Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

mol tez tak mysle:) ja wole mniej a na stale:) . Jesli jest to Twoja pierwsza dieta to schudniesz wiecej bo woda schodzi na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to wątpie w to ze schudnac mozna 10 kilo. No ale... Hmm powiem wam ze wczoraj nie wypilam herbatki i poszlam do wc mimo wszystko. Wiec nie wiem, moze i macie racje na dłuższą mete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mol
hej laski jestem po porannych pomiarach i stwierdzam że po pierwszej turze ubyło mi 3,5 kilograma z czego jestem zadowolona teraz jeszcze żeby tak w następnej fajnie spadło to było by super od jutra druga tura dzisiaj robie sobie przerwe bo mam ochotę na rosół także mały talerzyk wciągnę z przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneciatko mozna schudnac 10 kg, ja jestem tego przykladem. Ale pol roku walcze juz, tak ze ma nic od razu. Moj piekny wynik:) ja 1.5 dzis 7 dzien ale szczerze sie przyznam ze mam male grzeszki. Jutro powinnam dostac okres i mam rozne zachciewajki, chociaz jakos narazie udaje mi sie nie tykac slodyczy. W tej turze duzo nie bedzie, ale ciesze sie rowniez z tego. Ziarnko do ziarnka...jak to mowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi chodzi o to czy w 10 dni mozna 10 kilo schudnac a nie w jakims wiekszym czasie...... Dla mnie 10 dni i 10 kilo jest nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, zle Cie zrozumialam:). Oczywiscie ze nierealne jest to i chyba nawet niemozliwe. Mysle ze gdyby mi ktos obiecal ze schudne 10kg w 10 dni to chyba bym nie skorzystala bo bała bym sie tego co bedzie pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny u mnie dzisiaj 7 dzien i tragedia:(Jakis okropny dzien mamm ochote rzucić sie na jedzenie:/straszny dzien a w ogole to chyba cukru mi brakuje w organizmie bo na slodkie mnie nosi przez 6 dni nic mi nie bylo slodycze jedzenie moglo sobie lezeć i nic a dzisiaj strasznie a widze juz rezultaty po sobie spodnie ciut luzniejsze znajomi mówia ze chyba schudłam:)dzisiaj pozwolilam sobie na 2 kostki czekolady i pare biszkoptow bez czekolady Czy Wy tez mialyscie taki dzien:)Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica1989
Kobieto! Nie strasz! xD Ja 5 dzień i 7-my jeszcze przede mną, jeszcze mnie nie nosiło na czekoladę i inne słodkości i mam nadzieję, że chociaż do końca diety wytrzymam. W moim wykonaniu te 5 dni to już megasukces! Nigdy nie myślałam, że wytrzymam aż tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka mam dokladnie to samo, tyle ze ja zganiam to na okres. Zawsze tuz przed i w trakcie tak mam. Ja zjadlam wafle suche i 2 zwykle herbatniki , wydaje mi sie to bezpieczniejsze bo bez czekolady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikogo nie strasze:P ale taki miałam dzisiaj dzień ale już na szczeście wszystko wróciło do normy:)ufff:)Juz nie bede straszyc:P a poza tym chyba jakas zmiana trawienia bo ganiało mnie do ubikacji ale nie tlko siusiu:)wiec troche mnie to podniosło na duchu:)A wam życzę wytrwałości i sukcesów:)pozdrawiamm serdecznie i dzieki za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Od dziś zaczynam II fazę dietki turbo. Ktoś może dziś zaczyna? Byłoby raźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneciatko trzymam kciuki:) ja koncze swoja we srode ale nie spodziewam sie duzego spadku wagi bo mam troche na sumieniu i jestem tuz przed okresem tak ze waga mi nie poda faktycznych pomiarow. Licze nie wiecej niz 1-1.5kg. Dziewczyny mam pytanie, czy stosowała moze ktoeas z Was Aqua Slim? Czytalam troche dzisiaj o tym specyfiku i nawet kobietki sobie go chwala. Do wody 1.5 litra sie to dodaje i pije w ciagu dnia. W polaczeniu z dieta daje podobno calkiem fajne efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka tak juz jest ok. Bylam u kardiologa tez z nim kontrolnie bo kazali w szpitalu. W okresie dojrzewania poprostu tak bywa. A on straszny chudzielec i nerwowy , duzo nauki itp. Dostal magnez z wit b6 i ma pic duzo sokow. Troche nam stracha zrobil ale na szczescie jest ok:) A jak u Ciebie dietka? trzymasz sie jakos? Ja czytalam w sobote tu na forum o diecie nielaczonej i jestem nia zainteresowana moze pozniej. Nie nalezy laczyc weglowodanow z bialkami, dziewczyny pisza ze wszystko jedza i chudna. Tylko czy na wszystkich to podziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mol
hej ho ja dzisiaj też zaczynam II turę , spodobał mi się ten spadek wagi a poza tym jeszcze nigdy nie wytrzymałam tak długo na żadnej innej diecie także myśle że III tura też będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scarlet :) z tym że wszystko to bez przesady :) z naszej polskiej kuchni to bardzo wiele odpada bo takie naleśniki które mają i mleko i mąkę to od wielkiego dzwonu, tak samo kotleta mielonego czy schabowego, płatki z mlekiem też odpadają, budyń..... ale wiadomo że jak już się schudnie i potem tylko wagę się chce utrzymać to można sobie na takie niezgodne jedzonko pozwolić od czasu do czasu :) a na bank się nie przytyje z tym sposobem odzywiania tak wiec dziewczyny które chcą schudnać na onz czy turbo a potem niełączyć popieram w pełni tym bardziej że z niełączeniem możesz spokojnie zjeść 3 bułki ciemne, wcale nie musisz ograniczać się do jednej :) ja jestem łakomczuchem i nie wierzę że to sie zmieni :) więc wolę zjeść 3 bułki bez sera czy wędliny niż jedną z serem :) ta dieta naprwadę bardzo mi odpowiada :) nie rozumiem jak mogłam mieć problemy z nią wcześniej :) widocznie człowiek się ciagle zmienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja juz agłupiałam.... na forum dziewczyny posza ze jedza schabowe, mielone z tym ze nie z niemniakami a z warzywkami lub surowka. Mleko odpada to wiem. Jesli chodzi o bułki to ja nigdy nie zjadlam 3:) w porywach jak były chrupiace to 2, a tak zjadalam 1 na sniadanie tylko bo na kolacje staralam sie wcale pieczywa nie jadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_diecie
czesc dziewczyny..przeczytalam o tej waszej diecie i postanowilam od jutra sprobowac. juz kiedys o niej slyszalam ale jakos nigdy nie moglam sie zabrac ale jak przeczytalam ze faktycznie sa u was rezultaty postanowilam sie dolaczyc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominka0404
Hej ja wlasnie skonczylam 2 ture i ku mojemu zdziwieniu 9 kg mniej, czuje sie swietnie.waze 56 kg jeszcze pociągne 1 ture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika a mozesz mi powiedziec kobieto jak ty to zrobilas? O takim wyniku na tej diecie jeszcze nie slyszalam... na_diecie witamy :))) trzymamy kciuki i pisz jak Ci idzie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja dziś 2 dzień mam na naszej dietce. P kilo, o matko jak to to to???? Hmm, dziwno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominka0404
hej . zawsze co rano przed posilkiem piłam cieplą wode z cytryna. pilam 4 l wody zadnych grzechow. to wszystko i robilam 3m in odch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku to gdzie ty mialas miejsce na jedzenie jak wypijasz tyle wody:) ja ledo mieszce 2l + herbatki czerwone. Dominika mowisz o 3-minutowym odchudzaniu? Ja juz kiedys slyszalam o tym ze jest swietne, nawet zaczelam c wiczyc ale po tygodnoiu przerwalam bo wydawalo mi sie ze nic n ie schudlam. Aneciatko zazdroszcze ci tegi brzuszka:)) u mnie wlasnie z nim mam najwiekszy problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie jutro 10 ostatni dzien:)nie wazyłam sie wiec wielkie warzenie bedzie w czwartek rano:D a tak po zatym ok od piatku druga tura:)I przyczyłam sobie od brata rowerek treningowy:D Dominka0404 Tobie GRATULUJE z calego serca:)tez chcialabym tyle schudnac wtedy bylo by superr 8-9 kg;)moze uda mi sie osiagnać taki wynik:) pozdrawiam Was wszystkie i tzrymam kciuki za was:) 08.03-81.1 17.03-???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominka0404
Hej, dzięki wszystkim i życzę tego wszystkim dzis zaczełam 3 ture . tak stosowałam 3 minutowe odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest w ogole to 3 minutowe odchudzanie?? i czy mozna nastepnego dnia stosować diete czy trzeba zrobić przerwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_diecie
czesc wszystkim ja jestem dzisiaj pierwszy dzien po :) zobaczymy jak dalej pojdzie. a co do tych ciwczen 3 min to mozna gdzies znalesc przykladowe cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na_diecie poczytaj sobie w internecie dosc duzo o tym pisza. Ja jezdzilam na rowerku stacjonarnym i nie powiem bo byłam padnieta po 3 minutach. Jak konczylam to mialam nogi jak z waty, nawet po 60 minutach tak nie mialam. W tym podobno jest tak ze ty juz nie cwiczysz a organizm dalej spala kalorie. Ja pewnie tez zaczne, tylko jest warunek ze trzeba regularnie cwiczyc, wiec zaczne po miesiaczce dopiero bo w trakcie odpada. Bede chyba musiala tez wyprobowac ta wode ciepla rano bo mam cholerne zaparcia na tej diecie i pewnie dlategoi ta waga tak wolno idzie w dol:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×