Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominisia21313

Szukam 30latek

Polecane posty

wiesz, moja znajoma zrobila tak, ze wpinala bukiecik po zdjeciu welonu, i wydaje mi sie to lepszym rozwiazaniem niz wpinanie od razu "pod welon". u Pani Mirki poprobujcie moze rozne wariacje ale tak zebys mogla sobie wpiac juz bez jej pomocy .. no nie wiem gdybam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tego rozwiązania nie znałam... Ja upnę od razu choćby dlatego, ze trzeba ten stroik dobrze przymocować (nie ma grzebienia ani nic takiego tylko trzeba to zrobić na wsuwki) a poza tym te gałązki sa dosyć długie i do umodelowania. Trzeba to ładnie na włosach rozłożyć. podczas oczepin nikt mi tego ładnie nie zrobi, bo najprawdopodobniej nie będzie na to czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Zaraz lecę zanieść licencję do Katedry... Muszę się zwolnić z pracy. Jesus, dziewczyny przez tą Jego pracę cholerną my z niczym zdążyć nie możemy... ja już mam takiego nerwa przez to, ze sobie nie wyobrażacie. My tortu jeszcze nie mamy zamówionego, transportu tez nie... Mam dziś doła chyba - wczoraj się popłakałam, bo chyba już mi się \"przelało\" po prostu... Eeech.. Szybka kawka i lecę... no i dla Was też zrobiłam: \\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gollumica: 🌼 Kochana, wiem ze Ci ciezko bo czesc przygotowan rowniez musialam robic sama, ale dasz rade! Ja mieczak i panikarz dalam rade a co dopiero Ty ... !!! Wiekszosc z nas ma takie chwile slabosci, bo oprocz tego ze zycie sie toczy, trzeba chodzic do pracy, to jeszcze tyle spraw do zalatwienia non stop jest a pomocy niewiele ... Glowa do gory, \"... jutro bedzie nowy dzien ...\" ;-). Pomysl ze to tylko jeszcze 3 tygodnie z haczkiem i bedzie po wszystkim. Tortem sie nie przejmuj ... pomysl, czy to az takie wazne? Transport inna sprawa: moze pomoze Ci nasz sposob, my mielismy autobus z mpk (taki zabytkowy ogorek czerwony), wychodzilo najtaniej i do tego zalatwialo sie od reki- szybciutko. Biala: stoicki spokoj i luzik ... podziwiam :) Masz juz prognozy pogody na sobote? U nas zapowiadaja piekna pogode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam... mamy się jeszcze zgłosić w tygodniu przedślubnym, no i oczywiście spowiedź nas czeka. Weszliśmy do katedry i \"przeszliśmy się\" do ołtarza - dziwne uczucie, ale miłe :) . Trochę przeraził mnie ogrom... jak stoi się w ławkach to jakoś się tego nie czuje. Biała -> Ty normalnie mi imponujesz swoją \"siłą spokoju\". Zazdroszczę i postaram się brać przykład. Lucy -> ja nawet nie wiem na ile wczęsniej trzeba taki tort zamówić. Biała - Ty na pewno wiesz. I tak pomyślałam, ze chyba umówię się ze świadkową i zamówię z Nią w następnym tygodniu - bez mojego Męża. A w sprawie transportu dzwoniliśmy do linii prywatnej (to są busiki, a mówią u nas na to OKejki - od \"OK\" - Olsztyńska Korporacja). 20 osobowy busik 150 zł i z tego skorzystamy). Dziękuję Wam Dziewczyny za wsparcie za rady, ja chyba naprawdę głupieję. Bo wszystko bym chciała na ostatni guzik, a tu... O! I jeszcze muszę gości \"porozkładać\" po pokojach (bo sa i takie po 3-4 osoby - no i teraz KOGO z KIM?!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ,zwłłasnie znalazłam Wasz topik .Ja tez po 30-tce (35) i wychodze za maz we wrzesniu ,robimy to troszke na wariackich papierkach bo dzidzius w drodze. Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do Siebie bo ja całkiem zielona jestem odnosnie slubu.Wczoraj znaleźlismy sale na 12 wrzesien ,a co do reszty to nic nie mam jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gollumica, kochana, pisze do Ciebie od wczoraj, ale mam mnostwo pracy i nie wyrabiam. trzymaj sie dzielnie, nie poddawaj zlym humorom i nastrojom. Przecieez szykujesz sie na jeden z najpiekniejszych dni w Waszym zyciu, prawda? Nikamo: witaj! mnie tez sie wydaje ze 170 to duzo, co masz w cenie? Ja mialam jak Biala: 120 z owocami i ciastami, bez alkoholu i bez tortu. + koszt sali. Biala ... zegar tyka ... ;-) juz tylko 3,5 dnia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lucy .Właśnie tez się zastanawiam czy tio nie za duzo ,choc co prawda wyboru za wielkiego tez juz nie ma . 170 w cenie jest wsztystko ,owoce,ciasta i alkohol plus stół staropolski z wiejskim jadlem ,4 posiłki .Tylko mnie orkiestra interesuje i tort. W innej znów 140 zł bez alkoholu,ciast i owoców.... sama nie wiem ale musze cos zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo -> WITAMY 🖐️ My płacimy 150 zł z ciastem, owocami i napojami (bez tortu i alkoholu), więc skoro Ty masz ze WSZYSTKIM to ok moim zdaniem. Biała -> ja już trzymam kciuki i powiem Ci, że zaczyna mi się udzielać podekscytowanie. Nie mogę się doczekać jak napiszesz już PO!!!!!! Bo ja chyba następna?!!!!!! :D Lucy -> Kochana, ja się staram trzymać kurde jak nie wiem co. Już umówiłam się z Przyjaciółką na wybieranie tortu na przyszły tydzień (i już mi troszkę lżej), a druga koleżanka umówiła mnie na paznokcie do swojej znajomej. Zawsze to parę rzeczy odhaczonych. Jeszcze musze iśc zamówić szkłą kontaktowe bo ja jestem lekki krótkowidz a na ślubie chciałabym WIDZIEĆ WSZYSTKO! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala, bardzo Ci fajnie w tych wloskach, make up tez ladnym delikatny i pasuje do typu Twojej urody :) tyk, tyk, coraz blizej .... ;-) a jak suknia? boska? Gollumica, jak dzis samopoczucie? lepiej troszke? pisze do Ciebie juz 3 dzien, ale mam tyle pracy a do tego wieczorami tyle zajec ze nie mam czasu nawet porzadnie sie wyspac :( Nikamo, tak sobie mysle, ze jak Was czas goni, to nie macie wiekszego wyboru chyba, tym bardziej ze jak w cenie jest alkohol ... no nie wiem, moze zarezerwujcie sobie termin tam a jeszcze z tydzien/dwa rozgladajcie sie za czyms tanszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała -> zazdroszcę raz jeszcze :D Fryzurka bardzo fajna (tak się zaczęłąm zastanawiać jak zobaczyłam co można zrobić z krótszych włosów, po co ja się z tym zapuszczaniem w ten upał męczyłam...). Grzywkę faktycznie może jakoś na boczek trochę? A Ty welon będziesz miała w ogóle czy nie? Chyba pisałyśmy o tym, ale przepraszam, ze nie pamiętam Ja już mówiłam Lucy, że swój wymarzony już odebrałam. Poprzedni oddałam przecież. I Pani w Salonie zrobiła specjalnie dla mnie na indywidualne zamówienie, piękny gęsty welon i nawet nie wzięła grosza dopłaty - ja się oczywiście wzruszyłam.... jak to zwykle ja... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy -> ja się staram panować nad sobą i udaję, ze nad sytuacją też panuję :D Co nie przeszkadzało mi wczoraj znów się poryczeć - tym razem z nerwów (no wiecie co - taka ze mnie bomba zegarowa, że aż mi wstyd, ale ja normalnie nad sobą panowanie tracę). Mój Mąz dziś w nocy wyjeżdża na 2 tyg. :( na maila cierpliwie poczekam, więc spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gollumica: ehh, znow na 2 tyg?! czyli ze wroci tydzien przed? bidulka jestes, mojego K nie bylo 2 dni a ja nieprzytomna laze, bo w nocy nie moge sama spac spokojnie, co chwila sie budzilam. pisze Ci maila stawiajacego na nogi, prosze usmiech na buzie wlozyc i pieknie pozegnac meza. niech w drodze ma mile wspomnienia, bo on tez przeciez sie meczy. a swiadomosc ze dodatkowo zostawia Ciebie w rozsypce pewnie mu nie pomoze. Przynajmniej na dzis sie usmiechnij ... co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan jest taki: czerwone winko, poducha pod plecki, przytulas do Męża i komedia romantyczne - koniecznie z wątkiem ślubno-weselnym (Moje wielkie greckie wesele, albo może Pritty Man). Mąż nie przepada, ale z pewnością obejrzy :D Dzięki Lucy. Ja już chciałabym być na etapie Białej - kilka dni przed... Biała -> czy Wy sami stroiliście salę? A! i jak znajdziesz chwilkę napisz ile płaciliście za tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala: ... to .... juz ... pojutrze ... :) !!! jak tam u Was z pogoda? Podobno wczoraj bylo mocno nieciekawie? Wszystkie portale o tym pisza :( O ktorej macie slub? Gollumica: i jak tam dzis samopoczucie? lepiej? wieczorek wczoraj udany? a gdzie reszta dziewczyn? upal zniecheca do pisania na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ no cóż... wieczór miły, ale krótki - A. musiał wstać o 3 w nocy do pracy, więc... Pogoda u nas - TYLKO SIĘ POŁOŻYĆ I UMRZEĆ Z WYCIEŃCZENIA. Oczywiście nie daję się i walczę. A! Mam wyłączony dostęp do poczty w pracy.... hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy -> mam w pracy jakiś nawał pracy teraz więc przepraszam, ze już się nie pojawiłam. Na poczcie blokada jest stała niestety.... Ale wyślę Ci adres służbowy więc nie powinno byc źle... A mój styl pisania znasz doskonale :D Nasza Biała w ferworze przygotowań pewnie. Jejku ależ super moment... Lucy, przyznaj się - wracasz myślami do tego jak to było u Was na kilka dni PRZED - tak, jak ma teraz Biała :) Takich rzeczy się pewnie nie zapomina, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala: 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 to juz jutro!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 zakladam ze jutro (dzis pewnie tez, no ale jakas szansa jest) nie bedziesz miala czasu na neta (choc na innym forum ktore sledze dziewczyny w przerwie miedzy make up a wciaganiem sukni pisza na zywo wrazenia, ale to juz mocna przesada) chcialam zlozyc najserdeczniejsze zyczenia dla Ciebie i przyszlego Meza: duzo milosci, ale takiej milosci madrej, rozumiejacej, wybaczajacej, cierpliwej; tego by Wasze zycie bylo pozbawione ciezkich prob i doswiadczen, a szara zwykla rzeczywistosc nie przeslonila Wam tego co wazne. Wiele szczescia na nowej drodze zycia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gollumica, ciesze sie ze to chodzi tylko o poczte i o prace bo w pewnym momencie pomyslalam, ze dopadly Cie czarna mysli i nie masz ochoty na razie ochoty ani na rozmowy ani na forum. I masz racje, ze lezka w oku sie kreci na wspomnienia. Ale pewnie jeszcze bardziej jak bedziemy za pare dni zdjecia Bialej juz jako zonki ogladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Biała to nam się tu pewnie zjawi dopiero PO! I Anieani gdzieś zniknęła.. i reszta towarzystwa. Dobrze Lucy, ze Ty jesteś :) Maila wysłałam Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece czytac ! a reszta cos ucichla ... moze nie chca z nami gadac ;-) a moze nie musza siedziec w biurze min. 8 godzin dziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anieani to chyba zapracowana własnie, bo Ona coś pisała wcześniej, że nie ma czasu za bardzo. Leć i czytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dam rady odczytac zalacznika :((( mozesz wyslac w docu a nie w docx? nie mam offica 2007 poszukam po necie jakiejs wtyczki ale nie wiem czy mi sie szybko uda, dasz rade wyslac w doc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×