Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margii

zalamkana sympatii, pisza sami fatalni faceci, co jest nie tak??

Polecane posty

Gość Heniu
Facetom nie polecam szukania przez net, 90% bab w ogóle nie przychodzi na spotkania (nic dziwnego, gdybym ja tak ściemniał też bym się bał ludziom pokazać) a pozostałe 10% to pasztety pospolite z gatunku "wyżej s..a niż d..ę ma", absolutny brak skromnych kobiet z klasą. Babom łatwiej, bo facet zazwyczaj przyjdzie zaproponować chociaż seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemzolza
Oj, nieprawda, ze tylko zakłamani i nieprawda, że dzieczyny się nie pojawiają na spotkaniach! A jeśli tak to same pasztety. Ja pojawilam się na każdym. Raz nawet spotkałam pana idealnego, z ktorym spotykałam się dłuzej, ale niestyety miałam za duze ciśnienie za wiązek i chyba tym go wystraszyłam... Gdybym mogła cofnąc czas zrobiłabym wiele rzeczy inaczej i pewnie dzis bylibysmy razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście sympatii nie polecam, mam nieciekawe doświadczenia z tym portalem. Kiedy byłam na sympatii również miałam 26 lat i stado chętnych tatusiów z 3 dzieci, którzy byli przekonani o swojej cudowności. To nic że mieli 50 lat ja połowe mniej. Dużo również żonatych facetów, kłamczuchów :) Wybrałam inny portal i tam poznałam mojego męża. Podobnie jak Ty po studiach urwało sie życie towarzyskie. Mi się udało i jestem bardzo szczęśliwa :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robinson1964
Ale chrzanicie. Portal jak portal. Są ludzie i taborety i to z dwóch stron barykady. Ja przynajmniej poznałem tutaj 3 fajne kumpele. Konie możemy razem kraść. No są oszołomy to fakt. Ostatnio gdzie nie wejdę to pojawia się gościu, sterydowiec rozebrany do pasa z puszką w ręku. Szok. Już się boję otwierać lodówkę bo i tam może siedzi. Już chyba całą Polskę odwiedził hi,hi. No a ja co mam sądzić o kobiecie, która takiemu debilowi odpowiada z szablonu na 2 czy 3 pytania? A tak ogólnie to tego typu portale są wspaniałym polem dla socjologów. Przecież jak czytam, że szuka faceta czułego, szalonego a jednocześnie zrównoważonego i twardo stąpającego po ziemi no to wybaczcie, trzeba by mieć rozdwojenie jażni chyba. Po prostu trzeba się do tego przyzwyczaić i traktować to na luzie. Czasami trafiaja się tu fajne osoby, z którymi mozna po prostu pogadać i czuć się troszkę lepiej na wyspie. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tam sa desperaci. rozumiesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analIzka...:)
Normalni faceci mają wzięcie w realu, albo już są zajęci. W necie siedzą w 99% dziwacy, desperaci, ruchacze bez ochoty na związek, ruchacze w związkach z których nie zrezygnują, zboczeńcy i inne koszmarne typy. Szansa na sensownego jest jak 1 na 100. I jak taki się trafi, to ma dużo kobiet do wyboru. To jak rynek aut używanych - większość w ogłoszeniach to sprowadzane przez handlarzy przypicowane rozbitki z przebiegami w milionach km (oczywiście przekręcone liczniki) - ale wszyscy dają w opisie "pierwszy właściciel", "kupiony w salonie", "serwisowany w ASO", "bezwypadkowy". Inaczej nikt by się nie zainteresował. Ale wśród tego tłumu zdarzają się dobre egzemplarze, 1 na 100 lub rzadziej. Rynek towarzysko/matrymionialny podobny jest do motoryzacyjnego. Auto lepiej kupić znane, z pewną historią od znajomego. Partnera też lepiej poznać przez znajomych, lub z własnego środowiska. Z netu to koszmarna loteria i ryzyko. Internet przyjmie bezkrytycznie każde gów...o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pierr....licie za przeproszeniem...ja na sympatii poznałam wielu fajnych mężczyzn z klasą i z jednym jestem do dziś. Jak ktos nie umie zrobić fajnego profilu albo daje zdjęcie w mini i zwyeksponowanym biustem albo usteczka w dzióbek albo w łazience to się nie dziwcie, że piszą do was "odmieńcy" na tym samym poziomie. Mój facet ma własną firmę, 183 cm wzrostu jest przystojny i napewno nie jest desperatem ja też nie, więc wasze teorie są usprawiedliwieniem nijakości albo byle jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sympatii sa i ladne i brzydkie kobiety to samo sie tyczy mezczyzn kwestia pozniej jest nie wygladu ale tego co ktos ma pod czupryna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---Poznaniak---
Witajcie, jest tu jakaś dziewczyna z Wielkopolski chętna na mały flirt z 27- letnim facetem? Jeśli tak proszę o kontakt na maila gamble1212@wp.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt faktem, że na sympatii panuje kult ciała, dlatego ktoś przeciętny ma małe szanse przebicia się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ten portal oszukuje swoich klientów jest tam mnóstwo fikcyjnych profili, które są moderowane przez pracujące osoby na tym portalu i dla kasy z ludzi robi się idiotów:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest tam tez masa pieknych dziewczyn ktore nie sa fakami wiec jak ktos potrafi rozmawiac to jest szansa poznania kogos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok77
W wypowiedziach facetów jest wiele racji. Z swojej strony mogę tylko potwierdzić, że z tym odpisywaniem na maile to niestety smutna prawda i brak kultury. Ja już nie mówię o tym, że kobieta nie ma ochoty odpisać na pierwszego maila, ale kilka razy spotkałem się z tym, że po dłuższej korespondencji kontakt się urywał i nie wiadomo z jakiego powodu. Także po jednym spotkaniu, jedna z drugą, nie raczyła napisać czegoś w stylu "było miło, ale nie pasujemy do siebie, szukam kogoś innego" Czy to takie trudne i czasochłonne? A tak, później człowiek się zastanawia czy zrobił coś nie tak, czy może obraziła się za coś. Kobiety często piszą w profilach, że szukają kulturalnego faceta, ale swoim zachowaniem same kultury się pozbywają i wystawiają sobie jak najgorszą opinię. Moim zdaniem dominują dwa typy. 1. Szukające "wszystkomającego" księcia z bajki. 2. Nie wiedzące, czego/kogo tak naprawdę szukają. Mam jednak cały czas nadzieję, że jednak nie wszystkie takie są, bo inaczej powinienem dawno skasować profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba być po prostu cierpliwym i nic na siłę i tylko czekać czekać aż do śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1973
Czytam te wasze wypowiedzi i widzę że chyba przez was zazdrość przemawia.Ja poznałam cudownego mężczyznę.Bardzo się kochamy.Życzę wam takiej miłosci przez duże M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalnie Was porąbało....z tymi portalami.... Logicznie myśląca kobieta nie ma szans na poznanie interesującego mężczyzny na jakimkolwiek portalu randkowym....zapamiętajcie to sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo76
Mam tam profil jakieś cztery miesiace i niestety nikogo nie udało mi sie poznać..Kobiety nie odpisują na moje wiadomości,staram sie pisać szczerze i tak jak myśle ale widocznie kobiety oczekują innych wiadomości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ogloszenia towarzyskie sie kojarza z 40 letnimi paniami dajacymi anonse....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales ty naiwna glupia baba..
PRZECIEZ NA TYCH Portalach to szukaja przewaznie FACECI co szukaja GLUPIEJ NAIWNEJ BABY zeby mozna ja wykorzystac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad pewnosc ze szukaja kobiey by ja wykorzystac ? czy mezczyzna nie ma prawa sie zakochac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie nie jesteś taka super jak Ci się wydaje - zejdź na ziemię ze swoimi wymaganiami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jam założyłam konto w lipcu zeszłego roku, jakoś dwa tyg po założeniu konta zaczepił mnie bardzo fajny facet. Barzdo długi pisaliśmy no i ze chciałabym wobec niego fair nie zzagadywałam wtedy do ządengo. Niestety pan ten uważa się za księcia i szuka wyidealizowanej ksiezniczki. Kontakt trwał około 5 miesiecy i nawet sie regularnie spotykaliśmy, ale jak zaczął mnie olewac to podziękowałam, dosc mocno to przeżyłam, ale nie ma tego złego. W lutym i kwietniu spotkałam sie jeszcze z dwoma kolesiami,a le nie spodobali mi się w ogóle ani z wygladu ani charakteru. Już spbie postanowiłam, ze jak do lipca niekogo wartościowego nei poznam to dam sobie spokój z tym portalem. Ale w maju przełom :) Sptakałam świetnego faceta, z którym świetnie się dogasuje. Mamy podobne zainteresowania i swietnie znim spędzam czas. Konto usuniete a ja jestem szcęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość :D ggg
rok77 potwierdzam te słowa i byłem w dwóch związkach z kobietami poznanymi przez Internet i nigdy to nie trwało dłużej niż pół roku, powód prosty nie nadają się do związków, rozwydrzone, zapatrzone w siebie i swoje problemy, wiecznie narzekające, po prostu SZOK obydwie kobiety które tam poznałem teoretycznie z różnych kultur wiek też różny, a łączyło je nie dojrzałość oraz beznadziejny charakter, obydwie były po przejściach i w większości krótkich związkach, najgorsze jest to że nawet nie widziały że robią źle, to ja byłem najgorszy bo się obrażam jak paniusia mi pocisła że nie jestem w tym czy w tamtym jak jej ex, że to jej nie pasuje czy tamto. O księżniczkach to się nie wypowiadam bo to 90 % poznanych tam pań a same były co najwyżej przeciętne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 412
Ta Sympatia to kompletna beznadzieja. Od ponad pół roku nikogo nie idzie znaleźć strona duchów...... Chciało by się kogoś poznać pogadać przejść się na spacer czy do kina trochę pobyć razem z kimś a tutaj kompletnie nikt nigdy nie odpisuje........ Nie wiem ale naprawdę nikomu nie mogę tutaj polecić tej strony tam są tylko osoby które chcą szybkiego podrywu albo szukają księcia z bajki który ich zostawi jak tylko je zaliczy ........ nie wiem czy kiedykolwiek tak ktoś spotkał normalną osobę pozdrawiam adrastal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da się znaleźć kogoś wartościowego, ale trzeba mieć dużo cierpliwości. Nie jest łatwo. Ja jestem w 3.5 letnim związku z Sympatii i mogę w końcu po wielu perypetiach z innymi znajomościami powiedzieć, że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil_wroc
Wątek kręci się wokół sympatii, większość z Was narzeka, ale i tak tłumy ludzi zakładają tam konta. Zastanawialiście się dlaczego? Bo ja tego nie kumam. Byłem tam, też mogę narzekać, ale szybko stamtąd poszedłem sobie i wiem, że więcej konta tam nie założę (chyba, że zmieni mi się moja filozofia życiowa i jednak będę miał ochotę na szybkie numerki). A czy macie doświadczenie z jakimiś innymi portalami? Bo może nie wszędzie tak jest? Ja teraz postanowiłem poszukać jakiegoś dłuższego związku, jakiejś kobiety, z którą mógłbym spróbować budować przyszłość. Wiadomo, sympatia odpada, nie mam czasu, cierpliwości ani chęci na szukanie igły w stogu siana. I zastanawiam się czy macie jakieś doświadczenia z innymi portalami, gdzie można znaleźć kogoś normalniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy kto kiedykolwiek miał do czynienia z użytkownikiem "danielssen" z Sympatii. co może o nim powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porazka ,rozumiem osoby stanu wolnego,ale zonaci faceci tak ja muj mąz,on tylko sobie pisze,a zona i dzieci ti uj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raBarbara
Z ciekawości założyłam profil na tym portalu randkowym i przeglądałam profile.W większości to raczej tacy którym natura poskąpiła urody albo przeciętni nie wyróżniający się z tłumu. Dużo kiboli z ogolonymi na łyso głowami,krzywymi nosami i odsłoniętymi tatuażami. Opisy to raczej dodatek bo każdy może sobie napisać co chce więc nie poczytałam za wiele. Jestem rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×