Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margii

zalamkana sympatii, pisza sami fatalni faceci, co jest nie tak??

Polecane posty

Gość mariul
Czemu tak jest, że mimo wszystko tam zakładają konta? Proste, po prostu jest to najpopularniejszy portal, w dodatku dość tani. A mało która osoba najpierw przewertuje wszystkie komentarze na temat portalu tylko ludzie sugerują się tym, że w wyszukiwarkach wyskakuje ona jako jedna z pierwszych, kojarzą nazwę z tv itp. Moim zdaniem to jest podstawowa przyczyna. Jak to Polak, mądry po szkodzie i płacze nad rozlanym mlekiem;) Założy tam konto, straci 3 miesiące na bezsensownych rozmowach, na pustym flirtowaniu, może nawet uda sie spotkać na jakieś spotkanie i tyle. Mało kto zdaje sobie sprawę, że lepiej trochę więcej zapłacić, ale dostać produkt lepszej jakości. Chociaż to też zależy kto czego szuka. Jak ktoś chce sobie po prostu poflirtować, pooglądać profile innych itp., to pewnie to jest dobry portal. Ale jak ktoś, tak jak Ty, Kamil, szuka raczej czegoś więcej, niż zwykłej pogaduszki, to powinien poszukać gdzie indziej. Pytasz się o inne tego typu portale. Moim zdaniem powinieneś przede wszystkim skupić się na portalach matrymonialnych, a nie randkowych. Są droższe, ale tak jak napisałem wcześniej, coś za coś. Ja założyłem konto na mydwoje, bo postanowiłem, że poszukam partnerki, z którą może będę mógł budować przyszłość. Czym się różni od sympatii? Przede wszystkim podejściem innych ludzi. Na mydwoje nie ma takich pustych gadek, tylko faktycznie próby nawiązania kontatku, poznania się. Propozycja przeniesienia znajomości do realu też z reguły są akceptowane, bo przecież to nie o to chodzi, żeby utrzymywać wirtualną znajomość. No i pomoc portalu jest znacząca, nie jesteś uzależniony jedynie od siebie i zmuszony do samotnych poszukiwań, ale ułatwiają znalezienie tej jedynie poprzez np. punkty dopasowania, wspólne zainteresowania czy wiele innych kryteriów wyszukiwania. Myślę, że powinieneś zastanowić się nad jednym z portali matrymonialnych, zobaczyć, że jest znaczna różnica w jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahaa
@mariul dobra reklama tego portaliku ;D na "matrymonialnych" to jest jeszcze większy syf niż na "randkowych" - w większości mocno przechodzone Panie w wieku przemerytalnym albo z dziećmi z kilku związków. O urodzie nawet nie wspomnę, bo przykro się robi. Prawda jest taka, że net to ogólnie syf i baaardzo ciężko w ten sposób poznać kogoś sensownego. Choć na żywo w Polsce też nie lepiej, bo większość Pań szuka księcia z bajki będącego spokojnym rozrywkowym domatorem lubiącym podróże i katolikiem, zwłaszcza te w wieku 25-35 mają oczekiwania z księżyca, a w głowach zazwyczaj niewiele i pupcie dość grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariul
Mówisz, że internet to syf. A powiedz mi, czy byłeś kiedyś na jakimś portalu i piszesz tak z doświadczenia, czy po prostu tak Ci się wydaje i tak już jest? I twierdzisz, że na portalach matrymonialnych jest jeszcze gorzej, bo kobiety "przechodzone"? Serio, wejdź sobie chociażby na to mydwoje i zobacz sobie "twarze mydwoje" na głównej. Nie musisz się logować ani nic z tych rzeczy. I powiedz mi czy faktycznie jest tam tak źle? Nie ma na kim oka zawiesić? Bo ja uważam inaczej... To, że są też kobiety po przejściach to naturalne, bo gdzie mają szukać, na portalach randkowych, gdzie przeważa młodzież szukająca przygody? Na erotycznych? Jak ona nie tego chce, takie kobiety szukają normalnego, długofalowego związku, dlatego właśnie są na portalach matrymonianych. Ale jest też mnóstwo młodych kobiet, które po prostu mają dość przelotnych znajomości, flirtów i wysłuchiwania obleśnych tekstów napaleńców. I one też pójdą na portale matrymonialne. Naprawdę, radzę Ci obejrzeć te "twarze portalu", jestem ciekaw co o nich powiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhaha
@mariul pls skończ już tą reklamą portaliku :D tak się składa, że miałem konto i na sympatii i na mydwoje. Różnice? sympatia - pełno zblazowanych księżniczek (tak z 99,%), które same nie wiedzą czego chcą, albo chcą "bogatego i żeby podróże lubił". Mydwoje - też kupa księżniczek, tyle że po rozwodach (pewnie faceci nie wytrzymywali), a do tego portalik tak super sugeruje "partnerki", że mając lat 30+ dostawałem propozycje od samych dobrze zakonserwowanych 40 i 50 - to jednak podziękuję. Pomijając fakt, że za ten "profesionalizm" trzeba bulić dużo więcej niż na sympatii. Reasumując jedno syf i drugie syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiłan.
Tez byłam na Stmpatii.Patologia.Albo chodzi panom o sam seks,albo panowie są biednymi,pokrzywdzonymi misjami,czekajacymi nie wiadomo na co.O żonatych,lub rozwodnikach z dziećmi nie wspomne.Wytrzymałam dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam kobiety tylko na wygląd patrzą i na nic więcej same płytkie w wiekszości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan30
Śmieszne narzekania. Patrzycie tylko na wygląd, jestescie totalnie próżne. Nie szukacie fajnych ciekawych mężczyzn tylko debilnych przystojniaków. No więc powodzenia i szukajcie dalej, potem płaczecie , ze chciał tylko seksu, zdradzil, bil itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chcialabym poznac faceta, ktorego pokocham z wzajemnoscia. Jestem idealistka,ciagle wierze,ze jest ktos taki mi pisany. Ze oboje bedziemy patrzec na siebie tak samo i razem przejdziemy wszystko. Zaufanie,szacunek,przyjazn,namietnosc i bliskosc. Tyle,ze nie potrafie sie zakochac. Juz zapomnialam jak to jest lub nigdy nie bylam prawdziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powodzenia takie cos to tylko w filmach taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze,ze tylko w filmach tak jest, ze nikt w realu nie kocha, nie teskni etc. Sa ludzie szczesliwi ze soba. Nie bede podchodzic tak,jak ty,bo zgorzknieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerabiałem to wilkie spotkanie po 8 latach wielka miłość planowany ślub itp i co zostawiła mnie bo znajde sobie lepszą, a bylismy w sobie szalenczo zakochani i co i g... z tego wyszło niby prawdziwa miłość nie ma czegos takiego jest tylko rozczarowanie i popred seksualny który nami kieruj to wszysko chemia a nie miłość to dzieje sie w głowie!! i kto wymyślił "miłość płynie z serca?? ludzie to wszystko dzieje sie w naszej głowie a nie w sercu otwórzcie oczy i nie badzie slepi!! to ze kobieta nam sie podoba to dzieje sie w głowie tylko prokreacja i przetrwanie i przekazywanie naszych genów dalej nie ma czegos takiego jak miłość!! to tylko przyzwyczajenie po latach w zwiazku facet wedzie ogladal sie za innymi a nie za wami bo tak ma zakodowane w głowie prokreacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia bezik
do margii: To jest profll typowego Polaka,ktory uwaza sie za osmy cud swiata:) potwierdzam Twoje spostrzezenia:otluszczeni,lysiejacy i z rozowym ryjkiem.....Amigos El Polakko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurakura
wierzyłem, że kobiety są inteligentne... dopóki nie wszedłem na sympatia.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne narzekania. Patrzycie tylko na wygląd, jestescie totalnie próżne. Nie szukacie fajnych ciekawych mężczyzn tylko debilnych przystojniaków. No więc powodzenia i szukajcie dalej, potem płaczecie , ze chciał tylko seksu, zdradzil, bil itp k***a ja dałam szansę dwóm łysiejącym, z brzuchem, zakompleksionym i co ? na początku wielce zakochani, a potem bęc odkochali się.:o więc nie ma reguły, że wyłącznie przystojny chce tylko seksu. Ten portal tylko obniża poczucie własnej wartości :/ więc teraz szukam tylko przystojnych :D :D :D jak taki mnie wykorzysta to przynajmniej nie złapię takiego doła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurakura
a zgrabna chociaż jesteś? bo już o inteligencję nie będę męczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata temu byłam zarejestrowana na Sympatii . Byłam krótko bo jak dla mnie jakaś jedna wielka porażka . Panowie po 40-tce (tak było napisane ,ale jak dla mnie mało przed 50-tką ) zablokowane mieli odwiedziny kobiet po 35 . Zalogowałam się teraz i co ja widzę ? Ci sami panowie ,nawet zdjęć nie zmienili . Tak więc wydaje mi się że panowie ( nie wiem jak panie) są tutaj dla "sportu" .Poznają ,zaliczą i szukają dalej . Wyłapują świeżo zalogowane ofiary i jak sępy polują . Przepraszam osoby które naprawdę szukają miłości i szczęścia na takich portalach ,ale jest Was chyba bardzo malutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sympatia? to tam gdzie te wszystkie słitaśne pustaki bez grama inteligencji siedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błebłebłe
nie no ludziska darujcie sobie sympatię :D jak się tam wchodzi, to jest normalnie promenada idiotek. co jedna to lepsza. generalnie z fotek już pustką tak wionie, że strach się bać. te usteczka w ciup, te oczki pomalowane, zalotne, te spojrzenia słodziutkie... praktycznie wszystkie mordki wyglądają jak przez kalkę i brakuje tylko wielkiego napisu na czole "JESTEM KRETYNKĄ". szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no, nie jest źle. na lodzika szybkiego dużo chentnych jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktosiijskii z Warszawy - desperat który ma nie po kolei w głowie. Unikac i najlepiej nie odpisywac na jego durne zaczepki. W wiadomosciach wylewa swoje żale i domiemania. Nie wiem jak ktos taki przez tyle czasu nie został wyrzucony przez admina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_7778
Na portalu flirtak.pl są jeszcze lepsi -:). Same typy szukające łatwego seksu, obcokrajowcy, albo bajeranci, którzy ten sam "inteligentny" tekst na podryw piszą do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandreik
Najśmieszniejsze jest to, że większość dziewczyn na sympatii które wydają się być normalne albo są wirtualne, albo po prostu nie umieją pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktosijski mnie tez męczył, jakiś desperat. ale najlepszy był mario z warszawy, jakiś młody dzieciak, maaatko, ile czasu on się nie chciał odczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On14256
Same marudy w tym wątku. A to że trzeba napisać kolor oczu, a to wzrost, że mało zdjęć, że dużo zdjęć. Że otwierają drzwi, że nie otwierają. Że bez dożywotniej gwarancji na szczęście, że piszą biedni lub bogaci. Że wszystko nie tak jak być powinno. Proponuje kupić wibrator lub kota, życie będzie bardziej przyjazne, no i proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich forumowiczów Co do portalu Sympatia to muszę powiedzieć że jest tam masę " lewych" profili tworzonych głównie przez sam portal sympatii dla stworzenia wrażenia że jest on bardzo atrakcyjny . A prawda jest zupełnie inna co może potwierdzić wielu użytkowników. Z niesmakiem obserwowałem sytuacjię kiedy kończył mi się abonament i nagle ni z tąd ni z owąt zaczeło odwiedzać mnie masę pięknych i ponętnych kobiet. Robili to tylko po to ( oczywiście wiadomo kto ) żebym wykupił kolejny abonament. Kiedy już wykupywałem abonament nagle następowała cisza a kontakty z rzekomo realnymi osobami się urywały. Dodam tylko że sytuacjia powtarzała się za każdym razem jak kończył mi się abonement także jednym słowem żenada. Dlatego ostrzegam przed tym portalem, nie mówię oczywiście że nie ma tam prawdziwych profili ale procent tych fikcyjnych jest naprawdę duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, jest to bardzo przykre ale to, co napisał mój przedmówca jest prawdą. Ja również osobiście przekonałam się, że wtedy, kiedy kończy się abonament ( lub już się skończył), nagle ktoś jest bardzo zainteresowany aby nawiązać znajomość. I kiedy w końcu dokonam przelewu, znajomość szybko się kończy. To jest niestety działanie celowe portalu, bo jest to tylko biznes i dla tych ludzi drugi człowiek wcale się nie liczy. Na mydwoje jest tak samo. A jeśli tak im zależy, aby ludzie się poznawali i tworzyli szczęśliwe związki, to dlaczego po usunięciu konta jeszcze przez kilka miesięcy torpedują mnie mailami typu ,,wróć do nas!", ,,czekamy na ciebie!" - przecież mogę już kogoś mieć i nie być już zainteresowana pobytem na portalu. Ale po stracie klienta, trzeba go za wszelką cenę zwabić, aby znowu płacił. A płaci tylko i wyłącznie za oszustwo, rozczarowanie ( jeśli kogoś pozna) lub za nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do rok 77 Faceci nie są lepsi. Spotykałam się z jednym jakiś czas, bredził mi, że nareszcie trafił na tę, której szukał a potem zniknął i przestał odpowiadać na maile. Więc nie tylko panie po kilku spotkaniach znikają bez słowa. A wystarczyło napisać "jednak nam nie po drodze", lub "już nie jestem zainteresowany". Jeden z facetów na Sympatii ma w swoim profilu takie zdanie "Pobyt tu jest jak grzebanie na śmietniku w nadziei na znalezienie czegoś wartościowego". Po kilku miesiącach na tym portalu muszę przyznać, że dokładnie tak to wygląda. Dlatego jak tylko skończy mi się pakiet premium znikam stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ClearAll
A ja przedstawie swoja historie. Mialem konto na portalu od jakiegos czasu. Tak naprawde z nikim nie nawiazalem kontaktu, duzy przegladalem zdjec i czytalem opisy. Wydaje mi sie, ze przed spotkaniem ZDECYDOWANIE nalezy porozmawiac przez telefon z ta osoba!!. Jesli rozmowa przez telefon klei sie to jest bardzo duza szansa, ze na spotkaniu bedzie fajnie. Moj kolega opowiadal mi, ze fajnie wymienialo mi sie maila z pewna dziewczyna jednak gdy przyszlo do spotkania to bylo fatalnie. Jej glos byl tak strasznie wysoki, maile pisalo sie ladnie a to bylo nie do przejscia. Ja przed swoim pierwszym spotkaniem rozmawialem duzo i wiele razy z ta dziewczyna. Gdy juz nadszedl dzien naszego spotkania to po wielu rozmowach na skype, telefonie wiedzialem ze bedzie dobrze!. Minal juz miesiac odkad poznalismy sie. Co prawda widzielismy sie 5 razy glownie z uwagu na to, ze mamy ograniczony czas poniewaz studiujemy. Byly pocalunki, przytulanki, wspolne trzymanie sie za reke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam, że na takich portalach jest dużo fałszywych kont, które mają zmylić użytkowników co do popularnośc***ortalu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego faceci są na sympatii po kilka lat? niby wykształceni, mądrzy i wogóle och ach - a istnieją tam po kilka lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×