Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

peniski mam jako kolczyki zaczynam was się kobiety bać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
to znaczy jaki? taki rozbierający wzrokiem i z penisami w oczach...? no właśnie taki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie retro dokładnie:) taki który zacznie od żony a skończy na twoich nogach...albo ogólnie na tobie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Ike, ładny kolor, chociaż ja bym szła w jeszcze jaśniejsze tony, które odmładzają. :) I tez lubię spinki, ale takie bardziej w stylu cyrkonia (skro na brylanty liczyć nie mogę) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro - ja jak osram z dinozaurow staz mam i to calakiekm calkiem ladny :D no co ty -z tymi wyuczonymi odrucchamiiiiii co ja robot ? ike- i te oczka....maslane jak by ktos cie nie czytal czasami to by jescze uwierzyl w ta dobroc.... w to serduszko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Yeez, a jak druga noc z bransoletka? Efekt podtrzymany? Sami, pisałaś o wczorajszej randce? Bo nie wiem,. czy mam szukać relacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) a dla mnie ten facet był całkowicie normalny:) poza tym wniosek z tej przygody i tak jest jeden: nogi mam do kitu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia sugerujesz mi starowaty wygląd??:> włoski miały być właśnie jaśniejsze- ale za h......ja nie chcą się jaśniejsze zrobić a co do tych brylantów- możesz sobie wmówić, że sama jesteś jak brylant yeez- bo grunt to udawać grzeczną a potem z tym niewinnym wzrokiem znienacka uderzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym wniosek z tej przygody i tak jest jeden: nogi mam do kitu. ale to już nie jest wina facetów:P zresztą skoro sobie tam miło słodzimy to twoim atutem o ile pamiętam jednak też są oczy:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
" lusia sugerujesz mi starowaty wygląd ??:>" Ależ skąd, dzielę się swoimi doświadczeniami. :D Wmawianie wychodzi mi niestety coraz słabiej, przydałby się jakiś namacalny czynnik stymulujący ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu- druga noc bez bolu , bez dretwienia :D :D :D reka sztywna ale brak bolu i od razu chce znow zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
W jaśniejsze nie. Nie będą pasowały. Ale włosy brąz ze złotymi delikatnymi pasemkami i fryzura bob jak najbardziej. Ale teraz jest jak najbardziej OK :) Sexi Kocica, mrrrrr! 👄 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro, ale nie dokonczylas swojej opowiesci... "oczywiście okazało się że bardziej niż flirtu czy seksu, facet potrzebował zwykłej rozmowy o wyczerpujących mu sie finansach." Dalas mu w koncu czy nie?? to oczekiwane 2zl na piwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju czy ciebie nie za bardzo ponosi fantazja?? czy znowu piłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mu nie dała za te nieszczęsne zapomniane nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Lusia relacja z randek została zawieszona ale spotykam sie z Nim dalej a wczoraj zauwazyłam prawidłową reakcję na mój dekolt ---wypukłość w spodniach wiec jest zdrowy :O:P wiem ,wiem tak kobieta nie powinna pisać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 złotych oczywiście bym mu nie dała...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuuuuuuuuuuuuu NICZEGO bym mu nie dała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami czy to ze zawieszasz realcaje to sygnal ,ze co sie ma na rzeczy ? :D tak tak kobieta powinna pisac- trudno udawac ze to newazne jak wazne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ike, nie piłam, chyba że kawę. Komentuję sobie, wolność słowa przecież. A jest co komentować, o tak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalas mu w koncu czy nie?? to oczekiwane 2zl na piwo? no nie:) ale otrzymał duchowe wsparcie i nadzieje że może jeszcze kiedyś mnie ujrzy... śmiem twierdzić, że odszedł szczęśliwy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
yeez ----nie bede komentować ,bo nie chce podpaść strażnikowi moralności :P Jak sie skończy to dam znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczyc nogi Retro i ograniczyc sie do 2zl? Obraza boska!!!! Moze tak asamo zareagowal na nogi,jak ten od Sami na jej dekolt? :) Tylko Retro nie patrzylas tam, gdzie zazwyczaj jest wypuklosc,to Ci umknelo... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Yeez, co Ty masz z tą ręką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo szukanie bardzo podoba mi się twoja teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Jakby zareagował jak mój motylek to dostałby od retro siatką z zakupami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mnie się równac z dekoltem samicy on kasuje wszystko poza tym nie zwykłam oceniać przydatności i atrakcyjności faceta po tym czy mu stoi czy nie stoi. ot, takie małe skrzywienie. faktycznie, nie spojrzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Pewnie to już starszy pan był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju myślisz że dlatego retro nie spojrzała ??:D eeee ja myslę, że ona nigdy nie spogląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Nie. Myślę, że dlatego ograniczył sie do gadania, choć nogi go urzekły :) Po prostu chęci przerosły możliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×