Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

jak ci przyjdzie ochota na podjadanie to siadaj do kompa i pisz, cokolwiek, co chcesz, o sobie, jak ci dzień minął, jak się czujesz itp a w ogóle to mów sobie że słodycze są okropnie niezdrowe a duże stężenie cukru w organizmie przyspiesza starzenie tura trwa 10 dni a potem można zrobić przerwę więc staraj się te 10 dni wytrzymać a potem dzień wolny i coś małego słodkiego sobie zjesz nie mów sobie zjem teraz bo mam ochotę tylko że zjem za ileś tam dni i koniec wiem że prosto pisać trudniej zrobić ale inaczej się nie da musisz spróbować, wszystkie co tu są to łakomczuchy inaczej nie miałybyśmy kilosków do zrzucenia, wiemy co czujesz :) głowa do góry, trzeba zrobić pierwszy krok a potem się przyzwyczaisz i będzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz zrobilam sobie zakupy na pierwsze dni i mam pytanie czy mozna kapuste kiszona?? i Jaka herbata lepsza czerwona czy zielona?? I czy można Pic herbatki owocowe:)dzieki i życze wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANUSIA007
Dziękuje Marzenko. Od pon. startuje , jutro ide na ur. dlatego nie moge szybciej zaczac. pozdrawiam. odezwe sie w pon. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorka wydaje mi się że można kiszoną niby nic nie ma że nie, jest tylko w grupie napisane kapusta i tyle a kiszona ma dużo witamin więc warto spróbować co do herbat to podobno czerwona lepiej spala tłuszczyk ale jest niedobra więc jak tam już sobie wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka85 dzieki Wiecej bede moga sie wypowiedziec jak zaczne w poniedzialek;)będe piła i czerwona i zieloną herbatke;)Postaram sie chociaz co drugi dzien napisac jak idzie.Chcialabym zrobic sobie dwa razy po 10 dni mysle ze wtedy mi starczy:D No chyba ze zrobie przerwe i za jakis czas 3 raz sobie zrobie:D No zobaczymy w ogole jak bedzie szlo a jak Wam idzie jak rezultaty jestescie zadowolone??? Pozdrawiam serdecznie i zycze spokojnej Nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mol
hej wiecie co po trzech dniach mam 2 kilo mniej i na dodatek jestem z siebie dumna że tyle wytrzymałam na diecie bo zazwyczaj konczyły się one u mnie po jednym dniu atu rewelacja i myśle że jeszcze długo tak dam radę, głodna nie jestem , siku mi się ciągle chce przez te herbatki i wodę ale nie jest źle :) mam nadzieję że Wam też idzie dobrze dziewczyny Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) dawno mnie tu nie było ale niestety nie mam dostepu do internetu bo moja siec cos nawala;( mam nadzieje ze jak najszybciej mi ja naprawia;) wiecie za mna juz 9 dzien prawie i szczerze to z kazdym dniem jest coraz bardziej ciezko, a najbardziej brakuje chlebka i ziemniaczków ale jakoś daje rade i wiem ze kazda z nas moze dac:) we wtorek robie sobie dzień wolny i od srody zaczynam 2 ture. Czuje że po tych 8 dniach widac spadek boczków ud i tyłka i coraz lepiej sie czuje we własnym ciele. Tak jak juz pisałam w środe zacznie ze mna odchudzanie moja mama i siostra mojego chłopaka wiec na pewno bedzie mi jeszcze razniej, chociaz kazda z was mi bardzo pomaga przetrwacta ta dietke co jest dla mnie bardzo wazne:) Jak we wtorek rano się zwaze to napisze ile mi kilo ubyło bo sama jestem bardzo ciekawa;) marzenko:) jak tam Ci idzie? starasz robic się te zabiegi co Ci pisałam? Ja przyznam szczerze ze czasami tez nie mam siły i zwyczajnie mi sie nie chce więc odpuszczam, ale mimo wszystko jak zrobie ten masaz i wsmaryje krem to sie lepiej czuje:) tak więc trzymam za Ciebie kciuki:) mol:) madziorka:) danusia:) i reszta dziewczyn która dołączyła do naszego grona:) fajnie że też zaczełyście dietke turbo, bo to na prawde super sprawa i bede wam kibicowac zeby osiągnełyscie wymarzony cel, bo ja juz jestem dosyc blisko, choc jeszcze jest co zrzucac;) jak miałybyscie jakies pytanka to piszcie śmiało:) pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie i jestem z wami dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny za mna 6 dzien diety, sluchajcie zjadla zamiast 2 produktów z gr 2 jablko. Czy to duza zbrodnia, prosze napiszcie. A tak w ogole to mozna nie zjesc 2 produktow z gr 2 tylko jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzisiaj pierwszy dzien:)Wlasnie szykuje sobie salatke z pomidora ogorka i cebuli:) Piję jak najeta;)i chodze co chwila do ubikacji:D Wiecie co kupilam zamiast zieonej fasolki szparagowej żóltą chyba nic sie nie stanie jak zjem żółtą:)hmm postanowilam sie warzyc na poczatku diety i na koncu czyli za 10 dni:D chociaz znajac mnie bedzie ciezko:D a piję herbatke czerwona na przemian z zieloną:)a bardziej mi smakuje czerwona;D Aneciatko mysle ze nic sie nie stanie to chyba nie jest zadna zbrodnia a jak juz to taka Tyci Tyci:)Tak przynajmniej mi sie wydaje;)pozdrawiam was serdecznie i sukcesow życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dawno mnie tu nie było, ale juz nadrabiam zaleglosci:) Dzisiaj pierwszy dzien dietki i teraz juz bez grzeszkow bedzie:) Nie powiem bo w przerwie przez te 2 tygodnie jadlam wszystko chociaz nie powinnam, ale co tam. Teraz juz bez takich dlugich przerw brne do celu a mam przed soba 10kg a jak sie uda to nawet 15:) Madziorka mozesz jesc fasole zolta, ja z grupy 2 jem czerwona tez bo tam nic nie pisze. Jedynie w gr 3 pisze ze zielona, ale mysle ze one sie niczym oprocz koloru nie roznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) wszystkiego najlepszego z okazji święta bab :) ponieważ to stronka o diecie to żeby nam się dietowanie udawało i dawało super zadowalające rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneciatko ja robie inaczej, jesli nie daje rady zjesc wiecej to jak sa 2 produkty wtedy jem po pol, lub np 1 ziarenko winogrona i rzodkiewke, czy pol jabłka itp. Poprostu mniej ale staram sie tyle produktow ile pisze. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowskim targiem
to i ja zaczynam. co prawda już trochę skopałam, bo obudziłam się o 11, więc pierwszy posiłek ok 12, ale od jutra będę trzymać tych 6 posiłków. swoją drogą, podawajcie co ciekawsze kombinacje produktów, na pewno takie gotowe przepisy będą pomocne :) tylko proponuję podpisywać zestawy, np. 1xII + 3xIII - tuńczyk, z cebulą, ogórkiem i pomidorem (1-jeden produkt, II-grupa druga, rozumiecie ;) ) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny i od razu mam takie pytanie : czy na tej diecie dozwolone są ryby jako produkt z grupy 2 i czy kazdy rodzaj? Będę wdzięczna jak odpiszecie mi na moje pytanko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aneciatko grupa 2 to ryby: makrela (moze byc wedzona) łosoś sałatka z tuńczyka dorsz homar flądra pstrąg Mozesz jesc wedzone lub z patelni grilowej lub z piekarnika. Jesli nie masz tych skladnikow to podaj meila to wysle Ci cala dietke lacznie z produktami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scarlet40 juz nie trzeba:) ale dziekuje za odpowiedz. krakowskim targiem również dziekuje. Szkoda kurcze ze nie moge zjesc tej ryby co mam. A mam pange :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneciatko juz wyslalam. Dziewczyny jak macie jakies pilne pytania to zapraszam mna gg bo tu nie zawsze jestem a mam caly dzien wlaczonego kompa i gg. Moj nr to 4694794

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowskim targiem
Gosi4czek, może się pochwalisz ile "zgubiłaś"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudson
Hej, ja jestem na 9 dniu, juto koniec 1 tury, parę dni odpoczynku (nie zamierzam sobie folgować) i zaczynam od nowa. Jak na razie 3kg w dół, ale mam wrażenie, że to sama woda spadła bo po "objętości" boczków, talii, nóg czy rąk nie widzę żadnej różnicy. Mój błąd, że nie piję tyle wody ile jest zalecane tylko trochę mnie-może to jest powód? czekam na sugestie ;) i wytrwałości życzę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzisiaj drugi dzien za sobą nie jest źle myslałam ze bedzie gorzej nie jest tak źle jak sie je co dwie godziny:)Pije jak najeta:)i siusiam jak najeta:)hihihi dzisiaj zapomnialam sie i moj synek poczetował mnie Knopersem i zjadlam pol chyba nic sie nie stanie:)zadne przestępstwo;)wazyc sie bede dopiero po zakonczeniu;)A Wy pierwszy raz jestescie na tej diecie czy ciagniecie juz ktorys raz:) rudson wlasnie jezeli chodzi o picie wody to jest kluczowe w diecie i coddziennym życiu:)slyszalam ze woda spala kalorie poprawia prace jelit wiec staram sie pic duzzo wody:) Pozdrawiam Was serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowskim targiem
ja mam straszny problem z liczbą posiłków :/ ni cholery 6 mi nie wychodzi, zawsze 5. dzisiaj jeszcze mogę wszamać serek wiejski z pomidorem, ale nie wiem czy jest sens, skoro nawet głodu nie czuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mysle ze skoro nie czujesz glodu to nie ma sensu:)ja wpiatek ide na pobranie krwi i musze byc na czczo jak omine jeden posilek to sie nic nie stanie chyba:) krakowskim targiem a co za duzo posilkow:)Mi pasuje bo glodna nie jestem:)i nie czuje ze jestem na diecie;) 08.03-81.1 17.03-???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowskim targiem
jakbym w domu siedziała, to pewnie też by mi pasowało.. ale no niestety, uczelnia, zajęcia, dojazdy... zwyczajnie nie mam czasu myśleć o jedzeniu. no, ale jak mówię - 5 w siebie wciskam i jest okej :) btw, kalorycznie ile spożywacie, towarzyszki? ktoś to liczy? bo mnie nawet 1000kcal nie wychodzi i trochę mnie to martwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica1989
Hey dziewczynki, zaczynam od dzisiaj, na pierwszy posiłek zjadłam pomarańcza i jabłko i już czuję jak mi jest niedobrze. Tzn nie wiem czy tak powinno być, głodna nie jestem, po prostu jabłka i np grejpfruty tak na mnie działają i nie wiem co robić. Trzymajcie za mnie kciuki, bo najwyższy czas żebym schudła :P zima strasznie mi dała w kość i tłuszczyk mnie obrósł porządnie, w ogóle to idę się zważyć :P (już to zrobiłam, moja waga to 79 kg, a wzrost ok 165 cm- nie wiem dokładnie), wg BMI powinnam zrzucić ok 15 kg, ale uciszę się nawet z 5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaffm
Witam wszystkich! Czy ryby wędzone są dozwolone? Jutro planuje zacząć dietę turbo i właśnie jestem w trakcie układania jadłospisu. Uwielbiam wędzonego łososia i makrele, ale nie wiem czy te potrawy są dozwolone podczas stosowania turbo diety:/ Jak myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaffm smialo mozesz jesc wedzone ryby, nie mozna ryb przyzadzanych na tluszczu a wedzenie nie ma z tym nic wspolnego. Ja w I turze jadlam duzo makreli wedzonej bo ja lubie i schudlam 2,300kg w grzeszkami:). Marzenka85 DIETA DR HAYA jest lepsza??? Ja czytalam ostatnio duzo na temat diety dr. Dukana, nawet interesujaca. Ale nie mozna tak czesto zmieniac diet wiec narazie odpuszcam i pozostaje na turbo bo ona mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scarlet, cóż ci mogę odpowiedzieć? turbo mam dosyć, miałam takie kryzys że nie wytrzymałam i czułam że nawet jak wrócę po przerwie to wytrzymam parę dni i pęknę :( z pierwszej tury byłam bardzo zadowolona, niegłodna i nawet smaczne ale "dobrze było ale się skończyło" dieta haya nie jest lepsza chyba jeśli chodzi o wyniki ale smaczniejsza jest i bogatsza w każdym razie spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×