Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margii

zalamkana sympatii, pisza sami fatalni faceci, co jest nie tak??

Polecane posty

Gość hajnaaaaa
tylko też nie ma sensu zwodzić drugiej strony. ta dziewczyna dobrze ci napisała. może nie było ci bardzo miło, ale chyba byłeś jej wdzięczny za takie postawienie sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to porażka szukać sobie drugiej polówki na takich portalach jak sympatia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny
Moje zdjęcia nie kłamią.Dałem jedno legitymacyjne twarzy i dwa całej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajnaaaaa
Dla mnie to nie porazka. Jakis czas temu zwiazek z facetem poznanym na studiach zakonczyl sie. Pracuje w zawodzie sfeminizowanym mocno. Nie mam ani czasu, ani checi, zeby chodzic po klubach. JUz nie ten wiek :D Grono znajomych stalych dosc, i kazdy sparowany. Zdarza sie, ze ktos zaczepi mnie w kawiarni jak siedze sama, czy na pasazu centrum handlowego. Ale jakos nie wchodzilam nigdy w takie znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajnaaaaa
jestem leniwa, bo nie chodzę do klubów tanecznych? :D regres, nie udawaj głupszego niz jesteś:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajnaaaaa
no fakt, chuda nie jestem, bo ważę 57kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wmawiaj mi czego ś czego nie napisałem Nie mówię że jestes leniwa dlatego że nie chodzisz do klubów tylko dlatego jesteś leniwa że szukasz kogoś przez internet :P x Nie masz znajomych,przyjaciół koleżanek nie chodzisz na jakieś imprezy? urodziny? nie wyskakujesz na miasto ze znajomymi? nie chodzisz do kina,teatru na koncerty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajnaaaaa
wiesz, wszyscy mamy ponad 30lat, więc wtedy życie wygląda już nieco inaczej. ludzie pracują, często na zmiany, albo siedzą w domu z zonami, męzami, bawią się z dziećmi, to już jest inne życie. znajomych znajomych znam. ci, którzy są wolni nie podobają mi się pod żadnym względem :) znalezienei faceta nie jest moim priorytetem. nic na siłę. znajdzie się, to się znajdzie, nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajnaaaaa
Jak już pisałam wyżej faceci zaczepiają mnie jak zjawiam się gdzieś sama, ale robią w taki sposób, że raczej trudno zareagować pozytywnie. Mam na osiedlu stałego adoratora od 3 lat faceta zaprasza mnie na kawę, ale ja nie chcę wiązać sie z rozwodnikiem, który ma dwoje nastoletnich synów, których matka z nowym facetem mieszka blisko nas (mnie i mojego adoratora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, wszyscy mamy ponad 30lat, więc wtedy życie wygląda już nieco inaczej" x Ja bardzo dobrze wiem jak wyglada zycie po 30 tce ;) Jestem z rocznika (7x) ;) wiec juz jestem sporo po 30-tce i powiem ci jakbym nie miał żony to bym nie miał najmniejszego problemu ze znalezieniem sobie kobiety w tym wieku i nie mówię tu że szukałbym przez neta :) x Nie dołuj się że masz po 30 -tce To najlepszy czas dla kobiety i wierzę że znajdziesz sobie gościa którego pokochasz Tylko nie szukaj na siłę a za rozwodników sie lepiej nie bierz a już w szczególności za tych dzieciatych ( to nie ma sensu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaśkobieta
Życzę Wam, byście nie musieli przesiadywać na portalach randkowych, żebyście poznali kogoś w normalnym życiu. Jeżeli już jesteście tam, życzę by się Wam udało znaleźć wśród tego chłamu rodzynka - kogoś "do rzeczy". Wesołych, ciepłych, rodzinnych Świąt! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Uzytkownik
ehh....koniec raku się zbliżą święta a ja po wielu staraniach nadal nikogo sensownego tu nie znalazłem - no super po prostu ;/// Jak by było z połowę mniej oszustek , zakompleksionych , nie wiedzących czego chcą od życia i tzw . trudnych przypadków to na pewno bym już tu kogoś znalazł . cóż z tego że 3 razy się spotkałem . ale widzę że sporo facetów ma podobne zdanie więc nie jestem sam . eeeehhh....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NegatywnieZaskoczony
Witam wszystkich. Ja również chciałbym napisać kilka zdań o tym portalu. Założyłem tam konto 10 dni temu, wstawiłem zdjęcie i po 3 godzinach miałem 2 oczka i 2 wiadomości, wszystkie od starszych kobiet (ja mam 26 lat), w mailach panie wprost proponowały mi "spędzenie niezapomnianej nocy", a ja w żadnym miejscu nie zaznaczałem, że szukam seksu. I nie rozumiem tych, które piszą do mnie z prośbą o nakreślenie kilku zdań więcej o sobie, a po mojej odpowiedzi zero odzewu, wystarczyłyby chociaż dwa słowa: "Nie dziękuję" (podaję prywatny adres e-mail, gdyby miała tylko pakiet standard). Do autorki tematu z przed 3 lat: w miejsce: "faceci" należałoby dopisać również "kobiety". I żeby nie było, że jestem desperat, portal ten chciałem potraktować jako nową sposobność poznania interesującej kobiety, jako że sam pochodzę z malutkiej wioseczki i mniej jest możliwości, żeby gdzieś wyskoczyć. Podziwiam wszystkich wytrwale szukających w tym gąszczu lalek, księżniczek, nimfomanek/kochasi, zboczonych dziadków itp. drugiej połówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wright dużych
Coraz młodszy dziewczyny się biorą za twoich rówieśników więc dla takich w twoim wieku wolnych mało co zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wright dużych
Coraz młodszy dziewczyny się biorą za twoich rówieśników więc dla takich w twoim wieku wolnych mało co zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wright dużych
Coraz młodszy dziewczyny się biorą za twoich rówieśników więc dla takich w twoim wieku wolnych mało co zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark03
Obawiam się że prawda nie jest ani czarna ani biała jest szara. Powinno się też dopisać do tytułu i fatalne kobiety. Choć tak naprawdę trzeba wiedzieć że nikt nie jest doskonały zarówno jedna jak i druga płeć. Z perspektywy faceta około 40 który bywał na sympatii ładnych parę lat mam pewien obraz "sympatii". To że komuś nie udało się spotkać kogoś kto spełnia nasze oczekiwania - to nie powód aby wszystkich tam szufladkować jako fatalni, nieudacznicy etc itp. ... Moim zdaniem wiele fajnych osób szczególnie dziewczyn ucieka z portalu już na początku po kilku dniach kiedy to różne "chwasty" i kwiatki je zniechęcają swoim zachowaniem brutalnym słowem . Warto przeczekać i odgarnąć owe męty (użyć opcji ignoruj, ) a po pewnym czasie zaczną dostrzegać nieliczne skarby. Są też pułapki - niekiedy dziewczyną ich znaczna popularność czy też zainteresowanie adoratorów może uderzyć do głowy. Są też kobiety którym wydaje się, że jak już mają nieco dłuższe nogi od koleżanek i większy biust to już im się wszystko należy i świat będzie się kręcił tylko wokoło nich. A potem wielkie zdziwienie "wszyscy mówią że jestem taka ładna a nie mam faceta ..." Sympatia przy sporej dozie cierpliwości daje możliwość poznania fajnych osób ale to spotkania i rozmowy w świecie realnym pozwalają na rzeczywiste poznanie drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla3
Podejście Marka jest bardzo rozsądne. Tak jak stwierdził, kontakt w realu jest tym decydującym czynnikiem, który może sprawić, że związek okaże się udany lub znajomość skończy się po dwóch tygodniach. I prawda jest taka, że spośród licznych podejrzanych typów, niewartych uwagi, w końcu może udać nam się spotkać kogoś wartościowego. Z drugiej strony jeśli mam być szczera, to wolę zapłacić trochę więcej za abonament i założyć konto na mydwoje, gdzie przebicie się przez tych nieciekawych typków nie jest już takie problematyczne, bo po prostu tam jest inna grupa osób. Ale wiadomo, każdy woli co innego. Niektórzy są zadowoleni, jak dostają niemoralne propozycje lub buźki czy uśmieszki, ja wolę rzadziej, ale otrzymywać po prostu wiadomości, tekst od konkretnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orginalus
Nie zgadzam sie tu z wami kobiety absolutnie . Kilka tygodni temu zalozylem sobie konto na sympatii ,podchodzac do tego na luzie i z dystanesem nie zamiescilem nawet fotki! Przeczytalem tutaj te wasze lamenty i zeczywiscie powinienem sie zalamac schowac glowe w piasek i plakac jaki to bede nieszczesliwy. Skoro wy mlode piekne nie mozecie poznac nikogo ciekawego to biorac pod uwage to co tu piszecie ja 37 letni facet po przejsciach,majcy syna teoretycznie absolutnie nie ma szans na poznanie NIKOGO na tym portalu. G..no prawda! Poprostu albo jestescie leniwe a za niepowodznie prubujecie obwiniac wszystko i wszystkich na okolo albo zeczywiscie juz podswiadomie szukacie ksiecia na bialym koniu (wiem ze z wiekiem czlowiek staje sie coraz bardziej wymagajcy ostrozny ale nie mozna popadac w skrajnosci i dwiacejie) Tutaj naprawde mozna poznac sporo ciekawych ludzi trzba tylko chciec i nie zrazac sie niepowodzeniami. Oczywiscie nie wszystko od razu musi przeksztalcic sie do w milosc do grobowej deski ale jestem prawie pewny ze predziej czy puzniej poznam tu jaks ciekawa niebrzydkom i wartosciowa kobiete byc moze kandydatke na cos powazniejeszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reddevils1974
Jestem na Sympatii z przerwami ponad rok. Od początku mam świadomość, że jeśli mężczyzna chce nawiązać kontakt z kobietą, musi pierwszy wysłać do niej wiadomość ... Stosując się do tej zasady mogę spokojnie stwierdzić, że 90% kobiet w ogóle nie ma zwyczaju odpowiadać na wiadomości. Rozumiem, może nie podobać jej się zdjęcie, może informacje na profilu nie są zachęcające - ale czy naprawdę tak trudno napisać "dzięki za wiadomość, nie jestem zainteresowana ..." ? Szczególnie że nie wysyłam wiadomości szablonowych typu "częśc, fajne fotki, może sie poznamy ...". Zawsze staram się znaleźć coś w opisie na profilu, o który można oprzeć ta pierwszą wiadomość ... Generalnie sie nie zniechęcam, choć jestem juz prawie pewien, że jeśli poznam kogoś fajnego, to raczej nie na tym portalu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boys z polski
ale czy naprawdę tak trudno napisać "dzięki za wiadomość, nie jestem zainteresowana ..." ? W sumie to prawda co napisałeś bo nawet jak by nie miała aktywnego konta to czasem gg podałem i ani me ani be ani pocałuj mnie w dupę....a flircie nawet nic nie odpisały . To jest chore co tak się dzieję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90% nie ejst realnie zainteresowana poznaniem faceta. Traktują to raczej jako formę dowartościowania się dostają 100 wiadomosci tygodniowo. Jak trafi się jakiś wyjątkowy męski okaz to wtedy rzecz jasna raczą odpisać. Ogólnie portale randkowe strasznie rozpuszczają kobiety, ze wględu na ilośc facetow, którzy piszą do nich i im słodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondas_Kraków
No właśnie o kobietach z portali randkowych mogę też coś napisać bo leci już 3 miesiąc odkąd założyłem tam konto. Większość to dzieciate rozwódki niektóre nawet z trójką (lub więcej) dzieci. Są też singielki ale że tak napiszę o "przeciętnej" urodzie bo przecież brzydkich kobiet nie ma :) Jest też wiele kobiet "martwych dusz" bez zdjęć i takich co nie odpisują na wiadomości zresztą zauważyłem że prawie wszyscy faceci dają swoje zdjęcie czego nie można powiedzieć o kobietach i takie profile powinny zostać usunięte a jak się wstydzi dać swoje zdjęcie to niech nie zakłada profilu i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna..
reddevils1974 - wyjaśnię Ci czemu nie odpisują, ja na początku odpisywałam, ale po jakimś czasie, jak dostajesz kilka wiadomości dziennie to już się człowiekowi nie chce odpisywać, tylko myśli się "kolejna nudna wiadomość.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemenssd
jeden idiota męczył mnie aż musiałam konto usunąć oszukiwała dziewczyny umawiał się i następna wpychał się do domku niby bogaty BMW i takie tam debil zmienia nicki jak rękawiczki a te głupie baby umawiają się z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemenssd
nigdy tam już nie wejdę powiedział na koniec aby mnie spławić że jestem brzydka chory czub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reddevils1974
Sympatyczna i klemenssd rozumiem wasze argumenty ... tylko przy takim podejściu kobiet normalny facet o normalnych zamiarach nie ma większych szans się przebić ... chociaż ostatnio pojawiły się sukcesy ... problem w tym, że ciężko jest tą pierwszą wiadomością zainteresować skutecznie kobietę ... szczególnie jeśli w opisie prawie nic nie ma ... A co do rozwiedzionych i dzieciatych kobiet na portalu ... to w większości fantastyczne i bardzo ciepłe osoby ... szukające tego część facetów ... poważnego związku, oparcia, miłości ... tylko niektóre są bardzo nieufne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reddevils1974
Aha, regress ... nie każdy rozwodnik z dziećmi jest nic nie wart ... życie różnie się układa ... więc może trochę mniej uogólnienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×