych nic sie nie dzialo , wiec interweniowac nie mialam okazji ale jak bede na forum i ktos podpadnie , to go zalatwie tak , ze jego matka nawet nie pozna :P a poza tym jestem dobra podszywka i dbam o reputacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy Winsor
Podszywka full profesjonalizm! :P Ike, no to dobrze. że jednak tak pomyślałaś, bo ja z kolei zrozumiałam, że o oziębłość mnie podejrzewasz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu o oziębłość podejrzewam retro gdybym zaczęła podejrzewać i ciebie- to zahaczałoby to już o manię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dzień dobry, miłe Panie. :) 🌻 Ale co z Wami? Spać nie możecie w sobotni poranek? Mnie kac męczy, a mam robotę na kompie. I jeszcze pogoda się popsuła. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę spać, coś mi się w rytmie dobowym poprzestawiało kompletnie :( Ike, hehe, ja zaś podejrzewam Retro o namiętną lekturę rożnych takich archiwalnych już tematów kafe. Jakoś podejrzanie dużo wie i pamięta. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Piszę, liczę, zestawiam i takie tam. Czyli generalnie nic ciekawego. :P He, no prawda, nie da się aż tyle spamiętać bez przypomnienia sobie czegoś co jakiś czas. Chociaż są wydarzenia i sytuacje, które w pamięć zapadają. :) Spadam, miłego weekendu! 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu wiesz zasadniczo to i bez lektury sporo się pamięta i czy czyta czy nie- to- to , że o tym pamięta świadczy o tym, że w jakiś sposób jest jednak z tym związana emocjonalnie zresztą kto ją tam wie- może i podczytuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś oczywiście z podszywem nie masz nic a nic wspólnego??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ikuś, odpowiem dyplomatycznie: nie potwierdzam, nie zaprzeczam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaa wszystko jasne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całus sobotni
obudził mnie deszczyk o 7 rano 😭 znowu chciałam się przyznać-baba mi się znowu śniła-orientację zmieniam:O miłej soboty wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się śniło, że oślepłam:O i u mnie też deszcz a miały być upały!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całus sobotni
u mnie deszcz był tylko o 7 rano-przez jakies 5 minut:O ale tak waliło o szyby że mnie obudził a teraz słoneczko;) zmykam na kawe;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz uświadomiłam właśnie sobie że za miesiąc i parę dni są już wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całus sobotni
oślepłas?:O ja mam manię sprawdzania takich rzeczy w słowniku a potem sie stresuję-to jakaś choroba:P wczoraj mi się śniło dziecko bez rąk i cały dzień miałam wrażenie że się stanie coś złego:D ech,stary człowiek i głupi:P pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całus sobotni
w senniku* ja bez kawy to ten...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My potrzebujemy deszczu, a tu ani widu. A co do pamięci, ja też sporo pamiętam, ale raczej posty, które ja kierowałam, bądź do mnie kierowano. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całus, chyba nie wierzysz w senniki?? A jeżeli tak to przestań. Sny to jedynie projekcja naszych jakichś przeżyć, myśli itd, tyle, że w sposób dla nas niezrozumiały przetworzona na dziwaczne czasem obrazy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo by opowiadać ......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka metoda po angielskiemu zwana to make a long story short. A że języki, mimo, że inaczej, opisują tę samą rzeczywistość, więc w polskim też się na pewno da. Znaczy krótko się da. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Hej, Całus! 👄 :) Ale Wy macie sny straszne... Mnie się ostatnio śnią erotyczne z jednym konkretnym facetem, nie moim, żeby nie było :P Gorzej, jak rozmawiam z nim przy moim... po takich snach trochę mi głupio i buraka strzelam, teraz będzie trudniej zwalić rumieńce na to, że zzzimmmmno. :P Ikuś, zabierasz dziciaczki gdzieś na wakacje czy puszczasz je samopas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu ale retro głównie jednak pisze o tych samych wydarzeniach w kółko bo sex pod ścianą był przerabiany już nie raz- więc trudno go nie pamiętać zresztą ostatnimi czasy nikt z taką częstotliwością nie podejmuje tematu komika - jak retro widać kto za nim tęskni wkurza mnie tylko ta zasłona dymna- komik i ja, komik i sami......takie odwrócenie uwagi od własnej osoby..... jak można nam zarzucać cokolwiek jeśli samej nie jest się w stanie zapomnieć tego człowieka przecież był i go nie ma- jak wielu innych...... co do mojej ślepoty- też wolę wierzyć, że to od tego, że boli mnie oko:P egdo opowiadaj- mamy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju nie wiem jeszcze nic o planach wakacyjnych zawsze twierdziłam, że mam jeszcze czas po za tym najpierw muszą się pokończyć remonty i muszę przeżyć komunię wtedy zobaczymy na czym stoimy- i jeśli chodzi o urlop i kasę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×